Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İlk nstye bağlandığımda benim 120 bebeğimin 185 den aşağı düşmüyordu nabzımız serumdan sonra benim 110 a onun da 170 e düştü çok şükür
Benim de gecen gün oyle oldu. 2 doktor 1 ebe baktı hiç sorun varmıs gibi yapmadılar ebe hıckırık tutmus muhtemelen dedi. Doktor da hareketli cok hareket ediyo dedi. kendi doktoruma attım o da ne kadar hareket etmiş o oyle dedi.

Benim de gecen gün oyle oldu. 2 doktor 1 ebe baktı hiç sorun varmıs gibi yapmadılar ebe hıckırık tutmus muhtemelen dedi. Doktor da hareketli cok hareket ediyo dedi. kendi doktoruma attım o da ne kadar hareket etmiş o oyle dedi.
Hareket gibi değil sabit 180 olsuğu için taşikardi dediler.

Doğar doğmaz göğsüme verdiler de ben şok gibiydim öyle bi sevinmem ağlamam vs olmadı. Bebeği seviyorum ağlıyo diye ağladım hatta ama tam inanamadım daha şaka gibi
Canım aynısı ya göğsüme koydulardı bu kim ya gibi olmuştum😂 senle 3-4 gün sonra konuşalım inan hemen geçiyor o şoktan ve doğumun getirdiği yoğun yorgunluktan oluyor

Günaydın. Dün gece tuvalete kalkıyordum arka arkaya sık kalktığım içinde az idrar geliyordu ama en son kalktığımda idrarımı yaparken bir anda hızlı bi sekilde boşaldı su patladı gibi oldu sanki suyum gitmiş olabilir mi? Nasıl anlıcam ben bunu

İlk nstye bağlandığımda benim 120 bebeğimin 185 den aşağı düşmüyordu nabzımız serumdan sonra benim 110 a onun da 170 e düştü çok şükür
Canım malesef kusmak çok etkılıyor,gecenlerde bende çok aşırı kusma yaşadım gece , tam bır gun boyunca nabzım 135 ten aşagı ınmedı,hastanede yattım hatta kardıyolog bıle geldı,vucut kusma refleksıne cevap yapıyor bunu,bol bol dınlen,uyu,dınlenebılırsen uyuyabılırsen yarına bıseyın kalmaz Allahın ıznıyle.gecmıs olsun cok🙏

Günaydın. Dün gece tuvalete kalkıyordum arka arkaya sık kalktığım içinde az idrar geliyordu ama en son kalktığımda idrarımı yaparken bir anda hızlı bi sekilde boşaldı su patladı gibi oldu sanki suyum gitmiş olabilir mi? Nasıl anlıcam ben bunu
Tuvalette ikisini ayırt etmek biraz zor olabilir🙁 benim koltukta oturuken bi anda geldi tuvalete koştum aynı anda çiş yapınca ikisi karıştı nesela ne kadar su geldiğini anlayamadım

Tuvalette ikisini ayırt etmek biraz zor olabilir🙁 benim koltukta oturuken bi anda geldi tuvalete koştum aynı anda çiş yapınca ikisi karıştı nesela ne kadar su geldiğini anlayamadım
Kiz idrarımı yapıyordum normal bı şekilde bir anda hızlandı bı patladı gibi sanki gitsemmi acaba eşim de ise gitti soylememistim napicam bilemedim

Kiz idrarımı yapıyordum normal bı şekilde bir anda hızlandı bı patladı gibi sanki gitsemmi acaba eşim de ise gitti soylememistim napicam bilemedim
Hareketleri var şuan su gidince hareket oluyor mu acaba
24 saat süre var dedi ebe su gelişinden sonra. Gayet hareketli oluyo bebe. Ped koydum ben hastaneye gidene kadar yine gelirse diye azar azar sızmaya devam etti mesela. Şüpheleniyosan gitsen aslında bilemedim 😕

Bence gitmekten zarar gelmez doktor özellikle bu dönemler tehlikeye atmaktansa içinde kuşkuya sebep olan bir şey yaşarsan gel dedi bana

kucuksusam kucuksusam kızda belden girer erkekte kasıktan die bi görüş var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ben cok inanmıyorum o tarz şeylere. Ben de tutmuyor. Ama Benim kızı dogurdugum gece de belimden vuruyordu🤷
Evet doğru cnm kızda belden vuruyor dırek erkek te kasıktan vuruyor

Bazen bendede oluyor cnm snakı bosalırcasına gelıyor bazende yavaş yavaş mılım mılım gelıyor çoklu geldıgı zaman sankı ıcınde boşluk oluyor dımı

Bazen bendede oluyor cnm snakı bosalırcasına gelıyor bazende yavaş yavaş mılım mılım gelıyor çoklu geldıgı zaman sankı ıcınde boşluk oluyor dımı
Evet ama normal idrarımı yapıyorken bı anda bu şekile döndü , baştan öyle olsa belki tuhaf gelmicekti de

Alttan muayene ettiler önce tam emin değilim dedi , nstye bağlandım şimdi. Hala çok yukardaymis bebek. Bu sefer kan da vardı elinde baya uğraştı ondan mı oldu anlamadım geçen nst de yoktu 😏 20-30 larda sancı şuan

50 ye çıkıyor 😂

Eklentiler

• IMG_20240825_100100.jpg
    IMG_20240825_100100.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 40
X