Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bu göbek sarma olayını napıyoruz öneren var önermeyen var. Bütün halalarım anlaşmış gibi arayıp karnını sar diyip duruyo ne yapacağımı şaşırdım
Bildiğim kadarıyla sezaryene korse için 1 hafta beklemeyi öneriyorlar en az. Sarma olayında da belki dikişlere zarar vermeyecek şekilde çok sıkmadan sarmak faydalı olabilir ama yine de doktora sormadan hareket etmemek lazım

Kızlar tam sancım var şuan benim de yani ilk doğumumu hatırladım resmen film şeridi gibi sancı bu, bakalım takipteyim, 36+1 iz daha

Sezaryenli arkadaşlar korseleri ne zaman giymeye başladınız bugün benim tam bir hafta oldu. Ağrılarım baya geçti çok az oturup kalkerken hissediyorum. Onun dışında yan yatamıyorum hala suan tek dileğim bir an önce yan yatabilmek bir de hangi korselerj giyiyoruz bu göbek acil gitmeli

Ben Owli alacağım doğumdan sonra ölçülerime göre valeria8 .Link bırakıyorum ancak sezaryenden sonra en az 2-3 hafta önerilmiyor. Yine de kendi doktoruma da danışacağım Owli Bamboo Premium Doğum Sonrası Korse Siyah Bamboo Premium Doğum Sonrası Korse Owli

Kızlar sızınde göbekgınız böyle dısarı cıktımı

Eklentiler

• 1000014846.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 78
Şimdi doktor kontrolüm vardı rahmi kontrol etti. Korseyi de sordum önermiyormuş korse sabit tuttuğu için kaslar hareket edemiyormuş falan. Ama ben kesin giyeceğim yani. Ağrılarım tam anlamıyla geçtiğinde.

Kızlar bu göbek sarma olayını napıyoruz öneren var önermeyen var. Bütün halalarım anlaşmış gibi arayıp karnını sar diyip duruyo ne yapacağımı şaşırdım
En erken 6 haftada organlar yerine gelip rahim eski haline geliyormuş. Ordaki kası baskılamak yerine rahat bırakın diye de okumuştum. Bende bilmiyorum

Bu eşler sanırım filmlerdeki doğuma giden kadınlsr gibi olmamızı bekliyor acı içinde
Sorma yavrum ya. Geçen baya adet ağrısı çektim dedim doğuruyorum ben. Doğursan duramazsın dedi bana suyum falan gelirmiş belli olurmuş. Lan ya gelmezse su nasıl inandırcam seni diyorum anlarım tipin kayar diyor

Benim bebe küvezde 10 gün olunca alıştı biberona maalesef artık memeyi almıyor alsa da sinirleniyor istemiyor bağırıyor keşke bende zamanında doğurup direk meme verebilseydim

Şimdi doktor kontrolüm vardı rahmi kontrol etti. Korseyi de sordum önermiyormuş korse sabit tuttuğu için kaslar hareket edemiyormuş falan. Ama ben kesin giyeceğim yani. Ağrılarım tam anlamıyla geçtiğinde.
Hadii! Bakalım benim ki ne diyecek. Görüşüne uyarak kullanacağım ben ne zaman derse. Dış görünüşe göbeğe vs. çok da önem veren bir tip değilim. Sağlıklı olan olsun göbeği sonra da düzeltiriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…