2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bebekleri nasıl uyutuyosunuz? Memede bile uyumuyo artık kusana kadar meme emiyo kusup tekrar emmeye devam ediyo tutuldum artık ya. Sallamaya alıştırmak istemiyorum zaten zararlıymış saatlerdir memedeyiz gözü kapalı şekerleme yapıyo derin uykuya dalmıyo

Benim bebe altını değiştirirken ortalığı yıkıyo ya 🙄 hiç sevmiyo altının açılmasını. Geçer mi acaba 🥲 bugün ilk banyosunu yaptırdık orda da ağladı, sırtından suyun dökülmesini sevdi bi tek. Sizinkiler de böyle mi 🥲 alt değiştirirken biri duysa çocuğu kesiyoruz sanacak 😂
Canım başlarda öyle oluyorlar 41 günlük olduk benim bebişim birazcık alt değişimine alıştı. Banyoda ters çevirince susardı onun haricinde katıla katıla ağlardı ilk defa 40 banyosunda birazcık durdu 😂

Canım başlarda öyle oluyorlar 41 günlük olduk benim bebişim birazcık alt değişimine alıştı. Banyoda ters çevirince susardı onun haricinde katıla katıla ağlardı ilk defa 40 banyosunda birazcık durdu 😂
Bızde yarın 40 çıkarıcaz allahın izniyle suyuna ne koydun

Bebekleri nasıl uyutuyosunuz? Memede bile uyumuyo artık kusana kadar meme emiyo kusup tekrar emmeye devam ediyo tutuldum artık ya. Sallamaya alıştırmak istemiyorum zaten zararlıymış saatlerdir memedeyiz gözü kapalı şekerleme yapıyo derin uykuya dalmıyo
Canım memede uyumazsa gazını çıkarıyorum emziğini takıp yarım kundak yapıp pışpışlıyorum yine uyumazsa ve özellikle geceyse anakucağında sallıyorum yine uyumazsa ayağımda sallıyorum böyle devam ediyor liste 😂

Kuşum bizde yok böyle adetler biz bol bol dua ettik 🥰 kızım mislendi 🥰
Bizde var ya 20 sınde mesala yırmı bardak su koyduk sayarak 40 da kırk bardak taş altın bozuk para yumurta suya atıyoruz gül koyuyoruz ay duş inince yarın çok işim çıktı ya la akşamdan evı her yerı toparladım kaynana gelıcek yarın onla hal edicez onu gectım devmalı makıne calısıyor camasır asmaktan usandım evde evın nüfusu 6 kişi vay be 🤣🤣🤣

Canım memede uyumazsa gazını çıkarıyorum emziğini takıp yarım kundak yapıp pışpışlıyorum yine uyumazsa ve özellikle geceyse anakucağında sallıyorum yine uyumazsa ayağımda sallıyorum böyle devam ediyor liste 😂
Sallamayı denedim öksürene kadar ağladı emzik veriyorum atıyo ağzından zorlayınca öğürüyo tuttuğu emziği de tutmaz oldu. Meme ağzında olduğu sürece çok mutlu emmese bile ağzında dursun yani ne denediysem olmadı ayvayı yedim galiba.

İyi bari canım bol bol dinlen senin yorgunluğun gerginliğinde geçer bebeğe daha çok huzursuz olur bide bol bol dua okuyun bizim minnoşu çok rahatlatıyor
Bir sürü şey okuyorm yapıyorm hiçbiri etki etmiyor sabahlara kadar durmadan ağlıyor saatlerce uğraşıyoruz gazı da çıkmıyor niye bizde anlamadık. Eskiden çıkardı şimdi hiç gaz çıkarmıyor

X