2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Ben artık reflü yatağıyla birlikte yatağıma alıyorum yan yatar pozisyonda emziriyorum sadece memede uyuyo çünkü perişan oldum

Emzir memede uyusun> yerine koy uyansın >yine meme istesin> çok emdiği için kussun uyuyamasın> uyuyamadığı için huzursuzlanıp yine meme istesin> yine kussun

Bu döngüden asla çıkamıyoruz. Gazı olduğuna dair bir işaret yok bacaklarını kendine çekmiyo ağlamıyo. Altı temiz burnu tıkalı değil. Sadece memeye yapışık yaşamak istiyo bu bebe. Memenin yanında olduğu sürece aşırı mutlu valla yoruldum memelerimin canı çıktı

Kızlar benim bebe iyice açtı gözünü sürekli kucağımda ayakta evi gezmek istiyor yatırıyorum bas bas bağırıyor ayakta gezdiriyorum bakınıp susuyor belim koptu onu taşımaktan

Kızlar benim bebe iyice açtı gözünü sürekli kucağımda ayakta evi gezmek istiyor yatırıyorum bas bas bağırıyor ayakta gezdiriyorum bakınıp susuyor belim koptu onu taşımaktan
Bende dün gece aynı şeyi yaparken 30 lu yaşların cocuk için geç kalınmıs olabilecegini düsündüm 20 lerde bitmeliydi sanki

Başka türlü durmuyor sling beni kurtardı

Eklentiler

• Screenshot_20241004-181055_Gallery.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 2
Başka türlü durmuyor sling beni kurtardı
Daha sipariş veremedim ya bu ay pişik kremi, üç paket bez, pişik kremi, probiyotik damla, iki çeşit gaz damlası biraz zıbın kıyafet felan aldım maaştan az bişey kaldı ay sonunu düşünüyorum sanırım bu ay sipariş veremicem ya

Sıfır ürün takıntın var mı bilmem ama bende iki tane var ikisi de kuzenlerden geldi satın almadım göndereyim sana kullanmıyorum duruyo boşuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…