Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
canım öyle oluyor maalesef ama iyi günde kötü günde dedik evlenirken. eşinin aynı şekilde yardıma ihtiyacı olduğunu düşün, sen de elinden geleni yapardın. bu dönem geçici inşallah. benim bugün 2 hafta oldu, yemek bile yapabiliyorum senin de aşağı yukarı bu zamana geçer. ama bebek yok diye gitmeleri biraz ayıp olmuş bence, sonuçta senin de yardıma ihtiyacın var.

Bugünü kocamı dövmeden bitiririm umarım. Kendi gergin bana habire bugün terssin diyip duruyo hiçbir şey demedim he alakası yok. Bi de yemek beğendiremiyorum bıktım bu yemek işinden ya.

Merhaba bebişiniz nasıl oldu acaba merak ettimde durumunu mademoisella

Bugünü kocamı dövmeden bitiririm umarım. Kendi gergin bana habire bugün terssin diyip duruyo hiçbir şey demedim he alakası yok. Bi de yemek beğendiremiyorum bıktım bu yemek işinden ya.
Sorma, yapamıyorum diyince yapma peynir ekmek de yeriz diyor bi iki gün yemekte tavuk olmasın tavuk yapmadın mi diyor demekki yapamamisim tam delirmelik yaa bide hiç dediği gibi olmadı peynir ekmek illa yemek vardır evde boş geçmem onun yemeğini geliyor tavuk yokmu diyor yok işte

Aynen valla demekkı karnı asagıda büyüyen ben degılım

Sorma, yapamıyorum diyince yapma peynir ekmek de yeriz diyor bi iki gün yemekte tavuk olmasın tavuk yapmadın mi diyor demekki yapamamisim tam delirmelik yaa
Anası yemek yemeyi öğretmemiş ki sebze ağzına sürmez et tavuk midem kaldırmıyo artık sıcakta zaten yapasım yok. Çocuk doğunca kussan bile sebze yiceksin örnek olcaksın dedim sinirim tepeme geldi

canım bizim bebekler 33 haftalık doğduğu için derileri bile o kadar inceymiş ki derisinden bile enfeksiyon kapabilirmiş. doktor eve çıkarken evi temizleyeceğimiz malzemeleri deterjanları bile söyleyecekmiş. biz en az eve kimseyi almamaya karar verdik. torunlarını çok seviyorlarsa onun sağlığı için biraz özleyecekler yani. bu konuyu sen de iyi düşün, şimdiden söyle bence. bebeğimizin en ufak bir sıkıntısı olsa en çok bizim içimiz sızlar

Anası yemek yemeyi öğretmemiş ki sebze ağzına sürmez et tavuk midem kaldırmıyo artık sıcakta zaten yapasım yok. Çocuk doğunca kussan bile sebze yiceksin örnek olcaksın dedim sinirim tepeme geldi
Bizde de aynı sorun kuzum ya valla bende aşırı bıktım tavuktan hele hamile kaldigimdan beri yiyemiyorum artık o kadar sık yapıyoruz ona tavuk yapınca kendime başka bişey yapasim gelmiyor resmen beslenmiyorum sebze herhalde ay olmuştur yemeyeli

canım sezaryen olduğunda genelde ayakta duş tavsiye ediyorlar neden bilmiyorum ama. ayakta hemen 2 dk al istersen belki zor olur ama otururken dikişlerin gerilme olasılığı daha büyük

Benim anacigimin bir suru hastaligi var her seyimle ilgileniyor Allah uzun ömürler versin. Bebek icin benim oldugum sehire tasindi hatta apart tuttu 1 sene falan kalmak icin. Kayinvalidemler gelince 1 gun zor duruyor kp sıkılıyor ceviz bahcesiyle ilgilenmeyi bahane ediyor ki 4 ortaklar. Dogumda eger 2 gün kalip giderlerse esime cook pis söylenicem valla bencillik çünkü ihtiyac varken durup yardimci olmayan torun morun da sevemez kusura bakmasin. Kp zaten cok otoriterdir kvyi de parmaginda oynatiyor.

Son düzenleme:
Yemek seçen insanla yaşamak çok zor ya iki bebek bakıcam resmen evde

Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin

Kızlar durumunuz nedir doğdu mu bebişler nasılsınız

Dışardan söylesin bir zahmet begenmiyorsa. Benim esim de bazen noldu neyin var der biseyim yokken bile sora sora sinir eder al iste biseyin varmis der sonra

Merhaba bebişiniz nasıl oldu acaba merak ettimde durumunu mademoisella
merhaba, bugün doktoru aradı bilgi vermek için. enfeksiyon vardı bebeğimde ilk doğduğunda. şimdi kan değerleri normale dönmüş Allaha şükür sadece başında kılcal damar kanaması varmış hafif düzeyde o korkutuyor bizi. şu an büyümesini bekliyoruz dedi doktor. daha doğum kilosunun üstüne pek kilo alamadı yavrum enfeksiyonla savaşırken dua ediyoruz, dualarınızı bekliyoruz

Karnı burnundan karının yemeğini de beğenmemezlik yapmazsın ya da yemek beklemesin ya. Bi de bu sıcakta

Ne güzel ya inşallah bende senin gibi toparlanırım evet yardıma ihtiyacım var ama ne yapalım canım bende bundan sonra ona göre muamele yaparım herşey karşılıklı bu hayatta bana koşmayana ben asla gitmem

toparlanırsın canım ya senin ikinci ameliyatın belki biraz farkı olur ama 2 hafta olmasın da 3 hafta olsun yani. inşallah bebişin eve geldiğinde büyük oranda atlatacaksın

Çok doğru gerçekten bebeklerimiz gelse bile çok iyi bir bakıma ve hijyene ihtiyaçları var o konuda hiç gücenmem söylerim bu arada senin bebeğin durumu nasıl doktoruyla yakın zamanda görüştün mü hiç ne diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…