Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Amaaaann bu kocalarda bee ben benimkini takmıyorum şu ara ihtiyaç halinde muhattap oluyorum sadece yoksa tepeme çıkıyor biraz yerini bilsin
Ben de takmıyordum da artık ufak şeyler bile gözüme batmaya başladı. Tahammülüm çok azaldı. Neyse ki konuştuk hallettik çok şükür. Dedim şu hamileliği boşanmadan tamamlayalım inşallah diye

Ben artmasın diye dua ediyorum ya 70 falan olmasa bari, gerçekten doktor normal de hele son 15 dk geliyor sadece süreci yönetiyor ama cesaretim yok devlete de bir kere sancılandım gittim ebe çok tersti ben vajinal muayeneden falan korkmam zaten normal yapmışım ama beni o kadar azarlar tarzda konuştu ki sıkma kendini falan diye gerildim yapamadım o zaman dedim ebe de doktorda çok önemli
Benim devlette kötü muamele gördüğüm yetmıyormus gibi ihmal sebebiyle kuzumu kaybettim sonrasında da igrenc bir doktor tavrı yaşadık agzımızı açamadık aglamama bile kızmıstı eşimi yanıma almamıstı. Nst ye bile gitmedim bu yıl hastaneye. O kadar sogudum

Şuan pipi de eğrilik yok demi canım.delik vs normal mi acaba
Yok canım herşeyi yolunda ameliyat zamanlarında yengemi çok korkuttular işte sonta sıkıntılı bir daha ameliyat olabilir vs. Diye bizimki 1 kere ameliyat oldu daha da birşeyi kalmadı şükür zaten sünnet gibi tek farkı delik için sonta olması sünnet olmuş diye düşün oğlunu canım 🌸

Kızlar bu arada 1 paket depend bana yetmedi iki tane kalmış daha ilk günden. Herkesin kanaması aynı olmaz tabi ama aklınızda bulunsun.
Ben ıkı yılın patlamasını yapıcam o yüzden ıkı paket depentle normal pet aldım kalın olan lardan normal günlük pet degıl benım kısı

Kocam kişisi bana ne kadar kıymet verdiğini sevdiğini gösteriyor sağolsun. Gözümü açtı. Allahından bulsun tez zamanda. Sadece beni strese sokuyor, üzülüyorum yıllarıma. Doğuracaksam bile belki şu yaşadığım stres yüzünden doğuramıyorum..
Üzme kendini bu kadar canım inan senden ve bebeğinden önemli değil bebeğinde strese giriyor yapma

Annen neden boyle yapıyor ki belkide kaynanan elini tasın altına koysun die yapıyodur
Hayır küslük dargınlık olmasın diye yapıyor ama ben istemiyorum yani sanane dimi ama kaç kere tartıştık karışma bu konulara diye anlamıyor anlamıyorrrr

Gece olunca beni bi sıkıntı basıyor. Allah kolaylık versin hepimize kızlar ♥️ 38+2 deyim. Pazartesi günü kontrol var. Bugün kasıklarım da bı ağırlık var. Gaz sıkıştiriyo bir taraftan bı taraftan bel ağrısı. Hemen sabah olsun istiyorum 🙈

Gerçekten ya. Durdu durdu son zamanı buldu problem çıkaracak. Neyse ki konuştuk hallettik çok şükür. Ama tartışma esnasında kendimi çok sıktım sanırım. Kasılmalarım ve ağrılarım var 🫤 az daha geçmezse gidelim dedik bakalım hayırlısı inşallah
Stresten de olmuş olabilir canım 😕 Hayırlısı olsun inşallah, dikkat et kendine 🙏🏻

Yok canım herşeyi yolunda ameliyat zamanlarında yengemi çok korkuttular işte sonta sıkıntılı bir daha ameliyat olabilir vs. Diye bizimki 1 kere ameliyat oldu daha da birşeyi kalmadı şükür zaten sünnet gibi tek farkı delik için sonta olması sünnet olmuş diye düşün oğlunu canım 🌸
çok sevindim canım 🤲Darısı bizimkine de inşallah

Bebeğin benim olduğuna tam olarak alışamadım galiba başkasının çocuğuymuş da evine gidecekmiş gibi niye öyle oldu ya adapte olamadım
Hızlı doğumlarda öyle oluyor canım doğurduğuna ve bebeğin senin olduğuna inanamıyorsun 2. Çocuğumda hızlı doğum yaptım hatta çok hızlı sancısız ağrısız doğum bende kabullenememiştim 1 hafta kadar ama sonra geçiyor merak etme endişelenme lohusayız hormonlarımız 50 kat yukardan düşüyormuşuz hissi veriyor şuan herşey hissedebiliriz aşırı bağlılık bağlanamama vs gibi

Kızlar saat üçten beri belim ağrıyor regl sancısı gibi kasıklarıma da vuruyor sabah ishal olmama rağmen kabız gibiyim. Ama hiç karnım sertleşmiyor hiç öyle bebek toplanması falan da yok. Sizce gitmeli miyim acile

Akşam beş gibi ağlatacak kadar belim ağrıdı bu arada duş iyi geldi

Kızlar saat üçten beri belim ağrıyor regl sancısı gibi kasıklarıma da vuruyor sabah ishal olmama rağmen kabız gibiyim. Ama hiç karnım sertleşmiyor hiç öyle bebek toplanması falan da yok. Sizce gitmeli miyim acile

Akşam beş gibi ağlatacak kadar belim ağrıdı bu arada duş iyi geldi
Dogum sancısı düzenli oluyor kuzu. Herhangi bür garip agrı gibi bişey hissettiginde hafif bile olsa dakika tur kaç dakikada 1 oluyor. Regl sancısı gibi belden ön tarafa yayılan agrının dakika aralıklarına bak.
Onun dısında ishal kabız durumlarında baskı oluyor gaz oluyor. Bebek hareketlerini takip et.

Benim devlette kötü muamele gördüğüm yetmıyormus gibi ihmal sebebiyle kuzumu kaybettim sonrasında da igrenc bir doktor tavrı yaşadık agzımızı açamadık aglamama bile kızmıstı eşimi yanıma almamıstı. Nst ye bile gitmedim bu yıl hastaneye. O kadar sogudum
Allah iyilerle karşılaştırsın gerçekten vicdan merhamet empati çok önemli bazıları valla afedersin öküz gibi , ruhsuz bir robot sanki, unutturacak muhteşem bir doğum tecrüben olacak inşallah bu sefer canım🌸

Allah iyilerle karşılaştırsın gerçekten vicdan merhamet empati çok önemli bazıları valla afedersin öküz gibi , ruhsuz bir robot sanki, unutturacak muhteşem bir doğum tecrüben olacak inşallah bu sefer canım🌸
İnşallaaahh. Bütün annelerim saglıklıca kucaklarına alsın kuzularını.

Bebeğin benim olduğuna tam olarak alışamadım galiba başkasının çocuğuymuş da evine gidecekmiş gibi niye öyle oldu ya adapte olamadım
Canım hiç öyle düşünme aynını yaşadım doğum yapınca böyle aşırı bir sevgi falan hissetmedim içimden dedim ki ben heralde kötü bir anne olacağım neden böyleyim ama öğrendim ki insan vücudu neredeyse narkoz gibime bir ağrı kesici salgılarmış doğum sonrası öyle biraz uyuşuk yorgun bir his olurmuş bana da arkadaşım demişti, sonra bebeği emzirdikçe bebeğinle ilgilendikçe duygular artıyor ve kartopu gibi büyütür büyüdükçe, hissettiklerin çok normal❤️

X