2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Etmez kuzum ben ikisini de kullanıyorum
Çiş gostergesi falan yokmuş sanırım. Bez degiştirme sıklıgını nasıl ayarlıyorsun ozaman. İyice şiştiginde mi. Emiciligi daha azmış oyuzden cok şişmez demişler hep. Bide tasırıyormus falan. Var mı o kadar fark🥹 bide az once baktım kampanya bitmiş galiba 2 al 1 öde kampanyası.

inşallah bulaşmaz ya 😞 maske de taktım şimdi iyice tedirgin oldum. Allah korusun bütün bebekleri ❤️ Bende senede bir iki kez hep çıkar bir haftaya filan da geçer. aklımın ucundan geçmezdi bu kadar tehlikeli bir şey olacağı sizin mesajda görmeseydim
Kötüyü çagırma bosver. Bazı şeyler enerji meselesi. Eskiden ucuk mu oluyordu cocuklar. Ama herkes şpıır şupur öperdi. Allaha emanet olcak olana care yok. Sen dikkat edıyorsun zaten.

Göğüs ucum çok yara oldu ne zaman emse kan kusuyor bebeğim iyileştirmenin hızlı bir yolunu bilen var mı?

Göğüs ucum çok yara oldu ne zaman emse kan kusuyor bebeğim iyileştirmenin hızlı bir yolunu bilen var mı?
canım benim de başıma gelmişti. garmastan pomat kullandım ve yara olan memeyi sağıp biberonla verdim bebeğe. 2 gün bu şekilde iyileşmesini bekledim yoksa bebek emdikçe yara açılıyordu. garmastan pomat yıkanıyor bu arada her emzirme öncesi

X