2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Minaa95 ben 1 hafta öncesinde bacak bacak üstüne atamıyodum 1 kasık bölgemde dolgunluk vardı oturup kalkarken rahatsız oluyodum bazen bir de şeffaf sümüksü akıntım çoğalmıştı

Minaa95 ben 1 hafta öncesinde bacak bacak üstüne atamıyodum 1 kasık bölgemde dolgunluk vardı oturup kalkarken rahatsız oluyodum bazen bir de şeffaf sümüksü akıntım çoğalmıştı
Kasıklarımda dolgunluk var. Bacak bacak üstüne atarken çok zorluyor. 1 hafta var diyebiliriz

Kızlar
Bebeğim çok kasılıyor hatta uykusunda bile uyanıyor. Gazını yapıyor rahatlıyor iki dakika sonra yine kasılıyor. gazını kakasını çişini yapıyor yine kasılıyor. Sizce sebebi ne olabilir? Doktorlar bişey demiyor. Gaz diyip gönderiyorlar. Böyle sorunlar yaşayıp sonrasında başka problem çıkam oldu mu

Kızlar 6 haftalık kuzenimin bebesi cinsiyet tahmini nedir sizce

Eklentiler

• 6306dca5-904d-420e-8da2-20156d800b1c.jpeg
    89,5 KB · Görüntüleme: 1
Benim 40 a dogru sarı akıntiya dönüşmüştü aslinda.sknra 41 den itibsren şiddetli kanama olunca adet oldmdiye düşündüm
Benim de şeffaf sarımsı akıntım vardı son 10 gündür dün birden kırmızı kanama başladı baya ped doldurdu yani regl diye düşünüyorum

Iyı akşamlar hanımlar bebegı benım kı gıbı uykucu olan varmı artık kıza uykucu şirin'e der olduk evde sese felan okadar alişmişkı uyanmıyorda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…