2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende var avent pembe olan baya memnun kaldım yanlış mı yapıyosun acaba
Ya benimki de pembe olan, ben almadım yengem verdi. Sen nasıl yapıyorsun anlatabilir misin 🥹 mesela dik mi durmak lazım hafif eğik mi? Masaj başlığı var hani, o takmak lazım sanırım ama onu takınca daha da az geliyor. Memeye mi tam oturtamıyorum, bir türlü anlayamadım ya

Kızlar merhaba..Bebeğim 21 günlük.Sütüm az olduğu için mama takviyesi yapıyorum.Dün fazla mı verdim bilmiyorum ama ağzından burnundan kustu.Çığlık attım, çok telaşlandım
Genelde her beslenmeden sonra az da olsa kusuyor.Reflü olduğunu düşünüyorum.Doktora götürsem mi?Yoksa bi süre daha beklesem mi?

Ya benimki de pembe olan, ben almadım yengem verdi. Sen nasıl yapıyorsun anlatabilir misin 🥹 mesela dik mi durmak lazım hafif eğik mi? Masaj başlığı var hani, o takmak lazım sanırım ama onu takınca daha da az geliyor. Memeye mi tam oturtamıyorum, bir türlü anlayamadım ya
Bana da kuzenim verdi de bende masaj başlığı falan yok direkt pompa var ben oturur pozisyonda sağdım hep emzirmem bitsin fotoğraf atarım sana

Kızlar merhaba..Bebeğim 21 günlük.Sütüm az olduğu için mama takviyesi yapıyorum.Dün fazla mı verdim bilmiyorum ama ağzından burnundan kustu.Çığlık attım, çok telaşlandım
Genelde her beslenmeden sonra az da olsa kusuyor.Reflü olduğunu düşünüyorum.Doktora götürsem mi?Yoksa bi süre daha beklesem mi?
Az kusmalar önemli değil fışkırarak ilk defa mı kustu? Benim bebeğim de her seferinde az az kusuyo fazlasını çıkartıyo ama bir keresinde biberon sonrası fışkırarak kustu biberonun akışı hızlıymış bi anda bitirdi şişeyi bi de fazla geldi sanırım bi daha o biberonla vermedim

Ya benim bebek hep uyuyor normal mi emmeye kalkıyor sadece bi yarım saatte cilve yapıyor bana sonra yine uyku

Kimseniz yoksa tuvalete nasıl gidersiniz😄

Eklentiler

• Screenshot_20241009-140149_Gallery.jpg
    Screenshot_20241009-140149_Gallery.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 10
X