2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben mustelanın yagını almıştım losyonunu almamısım. Yag gozenekleri tıkıyormus oyuzden kullanmayı bıraktım cok yeniyken baska bi losyon aldım ebebekten eger yag kullanıyorsan o da yapıyormus ya sa direk emerken yanagına denk gelen bişey slerji yapmıs ya da sıcaktan isilik. Artık büyüyorlar terleyip sıcaklıgorlar
Losyon parfümlü geldi bana biraz büyüyünce kullancam şimdi hiçbir şey sürmüyorum ne yüzüne ne vücuduna hassas biraz teni anasına çekmiş😄

Ne kadar karnı toksa o kadar uzun uyuyor benimki. İlk uyku kısmı için gece 12 gibi mesela iyi emip yattıysa ama az emdiyse hemen uyanıyor. Ben kendim 3 saat sonra falan zorla uyandırıyorum. Az emdiyse 2 saati bulmadogı oluypr. Ama sonraki uykular 1-2 saat arayla uyanıyor sürekli. Dün gece yarım saate düstügü oldu. gazdan veya iyi emmedigi için aclıktan. cünkü zorla emiyor uyku aralarında kısa sürüyor.
Bir gecesi bir gecesine uymuyor dün gece ilk uykudan sonra saat başı uyandı ıkındı durdu önceki gece mışıl mışıl uyumuştu bakalım bu gece kahramanımızı neler bekliyor

Losyon parfümlü geldi bana biraz büyüyünce kullancam şimdi hiçbir şey sürmüyorum ne yüzüne ne vücuduna hassas biraz teni anasına çekmiş😄
Ay benim ki de cok hassas herşeyin izi cıkıyo kıyafet dikişleri bile kızartıyo. Kontrolde ebeler ters giydirdi zıbını🙈🙈🙈

Bizimki yataş junoyu hiç sevmedi ya. İki gündür yanımda yan yatırarak biraz daha rahatladık kokumu alarak uyuyor temas halinde. Komşum bugün ebebek reflü yatağını verdi onda da yatacak gibi duruyor yine kokumu alarak temas halinde. Çünkü memede uyuyup yerine koyunca hemen uyanıyordu:/

X