Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Tamam canım bıraktım ben de artık içmiyorum. Bebeğinin kilo alımında felan değişiklik olmadı demi
Ben de coraspin enox kullanıyorum hala devam. Enox dogumdan 1 gun once bırakıcaz diger ilaçları 36 da demişti bikaç doktor ama bugun muayenede dontorum ben soylicem geldiginde zamanını dedi. Bugun 33+5 ti. 2 hafta sonra randevu

Bende çıktım kontrolden açılma 3.5 4 cm olmuş bebek 2700 dedi baştan beri iri bebek dediğiniz bu muydu benim erken doğan çocuklarım bile bundan kilolu doğdular dedim 😁 15 Ağustos a gideceğim tekrar umarım artık dogurursun o vakte kadar açılman neden yavaş ilerliyor anlamadım dedi enfeksiyon riski artıyor rahim ağzı açık olduğu için çok fazla beklemeni istemem dedi bakalım bol bol hurma yiyecek mişim

Bende çıktım kontrolden açılma 3.5 4 cm olmuş bebek 2700 dedi baştan beri iri bebek dediğiniz bu muydu benim erken doğan çocuklarım bile bundan kilolu doğdular dedim 15 Ağustos a gideceğim tekrar umarım artık dogurursun o vakte kadar açılman neden yavaş ilerliyor anlamadım dedi enfeksiyon riski artıyor rahim ağzı açık olduğu için çok fazla beklemeni istemem dedi bakalım bol bol hurma yiyecek mişim
Ay hadi bakalım kuşum ben heyecanlandım burda yemin ederim 😁 sağlıkla kavuş inşallah <3

Bende çıktım kontrolden açılma 3.5 4 cm olmuş bebek 2700 dedi baştan beri iri bebek dediğiniz bu muydu benim erken doğan çocuklarım bile bundan kilolu doğdular dedim 😁 15 Ağustos a gideceğim tekrar umarım artık dogurursun o vakte kadar açılman neden yavaş ilerliyor anlamadım dedi enfeksiyon riski artıyor rahim ağzı açık olduğu için çok fazla beklemeni istemem dedi bakalım bol bol hurma yiyecek mişim
Doktor şokk hastane şokjj bebekte şok ben nie dogamadım ya dio 😂

Ekranda böyle mavi kırmızı renkler oluyor kan akışına baktığı zaman. Benim doktorum hiç nefes tutturmadı 😅
Bak kuşum videodan screenshot aldım bu sanırım

Eklentiler

• Screenshot_20240807_164831.jpg
    Screenshot_20240807_164831.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 29
Benim birşeyler yapmam lazım doğması için ama ne 😁😁😁
Ay merdiven in çık yaaa benim o dogum sancılarından yatırdıklarında hep merdiven faktorum fazlaydı. Şimdi artık asansor kullanıyorum. Normalde hiç asansore binmem 😂😂 bence merdiven çok etkili. Bide aksak gebe yürüyüşü die bişey var internetten bi bak

Mavi kırmızı bişeler görünüyo ekranda. Benim doktor da bakmıştı ama yatınca başka yere gönderip baktırıyorlar bugün yine istenince doktor baksın sürekli para ödüyoruz dedim doktor ayrıntılı bakmıyor dediler
Ay sömürmenin yolunu bulmuşlar çokta kısa sürüyor baksa ne olur sanki yazık günah ya

Ay merdiven in çık yaaa benim o dogum sancılarından yatırdıklarında hep merdiven faktorum fazlaydı. Şimdi artık asansor kullanıyorum. Normalde hiç asansore binmem 😂😂 bence merdiven çok etkili. Bide aksak gebe yürüyüşü die bişey var internetten bi bak
Yok yok siz beni anlamadınız başka birşeyler yapmam lazım benim bunların hepsini biliyorum zaten başka bişeyyyy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Geldi geldi geçti bile yandın canım kocam bu akşam hangi köşelere kaçıcan bakalım yandın oğlum sen nihahahahahahahahahhh 😁
Sen böyle deyince ovulasyon testi yaptıgım dönem aklıma geldi 😂😂😂 yumurtladım yumurtladım diye geziyordum adamın pesinde , vallahi bunalmıştı artık sende sürekli yumurtluyosun diyodu 😂😂

X