Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kız benim eşim sarı ve kel doğmuş ben simsiyah saçlıymışım benim bebe de simsiyah saçlı doğdu hala başkalarına benzetiyo iki ailedeki en çirkin burun kocasının burnu gitti ona benzetti😄 neyse yemek yapıp getiriyo diye ses etmiyorum😄
İyi aman aman faydası varsa duymazlıktan gel napcaksın 😂 sen geçmiş miydin evine?

Olur olur merak etme. Ben bir anda sezeryana alınıp ilaç kullandıgım halde sütüm kesilmedigi için tekrar ilaç yazdırıp kullandım. Senşn bpnye hepimizden daha hazır doğuma merak etme kacıncı haftadasın bak🙈 olcak olcak. Kız bide aldıgı süt pompasını deneyen sen değil miydin 😂
Yok ben daha açmadım bile 😅😅

Kızlar kontrolden geldim ortalama 10 güne doğurursun dedi doktorum böyle olupta önce yada doktorun dediği tarihte doğuran var mı tabi 2. 3. Doğumu olan arkadaşlara soruyorum bir heyacan gldi bana 💁 ve doğumu kolaylaştırıcı şeyleri yapmaya başlasam mı acaba

Kızlar bugün temizlik yaptım ara sıra kasıklarıma sancı giriyor sağ taraftan belim ağrıyor iki bacağımın tam kasık bitişiğinde dolgunluk hissediyorum sizce gelir mi dersiniz bu haylaz 🤦🏼‍♀️

Kızlar bugün temizlik yaptım ara sıra kasıklarıma sancı giriyor sağ taraftan belim ağrıyor iki bacağımın tam kasık bitişiğinde dolgunluk hissediyorum sizce gelir mi dersiniz bu haylaz 🤦🏼‍♀️
Zorladiysan kndini eğil kalk faln ondan olmuş olabilir biraz dinlen ki artık inşallah gelir 39 doldu senin

Kızlar kontrolden geldim ortalama 10 güne doğurursun dedi doktorum böyle olupta önce yada doktorun dediği tarihte doğuran var mı tabi 2. 3. Doğumu olan arkadaşlara soruyorum bir heyacan gldi bana 💁 ve doğumu kolaylaştırıcı şeyleri yapmaya başlasam mı acaba
Benimkide 9 eylülden önce gelmez dedi de ama biz bilemeyiz akşamada doğurabilirsin çokta takma diye ekledi🤣🤣

Normalde böyle şeylerden nefret ediyorum ama oh olsun o da değerimi bilsin ben onun çocuğunu taşıyorum onun bana daha çok değer vermesi gerekiyor.
Bu konuda haklısın evet. Gözünün önündekinin kıymetini cogu zaman bilemiyor insanlar. Bazen böyle seyler yasamak silkeleyebiliyor farkedilmek icin.

Vallahi bizim de şu an akacak gibi değil daha ilk günümüz ama bir rutin oluşturmaya başlıyoruz sanırım. Ben başta süt gelmiyor sanıyordum ama olsun yine de emsin diye memede tutuyordum meğer süt geliyormuş baya. Şekeri falan düzgün gidiyor çok şükür. Bence bol su iç ve içgüdülerini dinle önce yavrum. Memede uyuttum ben benim bücürü şimdi 😍
Kuzum senin bebeğim ultrasondaki ölcümde kaç kg cıkıyordu ?

Geldim canım hastaneye ama 1 cm açıklık dediler, suyum geldiği işin yatış verdiler. Bir iki saattir hastanedeyiz, doğum odası egzersizlerini yapıyorum. Birazdan tekrar NST ve açıklık bakılacakmış. Bugün geliyor sanırım miniğim 🥹 Dualarınıza talibim 🙏🏻 Sağlıkla gelmesini diliyorum 🙏🏻
Bak iyiki gitmişsin, dualarımız seninle saglıcakla kavus yavruna 🙏🏻💕

X