Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İnşallah bır sorun çıkmaz sıtrese gırme hastanedesın hemen müdahele edılır kuzu
40 dkdr nstdeyim bitirmedi hala en son kontrolde problem varmıydi dedi yok dedim çıktı. 80 lere çıkmaya başladı

Eklentiler

• IMG_20240825_103446.jpg
    IMG_20240825_103446.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 37
Mide bulantım ve yanmam var ay bişey diyeydiler tek başına bide burda hiç çekilmiyor 😂

Günaydın. Dün gece tuvalete kalkıyordum arka arkaya sık kalktığım içinde az idrar geliyordu ama en son kalktığımda idrarımı yaparken bir anda hızlı bi sekilde boşaldı su patladı gibi oldu sanki suyum gitmiş olabilir mi? Nasıl anlıcam ben bunu
Ne durumdasın ?

Ne durumdasın ?
Senın kı geliş yolunda acıklık varmı kuzu doktor bakmadımı acıklık varmı dıe
Bitti şimdi çıktık kızlar Açıklık yok hatta çok dar bebek de çok yukarda eğer normali diretmiyorsan sezeryan senin için daha iyi dediler yarın gel konuşalım düşünürsen dediler. Şuan için cikan sancılar normal artık bu haftada dedi. Suyum da gelmemiş iki kere alttan muayene oldum.

Bitti şimdi çıktık kızlar Açıklık yok hatta çok dar bebek de çok yukarda eğer normali diretmiyorsan sezeryan senin için daha iyi dediler yarın gel konuşalım düşünürsen dediler. Şuan için cikan sancılar normal artık bu haftada dedi. Suyum da gelmemiş iki kere alttan muayene oldum.
Oh iyi çok şükür kuzum. İkinizinde iyi olmasına sevindim. Hangi dogum yöntemi senin ve bebeğin için sağlıklıysa onu tercih et bence. Hadi bakalım geçmiş olsun ☺️🙏🏻

Oh iyi çok şükür kuzum. İkinizinde iyi olmasına sevindim. Hangi dogum yöntemi senin ve bebeğin için sağlıklıysa onu tercih et bence. Hadi bakalım geçmiş olsun ☺️🙏🏻
Normalde kontrolüm perşembe günü o güne kadar bekleyip bı değişiklik yoksa sezeryana gün Alicam artık yapicak bişey yok 🥴

Normalde kontrolüm perşembe günü o güne kadar bekleyip bı değişiklik yoksa sezeryana gün Alicam artık yapicak bişey yok 🥴
Kuşum benim normal kontrolüm perşembe günü senin yaşadığını bende yaşıyorum çok sıkışıp gidip az az yapma veya birden çok yapmayı hatta bazen azıcık kaçırıyorum. Nst de sancım 120lere çıktı bu haftalarda normal dediler hatta ebe bana bu haftalara göre çok şen şakraksın sedyeye zor çıkıyor insanlar dedi. Telaş etme benimde bebeğim yukarıda hissediyorum aşağıya inmedi1 moralini bozma

Kuşum benim normal kontrolüm perşembe günü senin yaşadığını bende yaşıyorum çok sıkışıp gidip az az yapma veya birden çok yapmayı hatta bazen azıcık kaçırıyorum. Nst de sancım 120lere çıktı bu haftalarda normal dediler hatta ebe bana bu haftalara göre çok şen şakraksın sedyeye zor çıkıyor insanlar dedi. Telaş etme benimde bebeğim yukarıda hissediyorum aşağıya inmedi1 moralini bozma
Bende öyle çok rahatım oturmak olsun falan hareketlerim serbest oda inmedigi için sanırım. 40 dan sonrasını beklemem diye düşünüyorum bazı durumlar ortaya çıkabiliyor diye

X