Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ahahaha benimki de öyle. Konuyu açınca utangac utangac siritiyor ya sacmalama diye. Cocugu ben tek basima yaptim sanki😆😆
Benim doktorun dediğini de 😁 39 doğum dedik ama son dakika hazırlık yapmanın hiç bir anlamı yok o yüzden hazırlığımıza şimdiden başlıyoruz diyor 😁 en azından 37 de başlayın siz de garanti olsun hem zihnen hem bedenen rahatlamamız lazım ya doğum için çok önemli bak bunlar 😂
Yok asla yapamam diyo yani istersen deneyelim ama çalışmaz dedi açık açık 😅😅 yazık zorlamıcam o yüzden hiç diğer yöntemlerden devam😄

Yok asla yapamam diyo yani istersen deneyelim ama çalışmaz dedi açık açık 😅😅 yazık zorlamıcam o yüzden hiç diğer yöntemlerden devam😄
Allah Allah ya 😂😂😂 O çocuk nasıl olmuş acaba 😂 benimkinde öyle şeyler yok perine masajı falanda yaptırdım bide ilk yaptığında acayip acımıştı şuan alıştım ilk aklıma ben nasıl Doğurucam diye geldi. Bence masaj işe yarıyor bir onu deneyin canım

Allah Allah ya 😂😂😂 O çocuk nasıl olmuş acaba 😂 benimkinde öyle şeyler yok perine masajı falanda yaptırdım bide ilk yaptığında acayip acımıştı şuan alıştım ilk aklıma ben nasıl Doğurucam diye geldi. Bence masaj işe yarıyor bir onu deneyin canım
Kız haklı adam oturduğum yerden bile yuvarlanarak kalkıyorum 😄 artık son çare deneriz eğer gelmezse bebiş

Kız haklı adam oturduğum yerden bile yuvarlanarak kalkıyorum 😄 artık son çare deneriz eğer gelmezse bebiş
Kuşum kaşık pozisyonunda yapın zaten 😂 bide çoğu doktorun düşüncesi Türkiye'de bu kadar normal doğumun azalma nedeni buymuş yurtdışında sürekli devam ediyorlar biz yapmaya yapmaya ilişkiye girerken bile zorlanıyoruz bırak doğurmayı 😂😂

Kuşum kaşık pozisyonunda yapın zaten 😂 bide çoğu doktorun düşüncesi Türkiye'de bu kadar normal doğumun azalma nedeni buymuş yurtdışında sürekli devam ediyorlar biz yapmaya yapmaya ilişkiye girerken bile zorlanıyoruz bırak doğurmayı 😂😂
Ya benim için sorun yok eşim odaklanamıyorum göbeğini görünce diyo bebeğe zarar verme korkusu değil 😄 ben de zaten biraz zor hareket ediyorum iyice komik görünüyorum😄

Ya ben 2 terlik aldim ama kendi numarami aldigim halde büyük geldi baya 2 numara kadar. internetten getirtmistim degistirmeye de usendim duser miyim acaba buyuk giysem😆😆
Trenyoldan aldıysan kargocu kapıdan alıyor kuzum sen uğraşma ☺️

Yüz yüze geldik haziran ayında 3 aylık maaşını nakit vereceklerini söylediler ben gitme dedi. Dinlemedi çözülecek gibi değil sanki artık

Allaha çok şükür bebeğime kendime bakarım ailemin de ekonomik olarak sıkıntısı yok. Israrla durması parasını kurtarmak için. Parasını almadan gelmek istemiyor.

Parasını alabileceğine inanıyor bu yüzden istifa edip dönmüyor. Ben on yıldır tanıdığım zehir zemberek zeki bir adamın bu kadar saf salak biri olabileceğine inanmıyorum açıkçası. Tecrübesiz değil geri zekalı değil yani mantıklı bir açıklaması yok

haziran ayında konuştuk aynı pencereden bakamadık zaten. Şimdi hala gelmek için 21 ağustos dedi bende de zincir koptu

dolduruşa gelecek bir şey yok ben bu sabah boşanma dilekçesini vermek için gidiyordum zaten ama annem en azından doğur kırkın çıksın sonra sakin kafayla ne yapacaksan yap dediği için şimdilik erteledim.
Hakkınız da hayırlısı olsun kuzum böyle yaşamktansa tek ayaklarının üzerinde durursun daha iyi

Ayy evet biz de dün başladık perine masajına hafif yandı, bazı yerlerde çok acıdı. İlk acıdığı esnada ben de eşime demeye başladım "Ben nasıl doğurucam" diye 🥹 Benim doktor da önerdi mutlaka yapın dedi 👍🏻

Ya benim için sorun yok eşim odaklanamıyorum göbeğini görünce diyo bebeğe zarar verme korkusu değil 😄 ben de zaten biraz zor hareket ediyorum iyice komik görünüyorum😄
Yaaa evet böyle düşününce de komik biraz 😂😍 neyse hepimizin doğumu kolay geçsinde bir şekilde doğurucaz zaten 🥰

Ayy evet biz de dün başladık perine masajına hafif yandı, bazı yerlerde çok acıdı. İlk acıdığı esnada ben de eşime demeye başladım "Ben nasıl doğurucam" diye 🥹 Benim doktor da önerdi mutlaka yapın dedi 👍🏻
Bak hatta tırnağını kestirdim iyice acımasın diye yağ kullandık ama acıyor işte bide 10 cm açılıcak Allah yardımcımız olsun

Bak hatta tırnağını kestirdim iyice acımasın diye yağ kullandık ama acıyor işte bide 10 cm açılıcak Allah yardımcımız olsun
20 kemıgın aynı anda kırılma sı resmen normal doğum bugün korkudan agladım resmen annem desen Trabzon'a gıtmıs eylül sonu gelıcekmıs yanımda olmasını ısterdım nasıp dıyorum ama doğum anı aklı gelınce korkuyorum

Bende artık doğursam diye bekliyorum yüz felci için ozon tedavisine başlamam gerekiyor bebiş karnımdayken de yasak böyleyken de iyileşmiyorum 65 gün oldu aynıyım yüzümün yarısı gülüyor yarısı suratsız bakıyor çok üzülüyorum doğuma kadar iyileşirim diyodum ama böyle olmucak gibi yada doğum sırasında toparlasam ne büyğk hediye olurdu yarabbim😔 36+4 oldum bugün kafamda deli sorular🙂↔️hayır kan vermekte hayatımın en büyük fobisi bilmiyorum nasıl olucak
Biran önce eski sağlığına kavuşursun inşallah kzum 🙏 hani tokat meselesi vardı naptın denemedin mi 😁

X