Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benimki kanaldaymıs yaa sordum da bugun öyle soledi tabi kanalda baska nerde olcak falan dedi hatta😂 benim szryan ama benek kendi dogumu baslatsın istiyorum aslında
Ya nasıl anladı kanalda oldugunu ? Bugun benimde randevum vardı. 38+0 kanalda mı hocam dedim , burdan anlayamayız ama baya asagıda evet dedi. Bu ne demek ki simdi 😒

Kızlar kayınvalidem 2 saate bende. Eşime erken dediğim halde geliyorlar 10 günüm var daha parande atabilirim o derece iyiyim doğurmaya niyetim yok 40. haftayı beklerim ben tüm evi temizledim açlarmış yemek yapıyorum aşırı sinirliyim bu sıcakta ne uzanabilirim ne soyunabilirim kafama göre 2. Hamileliğimi bırak eşimin ailesine söylemeyi eşime söylersem ne olsun. Dua edin bana sağlıkla tez zamanda kendi isteğiyle gelsin bebeğim yoksa ben babasını boğmadan gelmeyecek gibi

Kızlar kayınvalidem 2 saate bende. Eşime erken dediğim halde geliyorlar 10 günüm var daha parande atabilirim o derece iyiyim doğurmaya niyetim yok 40. haftayı beklerim ben tüm evi temizledim açlarmış yemek yapıyorum aşırı sinirliyim bu sıcakta ne uzanabilirim ne soyunabilirim kafama göre 2. Hamileliğimi bırak eşimin ailesine söylemeyi eşime söylersem ne olsun. Dua edin bana sağlıkla tez zamanda kendi isteğiyle gelsin bebeğim yoksa ben babasını boğmadan gelmeyecek gibi
Benim ki bana 10 dk mesafede olmasına rağmen bavulunu toplamış gelmiş yanında iki oğluyla... Ben ne yapayım

Ben hiç sezeryan düşünmediğim için mama bakmamışm şimdi süt hemen gelmez ne alıyım ne öneriyorsnz arkadaşom hipp al dedi
Canım süt geliyor hiç böyle düşünme.İlk gün 2 3 cc bile gelse sağ.Benim hastane bize süt sağma makinesi verdi şu medelanın hastane tipi olandan onda sağdım ilk gün 2 3 en en fazla 5 cc çıktı ama gün be gün sağdıkça artıyor.

Ne güzel ya benimki anlayamadı 😒 asagıda baya demek kanalda demek sanırım, kendimi rahatlatmak icin böyle kabul ediyorum artık 😂
Hatta eşimde serviks falan sordu bakmıyoruz artık onemli değil herşeyin ters dondugu zamana geldik dedi😂 perşembe kendi doktoruma gidicem ozaman unutmazsam bidaha sorarım tabi dogurmassam da bilemiyorum yurumek falan cok zor artık. Çatı kemiklerim kütürdüyo sesi bile geliyo arada. Eşim dio içinden kemik sesi geldi

Kızlar kontrolden geldim ortalama 10 güne doğurursun dedi doktorum böyle olupta önce yada doktorun dediği tarihte doğuran var mı tabi 2. 3. Doğumu olan arkadaşlara soruyorum bir heyacan gldi bana 💁 ve doğumu kolaylaştırıcı şeyleri yapmaya başlasam mı acaba
Canım nişanımın geldiği gün ya bu akşam ya ertesi gün doğurursun demişti muayeneden sonra doktor dediği gibi ertesi gün doğmuştu, 10 gün önceden bilemedi benim ki😂

Kızlar benim hamile külotlarım hep siyah alırken öyle almıştım yükselik bel olanlar. Nişan gelirken anlayamayabilirim günlük ped koysammı sizce görmek için

Krizi fırsata çevir. Yemek yaptır, buzluğa bişeyler hazırlasın, temizlik falan yapsın madem bebek öncesi geliyor gezmeye değil herhalde iki işe yarasın.

Keşke hastayım deseydin dışarda yeseydiniz 😅

Linakiz Linakiz beni de listeye ekler misin doğurmadan?😀😀

Sat: 19.12.2023
Kese: 4+6
Kalp atışı : 6+6
Yaş 33
İstanbul
Kız bebek isim Defne
Tahmini doğum tarihi 09.09.2024

X