Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Doktorla görüşmeye geldim ben cuma derken son karar yarın sezeryana alınıyorum beklemeni tavsiye etmiyorum dedi. Bugüne kadar farketmez diyordum ama kan verdikten sonra çok stres oldum heyecanlandım 🥺
Ooo hadı hayırlı olsun cnm 😍 allahın ıznıyle sağ saglım alıcaksın kucagına hıc sıtres yapma darısı bızlere inşallah 😍

Beyaz akıntı dediğiniz şeffafta olabilir mi su gibi akan şeffaf bir akıntı jel gibi
Aynen cnm benım nısan olayım üç evladımdada olmadı malesef hepsı hastanede kontrolde yedı cm ken baktıklarında gelmısyı sonra zaten hemen doğum olmuştu bakalım bu nasıl olucak

Gel sarılalım bir tur çok heyecanlandım doktora dedim sakinleştirici birşey verirseniz iyi olur ihtiyacın varsa sana da atayım yazdığı ilacı 😂
Sen at bana aklımda olsun hiç iyi değilim çünkü 😅 kan tahlillerini verdim onları bekliyorummm

Ah! son zamanların telaşı, hazırlığı, koşturmacası derken takip edemedim neler neler olmuş, listeye baktım şimdi 🥳 maşallah bebişlerini alanlar kucaklarına 🥲🥰 çook sevindim, sağlıkla daima mutlulukla büyütün yavruları 🙏🏽
Darısı doğuma girecek olan sonuna yaklaşan bizlere de olsun inşallah 🙏🏽 Dualarımdasınız.
35+1 ile hepinize selam olsun🙋🏻‍♀️ Lohusa sabahlığıyla prova yaptık bugün oğlumla. Kalbim çıkacak sanki yerinden 🥹 kim bilir neler yaşıyorsunuzdur yavrusunu kucağına alanlar 🙏🏽 çok şükür bugünümüze🍀

Eklentiler

• IMG_3514.jpeg
    IMG_3514.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 114
Kızlar bu göbek sarma olayını napıyoruz öneren var önermeyen var. Bütün halalarım anlaşmış gibi arayıp karnını sar diyip duruyo ne yapacağımı şaşırdım 🤷‍♀️

Kızlar bu göbek sarma olayını napıyoruz öneren var önermeyen var. Bütün halalarım anlaşmış gibi arayıp karnını sar diyip duruyo ne yapacağımı şaşırdım 🤷‍♀️
Ben korse giyicem canım eğer dikişliyken sarma yapılıyorsa onu bilmiyorum oluyorsa onu da yapıym göbeğim gitsin istiyorumm

X