Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Eşin rahatsız olmaktahaklı. Genelde erkekler hamile bi kadına yorum yapmazlar. Ayrıca süzmesi vs hoş değil bence. Fazla laubali geldi

İlk defa emzirenler sütünüz kaçıncı gün akacak kıvama geldi? Sıkınca ucuna geliyo ama damlayacak akacak kadar değil ne yapmalıyım? Bestlak kullanıyorum

Anladım canım yüz verme böylelerine aranızı yeni düzelttiniz zaten böyle meseleler girmesin aranıza

Gittim şimdi geldim yemin ederim devlet hastanelerinden nefret ettirdiler iyice. 2 saat sonra kan tahlili sonucum çıkacak kendi doktoruma atacağım yarın zaten kontrolüm var
Öyle bence de gerçekten özellikle seçilmiş insanlar var gibi devlette , çok iyi yapmışsın canım aklında kalmasın heralde alt ast değerlerinden anlaşılıyor

Arkadaşlar benim iki gündür çok fazla sancım var adet sancısı gibi ama azıcık daha fazlası sanki . Dün nst çekindim sancım 40 ı geçti ikinci kez tekrar bağladılar nstye bu sefer az çıktı sancı. Alttan baktılar açılmam yoktu. Gece eve gelince sabaha kadar ağrım oldu. Sabah bidaha gittim acile tekrar alttan baktılar yine açılma yok dedi nst bağladı yine sancım çıkmadı ama eve geldikten sonra yine karnımın altında ağrılar olmaya başladı kasıklarıma belime vuruyor. Bide şeffaf jel gibi akıntı geliyor su gibi akıyor sanki iç çamaşırım ıslanıyor jel gibi değişik bir akıntı renksiz . Açılmam olmadığı için ve suyum gelmediği için yatış vermiyorlar ama çok canım acıyor. Aynı durumu yaşayan var mı aranızda. Suyun gelmeden gelme diyorlar bana.

Sanki ben de aynı şeyleri yaşıyorum. Alt tarafta hareket baskı oldukca akıntı oluyor. Bende açılma bakmadılar hiç en son perşembe gittim. Yarın gidicem hareket sıkıntısı yaşamadıgım için gitmedim doktorumda yok. Ama bugun bebek hep kasıgımda hareket ediyo

Hareket sıkıntısı bende de yok ama son haftalarda olduğum için azaldı artık hareketleri yarın 38 hafta bitiyor bizim ama daha suyum gelmedi ve ağrılarım çoğalıyor

Aynı kuşum inan bende daha fazla çalışamazmışım 36+5 benim daha bakalım ne olur ne gider nasıl gelir bend bekliyorum

Kızlar Cucuthecatt ilham oldu yürüyüş yapayım dedim ama Antalya şartlarında 45 dk. yetti de arttı bile Bence buranın 45 dksı başka illerin 1,5 saati eder Sağlıkla doğuruverelim artık hepimiz BB_Queen canım sen de bombayı attın kayboldun meraklandım valla bi anda nasıl doğurdun

Ay ben uzun uzun yazdım da silinmiş
Kızlar etiketleyemedim kusura bakmayın ama mesajlarınızı okudum ve çok teşekkür ederim
Öncelikle bebeğim iyi çok şükür az önce emzirdim uyuttum. Öğlen 12 gibi doğdu çiçeğim Tam saatini henüz öğrenemedim malesef.
Dün gece ağrım var diye gittik önce açılmam yoktu sancım vardı. Sonra 1 saat geçti 1 cm e yakın açıklık olunca yatırdılar beni. Sancılarım iyi gidiyordu fitil takıldı ama açılmam ilerlemiyordu. 10 saat sonunda toplam 1.5 parmak açılmam olunca sezaryene aldılar. Spinal anesteziye uygunmuşum, bebeğimin doğumuna şahit olacağım diye düşünmeden kabul ettim şimdi ameliyat ağrılarım var. Ufak ufak yürümeye ve gaz çıkarmaya başladım evladımı emzirdim uyuyor şimdi. Sadece uykudan uyandırmada zorlanıyorum. Topuğunu sıkarak uyandır diyorlar ama o ağlarken içim yanıyor resmen inşallah hepimiz evlatlarımızla sağlıklı uzun bir ömür geçiririz

Nasıl içinde kaldıysa hem normal hem sezeryan dogurmussun

Maşallah bebişe de sana da canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Yürümeye başladıysan gerisi hızlı gelir. Uykudan uyandırmayı da öyle düşünme kuzum, emmesi lazım doymazsa sonrası daha üzücü

Yaaa gözüm senden haber bekliyordu. Gelmiş geçmiş olsun. Çok sevindim. Bir ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur sizinle olsun. Sütünün gelmesine de sevindim. Maşallah darısı bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…