Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İyi aman aman faydası varsa duymazlıktan gel napcaksın sen geçmiş miydin evine?

Yok ben daha açmadım bile

Kızlar kontrolden geldim ortalama 10 güne doğurursun dedi doktorum böyle olupta önce yada doktorun dediği tarihte doğuran var mı tabi 2. 3. Doğumu olan arkadaşlara soruyorum bir heyacan gldi bana ve doğumu kolaylaştırıcı şeyleri yapmaya başlasam mı acaba

Kızlar bugün temizlik yaptım ara sıra kasıklarıma sancı giriyor sağ taraftan belim ağrıyor iki bacağımın tam kasık bitişiğinde dolgunluk hissediyorum sizce gelir mi dersiniz bu haylaz

Kızlar bugün temizlik yaptım ara sıra kasıklarıma sancı giriyor sağ taraftan belim ağrıyor iki bacağımın tam kasık bitişiğinde dolgunluk hissediyorum sizce gelir mi dersiniz bu haylaz
Zorladiysan kndini eğil kalk faln ondan olmuş olabilir biraz dinlen ki artık inşallah gelir 39 doldu senin

Benimkide 9 eylülden önce gelmez dedi de ama biz bilemeyiz akşamada doğurabilirsin çokta takma diye ekledi

Normalde böyle şeylerden nefret ediyorum ama oh olsun o da değerimi bilsin ben onun çocuğunu taşıyorum onun bana daha çok değer vermesi gerekiyor.
Bu konuda haklısın evet. Gözünün önündekinin kıymetini cogu zaman bilemiyor insanlar. Bazen böyle seyler yasamak silkeleyebiliyor farkedilmek icin.

Kuzum senin bebeğim ultrasondaki ölcümde kaç kg cıkıyordu ?

Bak iyiki gitmişsin, dualarımız seninle saglıcakla kavus yavruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…