Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar hepinizi etketleyemedim çok teşekkür ederim düne göre çok iyiyim 🥰 hiç korktuğum gibi geçmedi kızım çok güzel 🌸 birbirimize alışmaya çalışıyoruz bebişle ilgilenirken hiç yazamadım 🥰
Ah yavrucum tebrik ederim çok mutlu oldum senin adına allah analı babalı büyütsün🩷🫠

Bebişle fazl takip edemiyorum ama listeye eklemeler yaptım doğum yapanlar yeni gelenler bana güncel yazarsa tekrar bi kontrol ederim listemiz bebek ile dolsun 💕😅

Kızlar hepinizi etketleyemedim çok teşekkür ederim düne göre çok iyiyim 🥰 hiç korktuğum gibi geçmedi kızım çok güzel 🌸 birbirimize alışmaya çalışıyoruz bebişle ilgilenirken hiç yazamadım 🥰
Nasıl güzel bişey ama dimi 😍🙏🏻 Rabbimm sağlıklı huzurlu büyütmeyi nasip etsin canım benim 🙏🏻

Kızlar bebeğin kanında enfeksiyon çıktığı için yoğunbakımda 🥺 3 saatte bir girip emziriyorum, askımda taburcu olacaktım ama bebeği bırakmak istemedim. Biraz daha hastanede kalacağım. İnşallah bir an önce evimize gidebiliriz
Geçmiş olsun canım inşallah hemen toparlar da kavuşursun yavruna

Kızlar bende doğum yaptım gece 1 den 5 e kadar sancı çektim ama düzensizdi hastaneye geldik suyum patladı ama normal olmadı ters dönmüş geri bebeişim nasılsa acil sezeyana alındım.. Geride kalan arkadaşlarıma da sağ salim bebeklerine kavuşmayı nasip etsin rabbim inşallah
Gözün Aydın canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Kzlar ben. Cıktım ama bebegi emziremeden daha solunum sıkıntısı var diye götürdüler. 45 Dk 1 saat belki durdu gitti kuzum.
Canım sana yazdım mı bilmiyorum, dün benim icin de baya telaşeli geçti. Öncelikle hayırlı olsun kuzumu sağlıcakla büyüt. Hiç korkma bebişler cok güçlü en yakın zamanda toparlanır. 🙏🏻💕

Kızlar bende doğum yaptım gece 1 den 5 e kadar sancı çektim ama düzensizdi hastaneye geldik suyum patladı ama normal olmadı ters dönmüş geri bebeişim nasılsa acil sezeyana alındım.. Geride kalan arkadaşlarıma da sağ salim bebeklerine kavuşmayı nasip etsin rabbim inşallah
Hayırlı olsun gözün aydın kuzum 🧿

X