Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya kızlar kayınvalideleriniz neden erken geliyorlar aceleleri ne doğurmuyoruz ki

Kız dur yapma zaten ortalık karışık hava sıcak can taşıyoruz bırak poh yesinler
Tam da bu sebeplerden dolayı tahammülüm kalmadı ya zaten başta eşimin kafasını kırmak istiyorum ne oluyorsa onun yüzünden oluyor şu an. Bana sormadan doğum için plan yapıyor ki plan yapmayı beceremez, annesi babası direktif veriyor şöyle yapın böyle yapın diye ama annesi babası da plan yapamıyor işte saçma sapan muhabbetlere uğraşıyorum vallahi cinnet geçirmeme azıcık kaldı

Ya kızlar kayınvalideleriniz neden erken geliyorlar aceleleri ne doğurmuyoruz ki
Ödleri kopuyor çünkü anneleri geri kalacak diye niye olacak anneleri batsın ya vallaha bıkkınlık geldi
Fatmacım erkenden gelirlerse isteklerimizi yağdırıyoruz bacım, yemek temizlik aklına ne gelirse. Madem çok meraklılar bu kadar gelmeye, etinden sütünden faydalanalım dimi

Aşkım sen doktora söyle doğursanda daha çok var desin eşine böylelikle ailelerde geç gelmiş olur
Sen de çözüm bulamadın dimi
Tüm bunların hepsi saçmalık çünkü. Kv ve kp memnun olsun diye eşimin yaptığı, yapmaya çalıştığı salak saçma aptalca bir plan
Doğumu yapıp odaya kapatçam kendimi benim kaderim belli oldu

Yardım edecek evimi temizleyip kışlık mantılarımı falan yapacakmış bide ilk kız torunu yanımda olmak istiyormuş bak onuda anlıyorum tek oğlunun çocuğu olacak heyecanlı iyi niyetlide olabilir ama düşüncesiz yönleri var ve eşim tuz biber ekiyor asıl kızdığım kocam zaten o çağırıyor habire

Gelicek zaten kuşum benim maşallahım var doğuracak gibi değilim eşimle kayınvalidem de kışlık yemekler hazırlayıp annemin derindondurucusuna koyacaklarmış yapsınlar bakalım doğum olacağı zamanda görümcelerime gelecekmiş ohhh curcuna

Aşkım genel sorun o zaten. Eşlerimiz önce bizi düşünse anaları yerine hiç problem kalmayacak zaten

Köyde yaşıyorum kv demle beraber erken doğum riskim varmış
Götürsünler seni en yakın yere kuşum riskin var ama bir iki bakınırsın hem seçersin yorulursan dönersin görümcen eşin gene gelsin yardım etsinler sana ama senden bağımsız olmasın yada ebebek tarzı biyerden telefondan sen seç onlar aynısını alsın çocuk senin özeniyorsundur illa

Oh mis gibi çöpsüz üzüm benimkide öyle aslında ben vazgeçemeyince annem babamdan eşim geldi benim şehrime geçinip gidiyoruz akraba vs sevmez ama ailesi kıymetlidir onlarda bizi seviyor bence yada ben çok safım tek istediğim doğumun nasıl zor sancılı bir süreç olduğunu ablamlarda gördüm o süreçte ben rahat edeyim çekinmeyeyim bu ya başka bişey değil toparlanayım herkes gelsin

Benim doktorum eşime doğum başladığında kimseye haber vermeyin sadece ikiniz olun diğer türlü doğum uzuyor ve zorlaşıyor aileler gelince dedi doğunca haber verirsiniz herkese dedi. Zaten bizimkiler hepsi aynı şehirde. Eşim de suan öyle düşünüyor. Annemi belki isterim yanımda suanda o konuda bir şey diyemiyorum ama ben kendi anneme de söyledim bunu hiç ikiletmedi bile doktor öyle diyorsa doğrudur dedi kadıncağız ama kv yalandan tribe girer eminim umrumda değil sancıdan kıvranırken karşımda oturmalarını istemiyorum bir çok kişi sırf bu stresler yüzünden açılması gerçekleşmiyor ve sezaryene dönebiliyor dedi doktor da gerçekten önemli yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…