Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kizlar size bisey danışıcam Benim 2-3 hafta önce telefonum düştü hicbisey olmamıştı görünür de ama 2-3 gün sonra bir anda ekran gitti birdaha gelmedi. Eşim de telefoncuya vermek istemiyor içinde fotoğraflar olduğu için aslında kilit ekranı var acsalarsa giremezler ama anlamıyor bu konuda çok pimpirikli. Telefon önemli değil ama içinde 1000lerce fotoğraf var ve en önemlisi kına düğün ve evlendikten sonraki anılarmiz hepsi içinde kaldı. Ben yaptırsam telefonu eşime ne dicem bilemiyorum yaptırmasam içim gidiyor o kadar fotoğrafa üzülüp duruyorum aklıma geldikçe Annem ben götürüp yaptırıp geliyim ama ona ne diceksin diyor , yalan söylemek zorunda kalırım telefon açıldı diyebilirm bı tek ama napiyim

Kısa sürüyo zaten garantiye vermiyceksen gozunun onunde değiştiriyolar. Ayrıca telefoncu napsın fotografları ya ama boyle bi kore filmi izlemiştim. Paikopat bi telefoncu her telefonu kopyalıyodu paralel bi telefon yapıp butun hayatını öahvediyodu aile ilişkiler arkadaşlar hepsine mesaj falan. sonra gidip kızı ve ailesini öldürüyodu. Bütğn cevresini küstürüdügü üçinde kimse yardıma bile gitmiyodu

Bunu ikna etmem mümkün değil vericem ama sonra diyor ben biliyorum asla yaptırmaz. Yaptırsam fotoğraflari alıp telefonu kullanmsam öyle kalsa gitse mi diyorum

Tanıdık telefoncu yok mu? Başında bekleyelim dersin ikna olur belki hemen yapılan bi şeydir. Yazık fotoların yedeği yoksa hepsi gider çok üzücü. Hem nasıl fotoğraflar var ki niye bu kadar taktı

Tanıdık telefoncu yok mu? Başında bekleyelim dersin ikna olur belki hemen yapılan bi şeydir. Yazık fotoların yedeği yoksa hepsi gider çok üzücü. Hem nasıl fotoğraflar var ki niye bu kadar taktı
Kapalıym açık fotoğraflarim var o yüzden e bide hamilelik de göbeğimi falan çekince tabi

Ya çok sağdığın zaman da çok gelir ve bebek zaten çok ufak azcık bi süt bile yetiyor iki saatte bir yaparsam da memelerim çok şişecek çoğalınca mastit ve ateş yapmasın diyorum
Aksine sütünün akışının bebeğe hazır olması gerekiyor yoksa sütün geri gider düzenli sağım çok önemli sagmazsan mastit olursun sağar ve bosaltirsan iki memeni mastit olma ihtimalin yok

Bence bebişler gelince uyanmak bize koymaz ya o tatlılığı görünce bide sağmayla da uğraşmayız o zaman alırız kucağımıza emer inşallah

Bence bebişler gelince uyanmak bize koymaz ya o tatlılığı görünce bide sağmayla da uğraşmayız o zaman alırız kucağımıza emer inşallah
evet inşallah bence de bebeği emzirmek sağmaktan daha kolaydır. hem manevi hem fiziksel yorgunluk olarak. şimdi her sağımdan sonra parçaları yıkamak bile zor bebek direkt emiyor ohh mis kfkgk

canım telefon kilidi varken bakamaz ki. bu işlerden anlayan bir tanıdığınız söylerse ikna olur belki. öyle birine danışmasını söyle. fotoğraflar için ne kadar üzüldüğünü göster, belli et. hamile halinle seni kırmasın bi zahmet

Yaptim , oda yaptırıcam merak etme alırsın fotograflsrini dedi ama yaptırmaz biliyorum oyalıyor

Direk gözünün önünde değiştirip teslim eden yerler varmış bunu soylicem bakalım

Ben eşime annenler geldiginde çok kalmaz baban sıkılıyor anneni de bırakıp gitmez hayatta dedim. Aynen diyor. Bizim kv kp de geldigi zaman en fazla 2 gün kalır gider

Sabah eşim konuştu yavrum bebeğin gelmesine daha çok var ikimizde çalışıyoruz bebeğin gelmesine yakın gel anne dedi şimdi yalnız evde sıkılırsın dedi. Doğuma yakın gelecek ve torunuyla vakit geçirecek.Doğum Sonrasında müdahale etmez kuşum yemeğimi temizliğimi yapar öyle karışma huyu yoktur 2 hafta falan kalır doğumdan sonra diğer türlüde kalırdı çünkü torunuyla vakit geçirmek istiyor. Yapabileceği herşeyi yaptı canım kocam o yüzden şuan gözümde kahraman

Ay aynıyız dediğin herşeye katılıyorum kötü olduklarından asla değil ama kıyafetime kadar dikkat ediyorum mesela yanındayken gece duşa girmedim yanlış anlaşılmamak için okumam gereken kitaplar var ama kayınvalimle hep yemek yaparız biz kesin çünkü hep yemek yapmak istiyor yapıp yapıp atıyor dolaba

B bluedarkk ne yaptın konuşabildin mi eşinle sesin çıkmıyor
Evet canım konuştum. Sabahtan beri evdeydi zaten. Dün hiç muhatap olmadım dışarı çıkalım dedi yok dedim. Gece yanaşmaya çalıştı izin vermedim. Gündüz kahvaltı yaptık öyle konuştuk. Anladım ki babasıyla annesi yapmış her şeyi. Onlar benim hakkımda baya şey söylemişler. Dedi babam demiş karın bana saygısızlık yapmış ben iyi niyetten niye bişey yapmamışım. Yok efendim annemlere gitmiyorsun anneme iyi davranmıyorsun anneme şöylesin. Annen anneme neler söylemiş. Annem annesine oğluna sahip çık kız iyi davransın demiş yani. Bende en son ona dedim ki değdi mi o kadar şey. Deveyi pire yaptın beni herkese kötüledin sonra geri bana geldin. Herkesin gözünde sen kötü oldun insanların bakış açısı değişti dedim. Diyoki ben seninle mutlu olayım hiçbiri umrumda değil. Yeterki huzurumuz mutluluğumuz olsun ben dışarı cıkıyorm diye bu kadar baskı yapma kısıtlama falan. Gerçekten bu saatten sonra müdahale etmeyeceğim ona. Çünkü bende yoruldum sıkıldım

Benimde öyle oldu direk dış camı değiştirdiler şifre bile söylemedim ki. Sende öyle yap

Kızlar merhaba bebek arabası konusunda Kraft alan var mı diye soran arkadaşlar vardı ben Kraft York modelini aldım chicho gody plus ile Kraft York arasında kalmıştık en son Kraft York tercih ettim gördü plusun gözlem penceresi olmadığı için malzeme kalitesi çok çok güzel ve tek el ile rahat açılıp kapanıyor ben mağazalarda çok fazla modele baktım en içime sinen bu oldu pusette takılıyor ilk zamanlar pusetle kullanırız dedik. Bagi neo2 çok duymuştum fakat oturma alanı diğerlerine göre bana dar geldi belki fikir olur diye yazmak istedim T tadella mesajı Ekim annelerine yazmıştım buraya da kopyalayayım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…