Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Aynen cnm benım nısan olayım üç evladımdada olmadı malesef hepsı hastanede kontrolde yedı cm ken baktıklarında gelmısyı sonra zaten hemen doğum olmuştu bakalım bu nasıl olucak
Benim 3 gündür sancım var ama doğum sancısı mı anlayamıyorum. Acile gidiyorum açılma yok diye gönderiyorlar. Ama sancım kesilmiyor ve şeffaf renksiz akıntı geliyor ve arada su sızıyor gibi

Kızlar vajinamın sağ tarafına ağrı giriyor ama içten değil dıştan bir ağrı gece hele sagdan sola dönerken biranda saplanıyor ve kasıgıma belime bacagima dogru da yayiliyor. Normal midir

En erken 6 haftada organlar yerine gelip rahim eski haline geliyormuş. Ordaki kası baskılamak yerine rahat bırakın diye de okumuştum. Bende bilmiyorum
Doktorlar önermiyo ama bu kadar tecrübeli kadın da yapmış sonuç almış ne bileyim normalde doktor ne derse onu yaparım bu konuda kafam karıştı

Benim bebe küvezde 10 gün olunca alıştı biberona maalesef artık memeyi almıyor alsa da sinirleniyor istemiyor bağırıyor keşke bende zamanında doğurup direk meme verebilseydim
Hiç üzülme senin bir suçun yok böyle olması gerekiyormuş. Önemli olan beslenmesi sonuçta nasıl olduğu önemli değil artık sağlıkka büyüsün minik

Ben hiç sezeryan düşünmediğim için mama bakmamışm şimdi süt hemen gelmez ne alıyım ne öneriyorsnz arkadaşom hipp al dedi

Doktorlar önermiyo ama bu kadar tecrübeli kadın da yapmış sonuç almış ne bileyim normalde doktor ne derse onu yaparım bu konuda kafam karıştı
Benim doktorum 1i hafta ya da 10 gün sonra kontrole cagırmıstı kontrolde korse kullanabilirsin dedi. Hatta kendi soyledi sanırım ben sormadım. Klasik korse takabilirsin demişti yanlış hatırlamıyorsam kilot olanlar değilde cırtlı olanlar olabilir. İyi de gelmişti gobegimi destekledigi için o donem sezeryan kesi acım baya azalmıstı

Evet ben de iki gün önce doktoruma sordum, bir hafta bekletip öyle korse istiyorum (medikal olanlardan) demişti

Sabah sezeryan oluyorum aşkım
Olur olur merak etme. Ben bir anda sezeryana alınıp ilaç kullandıgım halde sütüm kesilmedigi için tekrar ilaç yazdırıp kullandım. Senşn bpnye hepimizden daha hazır doğuma merak etme kacıncı haftadasın bak olcak olcak. Kız bide aldıgı süt pompasını deneyen sen değil miydin

Ben hiç sezeryan düşünmediğim için mama bakmamışm şimdi süt hemen gelmez ne alıyım ne öneriyorsnz arkadaşom hipp al dedi
Hipp organik combiotic ve Golden Goat en çok önerilenler.
E bebekten son zamanlar alacağım ben sürpriz olmazsa. 1 ay içinde hiç kullanılmaz ve açılmazsa iade edilebiliyormuş böylece.

Benim 3 gündür sancım var ama doğum sancısı mı anlayamıyorum. Acile gidiyorum açılma yok diye gönderiyorlar. Ama sancım kesilmiyor ve şeffaf renksiz akıntı geliyor ve arada su sızıyor gibi
Bendeki akkntı beyaz bakalım ne zaman doğum yapıcaz

Ohoo kilo hikayesi tekrar anlatıldı meme ucu kıyaslaması yapıldı hatta açtı memesini gösterdi bebe benden başka herkese benzetildi bi de
Meme ucu göstermek ne yaa

Ama o benzetme olayları beni benden alıyor yaaa arkadaşımın kızı aynı arkadaşıma benziyor yani kız resmen ikizini doğurmuş gibi. Kayınvalidesi kara kızım küçük x (oğlunun adı) diye seviyordu. Yaa hiç geline benzemiyor aynı oğlum diyordu. Kız büyüdükçe sapsarı ve gelininin aynısı oldu.

Kız benim eşim sarı ve kel doğmuş ben simsiyah saçlıymışım benim bebe de simsiyah saçlı doğdu hala başkalarına benzetiyo iki ailedeki en çirkin burun kocasının burnu gitti ona benzetti neyse yemek yapıp getiriyo diye ses etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…