Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canlarım bebişkomla ben evdeyiz bakamadım buralara dogum yapan oldu mu aklım da sizlerde dualarımdasınız en kolay sekilde allah kurtarsın sizleri de insallah. Sezaryene alinacak olan varsa sadece ilk gun çok zor geçti gerisi önemli değil bebek iyi olsun hic bisey gozunuze gelmiyor. Bol bol su için sakin olmaya çalışın o gün geliyor ve o gün herşey bitiyor buna odaklanın o kadarcık yani. endişeyle kaygıyla aylar geçirdik yavrumuza kavuşacağimiz gün doğum günü korkmayın öpuyorum hepinizi

Bende öyle çok rahatım oturmak olsun falan hareketlerim serbest oda inmedigi için sanırım. 40 dan sonrasını beklemem diye düşünüyorum bazı durumlar ortaya çıkabiliyor diye
Bakalım bende istemiyorum ama nasip perşembe günü ne diyecek doktor

Eşimle konuşuyorduk ne yapsak gün mü alalım falan diye. Direk baban ve abin ararsa bişey yok şuan için dersin dedim yani gün alırsak söylemicez oda sağolsn tamam dedi 🙏 Bugün nst çekilirken bı kadın sezeryan doğum yaptı bebeği temizliyorlar yakınları bir saniye rahat bırakmadilar bebeği gorucez diye ben bile sinir oldum 😂 hep gelsinler ya sıkıntı yok diyordum artık yok o yüzden temiz temiz annem ben eşim gidelim yapalım doğumu kimseyi istemiyorum kalabalık ki benim kaynanam da öyledir peşlerini bırakmaz kesin hemsirelern ☺️

Alttan muayene ettiler önce tam emin değilim dedi , nstye bağlandım şimdi. Hala çok yukardaymis bebek. Bu sefer kan da vardı elinde baya uğraştı ondan mı oldu anlamadım geçen nst de yoktu 😏 20-30 larda sancı şuan
Sıyırma yapmış sanırım canım şimdi acilmalarin baslayacak artık 😁

Nst ni atar mısın 😳😳😳

mısın
Bu taburcu olmadan önceki nst ilk baştaki gibi olduğu zaman sıkıntılı dediler serum ve oksijen verdiler ardından sonraki gibi oldu kalp atımları 1 saat böyle devam edince taburcu ettiler

Bir de ben önce evimin yanındaki devlet hast gittim orada çam sakura şehir hast sevk ettiler. Sevkten önce doktora ben medipolde takipliyim diyince direkt alırlar bebeği orada dedi aklımı çok karıştırdı.

Eklentiler

• IMG_1948.jpeg
    IMG_1948.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 39
Bu taburcu olmadan önceki nst ilk baştaki gibi olduğu zaman sıkıntılı dediler serum ve oksijen verdiler ardından sonraki gibi oldu kalp atımları 1 saat böyle devam edince taburcu ettiler

Bir de ben önce evimin yanındaki devlet hast gittim orada çam sakura şehir hast sevk ettiler. Sevkten önce doktora ben medipolde takipliyim diyince direkt alırlar bebeği orada dedi aklımı çok karıştırdı.
Kız benim de perşembe gunu 180-190 ı vurdu hep. Sancım yoktu ama. Özel hastaneydi kimse bişey demedi ya nstyi attıgım dontor da iyi dedi 😳 neden öyle oluyor ki. Bana cok hareket hıckırık falan öle şeyşer dediler

Kız benim de perşembe gunu 180-190 ı vurdu hep. Sancım yoktu ama. Özel hastaneydi kimse bişey demedi ya nstyi attıgım dontor da iyi dedi 😳 neden öyle oluyor ki. Bana cok hareket hıckırık falan öle şeyşer dediler
Yok bana iki hastahanede de direkt taşikardi dediler 12 saat içince nabzı düşüremezsen direkt alıyoruz dediler. Bu ilk nst. Yarın bütün hastahanedeki doktorlara gidicez bakalım

Eklentiler

• IMG_1945.jpeg
    IMG_1945.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 29
X