Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya kusura bakmayın valla 🫣 Kendi adıma, içimi döküp rahatça anlatabileceğim birileri yok o yüzden buraya döktürdüm 😅 rahatsızlık verdiysem özür dilerim 🙏🏼
Ya olur mu öyle şey? Burası hepimizin içini özgürce döktüğü yer. Dua ediyorum vallahi Allah sabrımızı artırsın 🤗

Maşallah diyelim. Ben yorum yapmıyorum kv hakkında 🙈 öyle huzursuzluğu, şirretliği yoktur ama bal olsa yenmez adı kv..
Ahahshsjs valla ben yanında donla da otururum. Kendime hizmet te ettiririm. Hiç öyle kendimi yabancı hissettirmedi. Annem kalcak ilk benle sonra o gidince de siz gelirsiniz yardıma dedim. Ne zaman istersen dedi. Oğlunu mutlu ediyorum diye çok seviyo beni🤣🤣🤣🤣

Yok kız aşkolsun. Ortam yumuşasın biraz diye esprilendirdik🤗🤗
Ya olur mu öyle şey? Burası hepimizin içini özgürce döktüğü yer. Dua ediyorum vallahi Allah sabrımızı artırsın 🤗
Sağolun 🥹🥹 Kadının en büyük destekçisi de en büyük düşmanı da kadın valla. Buradaki herkes sayesinde destek buluyorum Allah razı olsun hepinizden ♥️

Ahahshsjs valla ben yanında donla da otururum. Kendime hizmet te ettiririm. Hiç öyle kendimi yabancı hissettirmedi. Annem kalcak ilk benle sonra o gidince de siz gelirsiniz yardıma dedim. Ne zaman istersen dedi. Oğlunu mutlu ediyorum diye çok seviyo beni🤣🤣🤣🤣
Maşallah diyelim 🧿🧿🧿🧿

Bir de kızlar, sıkıntı dert arayan bulur derler. Biraz pozitif bakmaya çalışalım🙏🏻 güzel bir şeyler yaratırken böyle kötü durumlarla kendi canımızı sıkarsak onlar kazanır. Görmezden gelin🙏🏻

İşte bu kadar körler. Ben o gün o kadar kırıldım gücendim ki. Sonraki bayram pikniğe gittik ailesiyle. Ben oturuyordum, oturup kalkmam zor olduğu için eşimden elimdeki tabağı ilerideki masaya koymasını rica ettim, normalde asla öyle bişey demez, onu da kendin mi kalkıp koysan dedi. Şok oldum. Kendim rahatça yapabiliyor olsaydım senden istemezdim zaten dedim kalktım kendim halletim, sonra döndüm eşime dedim ki, senin bana yardım etmen erkekliğinden bişey götürmez, kimse laf da edemez hamile karına yardım ediyosun diye haberin olsun, aksine övgü toplarsın dedim, ailesi de duyacağı şekilde. Eşim cevap vermedi ben böyle çıkışınca. 5 dk sonra benim oturduğum yerin yanındaki şişelerin oraya anası elini yıkamaya gelmiş, nasıl çırpınıyo ama kendi kendine, birinin şişeyi tutması lazım yani. Ben de eğilemediğim ve ağır kaldıramadığım için hiç arkamı dönüp müdahale etmedim. Kendi uğraştı didindi beceremeyince küçük kızı yardıma geldi, kızına diyo ki yapma kızım gerek yok ben kendi işimi kendim görebiliyorum dedi. Şimdi bu lafı söylemeye ne gerek vardı? Kime neyin lafını sokuyorsun sen? Eşim duymadı malesef. Hoş duysa müdahale eder miydi annesine, sanmam. Annesi melek çünkü.. Ha daha sonrasında başka bi konu esnasında annesinin bana böyle laf soktuğunu söyledim eşime de ağzını açamadı
Durmamış burnunu sokmuş çingene karı

Benim yanakspor kızımı gördünüz mü teyzeleri 🥹

Eklentiler

• 34d733c8-b3f1-4dce-ba18-973af0dbaea4.jpeg
    34d733c8-b3f1-4dce-ba18-973af0dbaea4.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 79
Durmamış burnunu sokmuş çingene karı
Ayynen öyle arkadaşım. Kıskançlıktan kuduruyor ya. İstiyor ki kocası da kendisine böyle bebek gibi davransın ama kocası aksine odun gibi davranıyor kendisine. Benim eşim bana güzel davranınca kıskançlık damarı çatlıyor. İstiyor ki oğlu da bana odun odun davransın. Eşimin aklına girmeye çalışıyor her fırsatta pislik karı

Ayynen öyle arkadaşım. Kıskançlıktan kuduruyor ya. İstiyor ki kocası da kendisine böyle bebek gibi davransın ama kocası aksine odun gibi davranıyor kendisine. Benim eşim bana güzel davranınca kıskançlık damarı çatlıyor. İstiyor ki oğlu da bana odun odun davransın. Eşimin aklına girmeye çalışıyor her fırsatta pislik karı
Valla ne yapsak ta boş annelerinden ayrılmıyorlar onlar fırsat veriyor annelerine. Anneleri melek biz şeytanız onların gözünde.

Valla ne yapsak ta boş annelerinden ayrılmıyorlar onlar fırsat veriyor annelerine. Anneleri melek biz şeytanız onların gözünde.
Çok haklısın. Annesi şöyle ayan beyan bi terbiyesizlik yapsa da eşimin gözüne soksam diye bekliyorum ben açıkçası. Bıktım çünkü sinsi annesini iyilik meleği sanmasından

Aynen öyle biz de dünden beri birbirimizi yiyoruz benim aileme gidince sürekli surat yapıyor annemlerde hassas insanlar biz mi bişey yaptık bilmeden diye üstüne alınıyorlar üzülüyor insanlar ben de şimdi doğuma kadar onun fesat annesine gitmeyeceğim telefonlarını da açmayacağım bakalım nasıl oluyormuş burnumdan geldi hamilelik bunlar yüzünden stresten suyum geldi 26. Haftada. bebeğim erken doğacak bu nedenle anasıyla mutlu olurlar artık kına yakarlar

BB_Queen BB_Queen canım sende de gebelik şekeri vardı diye hatırlıyorum bugün doktorum yok diye başka kadın doğumcuya yönlendirdi o da 38 i doldurup doğuma alınırsın büyük ihtimal gebelik şekeri olanları bekletmiyoruz dedi sana böyle bir yorum yaptılar mı ?

BB_Queen BB_Queen canım sende de gebelik şekeri vardı diye hatırlıyorum bugün doktorum yok diye başka kadın doğumcuya yönlendirdi o da 38 i doldurup doğuma alınırsın büyük ihtimal gebelik şekeri olanları bekletmiyoruz dedi sana böyle bir yorum yaptılar mı ?
Evet gebelik şekeri var ve iyiye de gitmiyor malesef, insülin kullanmaya başladım geçen hafta. Ama doğumla alakalı hiç bir şey söylemedi henüz benim doktorum. Gerçi benim doktor perinatolog, kayınpederin arkadaşı diye hatır için benim takibimi yapıyor yani, perinatolog olduğu için doğuma veya ameliyata girmiyor diye biliyorum belki o yüzden bişey dememiştir. Şimdi ilk senden duyuyorum bu 38. hafta muhabbetini 😧 salı günü kontrolüm var bi sorayım bakalım ya

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok mesaj olduğu için alıntılayamadım kusura bakmayın. 8 de ameliyata girdim ama çok panik yaptım ameliyat başlayınca bu sefer sakinleştirici ile uyutmak zorunda kaldılar bebeğimi göremedim fakat fotoğrafçı ile anlaşmıştık çekimler yapıldı beraber ben uyuyor olsam da 2080 gram doğdu doğar doğmaz yıkmış ortalığı çok bağırmış kızçem ağlamış 🤭 şuan odadayım ama çok ağrım var öyle böyle değil önceki doğumum bu kadar ağır geçmemişti sanırım aralarında çok zaman dilimi olmadığı için bu sefer daha çok acıyor. Hemşire karnıma bastırdı kan insin diye o daha da mahvetti beni. Biraz kendime gelince süt sağılacakmış akşam da bebeği görmeye gidebilirmişim. Kızım çok tatlı maşallah hayırlısıyla küvezden de çıkar inşallah doktor bir buçuk yada iki hafta kalır en fazla dedi şuanlık durum böyle. Kokusunu içime çekemedim ağlama sesini duyamadım ama olsun eşim fotoğraf çekmiş bir sürü şimdilik telefondan görebildim sadece 🥹

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok mesaj olduğu için alıntılayamadım kusura bakmayın. 8 de ameliyata girdim ama çok panik yaptım ameliyat başlayınca bu sefer sakinleştirici ile uyutmak zorunda kaldılar bebeğimi göremedim fakat fotoğrafçı ile anlaşmıştık çekimler yapıldı beraber ben uyuyor olsam da 2080 gram doğdu doğar doğmaz yıkmış ortalığı çok bağırmış kızçem ağlamış 🤭 şuan odadayım ama çok ağrım var öyle böyle değil önceki doğumum bu kadar ağır geçmemişti sanırım aralarında çok zaman dilimi olmadığı için bu sefer daha çok acıyor. Hemşire karnıma bastırdı kan insin diye o daha da mahvetti beni. Biraz kendime gelince süt sağılacakmış akşam da bebeği görmeye gidebilirmişim. Kızım çok tatlı maşallah hayırlısıyla küvezden de çıkar inşallah doktor bir buçuk yada iki hafta kalır en fazla dedi şuanlık durum böyle. Kokusunu içime çekemedim ağlama sesini duyamadım ama olsun eşim fotoğraf çekmiş bir sürü şimdilik telefondan görebildim sadece 🥹
Canım benim gözün aydın 🥹 çok geçmiş olsun. Evladın sağlıcakla doğdu ya inan çok sevindim 🥰 inşallah küvezde çok durmaz da sağlıcakla senin kollarına en kısa zamanda gelir minik prensesin 🙏🏼🙏🏼♥️♥️♥️

X