Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Dogum sancısı düzenli oluyor kuzu. Herhangi bür garip agrı gibi bişey hissettiginde hafif bile olsa dakika tur kaç dakikada 1 oluyor. Regl sancısı gibi belden ön tarafa yayılan agrının dakika aralıklarına bak.
Onun dısında ishal kabız durumlarında baskı oluyor gaz oluyor. Bebek hareketlerini takip et.
Hiç düzenli değil gelip giden ağrılar falan değil keşke ağrı kesici alabilsek 😅 ya da en azından doğum sancısı böyle bir şey olsa

Hiç düzenli değil gelip giden ağrılar falan değil keşke ağrı kesici alabilsek 😅 ya da en azından doğum sancısı böyle bir şey olsa
Ay belli olmaz o kız. Bak birileri sıyum geldi dedi çat doğurdu Cucuthecatt Cucuthecatt 😂(maşallah) grupta bazıları o kadar sürede doktora gitsemmi die bile karar veremıyor tek tek etiketlemeyeyim kendilerini biliyorlar 😂

Canım hiç öyle düşünme aynını yaşadım doğum yapınca böyle aşırı bir sevgi falan hissetmedim içimden dedim ki ben heralde kötü bir anne olacağım neden böyleyim ama öğrendim ki insan vücudu neredeyse narkoz gibime bir ağrı kesici salgılarmış doğum sonrası öyle biraz uyuşuk yorgun bir his olurmuş bana da arkadaşım demişti, sonra bebeği emzirdikçe bebeğinle ilgilendikçe duygular artıyor ve kartopu gibi büyütür büyüdükçe, hissettiklerin çok normal❤️
Doğar doğmaz göğsüme verdiler de ben şok gibiydim öyle bi sevinmem ağlamam vs olmadı. Bebeği seviyorum ağlıyo diye ağladım hatta ama tam inanamadım daha şaka gibi

Ay belli olmaz o kız. Bak birileri sıyum geldi dedi çat doğurdu Cucuthecatt Cucuthecatt 😂(maşallah) grupta bazıları o kadar sürede doktora gitsemmi die bile karar veremıyor tek tek etiketlemeyeyim kendilerini biliyorlar 😂
Ay hepiniz benim gibi şipşak doğurursunuz inşallah🙏

Örn: ben dimi 😂😂 bu sefer hastanedeyim bak, muayene sırası bekliyorum efendi efendi 😂
Ama bacım benim kesin net belirtim oldu da ben mi gitmedim 😂😂

kucuksusam kucuksusam kızda belden girer erkekte kasıktan die bi görüş var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ben cok inanmıyorum o tarz şeylere. Ben de tutmuyor. Ama Benim kızı dogurdugum gece de belimden vuruyordu🤷
Kız belim ayrıldı diye ağlıyodum bi ara😅 kasıktan başladı sonra hem bel hem kasık yardırdı valla

Canımlar tek tek alıntılayamadım 5.50de doğdu benim bebe yaklaşık 4 saat sancı 40 dk doğum sürdü. 3200 doğdu sağlıklı emzirdim yanımda uyuyo şimdi🥰 normal doğumu merak eden varsa en gerçekçi şekilde anlatabilirim😅
Yaaaa ben daha yeni giriyorum Allah analı babalı büyütsün maşallaaah ultrasonda kaç çıkıyordu haftan kaçtıı 😍😍

Ben park yatak aldım ve kendi yatağımın yanına kuracağım ama kedim de sürekli bizim odada yatıyor o kadar alıştı ki yerini değiştirmek de istemiyorum acaba yatağa çıkmasını engelleyecek bir yol tavsiyeniz var mı ya da yanımızda kalma alışkanlığını nasıl değiştirirsem en az etkilenir onu da düşünerek hareket etmek istiyorum fikriniz var mı
Bence yatak odasından uzak tutmalısın artık :KK43:

X