Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Valla o an en yaptı kendimi sikmaktan ben anlamadım da eli kanliydi baya pıhtı bile gördüm
Kuşum yiğenim 40. haftada suni sancı ile doğdu 1 gün önce doktora gitti senin gibi muayene oldu ablam kanaması başladı ve devam etti. Ertesi gün yatışı yapıldı 2 cm açılması olmuştu ama o hiç hareket etmedi ben squat yaptığımda hissediyorum kasıklarımda ki birikmeyi bu şekilde kayabilir bebeğin kanala dene sende perşembeye kadar

Çatısı musaitmiydi bebek kanala girmişmiydi peki canım

Kızlar ben dün gece mide ağrısı çektim sonra kusma ve ardından mide yanması çektim doğru düzgün yatamadım. Sabah karnımda kramplar oldu yoğun şuanda karnım full kramp ağrısı gibi ve mide bulantım var(birşeyler yiyebiliyorum ama ) ayağımın şişi de arttı sizce doktora gitmeli miyim bu durumu yaşayan var mı?

Yok kız doguramaam ben çatı cok dar bebek de çok yukarıda dedi o yüzden hiç beklemiyorum çatı muayenesinden sonra oluyormuş kanama leke şeklinde de gelmeye devam ediyor hala
Canım vajinal muayeneden sonra kanama normal demişti bana doktorum , evde kan gelirse korkma dedi, olmuştu da hatta bi kere tetikleyici muayene de yaptım demişti , nişan kanı ise az az değil bir pedi dolduracak şekilde ve daha yoğun gelmişti bende ve akşamına sancım başlamıştı, bence o kandan korkma bekle bakalım devamı gelecek mi

Bulantı ve şişlik arttıysa preeklampsi riski olabilir canım bence gitmen de fayda var bi kanlara bakarlar

Hehehehe en geç ben doguracam sırayı sızlere bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…