Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Hiç gitmek istemiyorum. Zaten eşimle de problemlerim var yalandan gittiğimi düşünecekler. Kaynanam bugün beni bir kere bile arayıp sormadı. Kardeşimle evde kaldık. Dayımı aramışlar akrabalarım bile duydu resmen onu eve almadığımı
Bu haftalardan sonra kasılmalar normal dedi bana doktor. Sen de 36 olmuşsun doğumu engellemeye de çalışmazlar artık çünkü tokoliz 36 ya kadar yapılıyor diye biliyorum.

Kızlar nst de sancım çıkmıştı yaa. Sanki artık artmaya başladı o günden beri en ufak bişeyde karnıma ağrı giriyor. Şimdi niye böyle gidip geliyor. Demekki bu saatten sonra doğuma kadar böyle olacak. Bu arada 36+1 deyim
Sancı belden girmediği sürece korkma ya bu saatten sonra geleceği varsa gelsin haftası gayet güzel

Kızlar nst de sancım çıkmıştı yaa. Sanki artık artmaya başladı o günden beri en ufak bişeyde karnıma ağrı giriyor. Şimdi niye böyle gidip geliyor. Demekki bu saatten sonra doğuma kadar böyle olacak. Bu arada 36+1 deyim
Çok ayakta kalmak yorulmakta kasılma yapıyor canım bunu anladım ben uzan dinlen. Ara ara olan değil sık sık ve sürekli geçmeyenden korkmak gerekiyor sürekli hastaneye gitmekte senin için ayrı bi stres 😣 kendini takip et doğum sancısı adet sancısına da benziyormuş ayrıca belden başlayıp kasıklara doğru düzenli giren ağrılar olması gerekiyor. Uzan dinlen stres yapma derim. Böyle devam ederse zaten mecburen gidersin

Gerçekten nefes alamıyorum. Çocuk falan umrumda değil. Eşimin son zamanlarındaki tavırları bugün akrabalarımı aramaları, oğlumuzu eve almıyor , gelinimiz yerinde durmuyor diyişleri çok zoruma gitti. İçim yanıyor şu an paramparçayım belki de ondan kaç gündür sancım var

Dün gece bile onun yastığıyla uyudum ben. O kadar alışmışım ki ona dün bile onsuz uyuyamadım. Ben ondan bir adım beklerken özür beklerken o daha da berbat etti herşeyi. Annem dün annesini arayıp oğlunuza sahip çıkın demiş babam akşam onunla kavga etmiş o da ailesini devreye sokmuş. Yaa ben resmen doğuma gideceğim onun bana yaptıklarına bak

Gerçekten nefes alamıyorum. Çocuk falan umrumda değil. Eşimin son zamanlarındaki tavırları bugün akrabalarımı aramaları, oğlumuzu eve almıyor , gelinimiz yerinde durmuyor diyişleri çok zoruma gitti. İçim yanıyor şu an paramparçayım belki de ondan kaç gündür sancım var
Ne kadar cahiller böyle bir durumda senin yaninda olmaları gerekiyor can taşıyorsun sen ya. Üstüne üstlük bide geceleri sokakta gezen oğullarını aklamaya çalışıyorlar seni karalayarak ne biçim insanlar bunlar ne yapmaya çalışıyorlar acaba. orta yolu bulmalari seni yatıştırmaları gönlünü almaları gerekirken bir de! Üzme hiç kendini sana iyi gelecek şeyler yap ailene git istersen böyle daha çok yıpranıyorsun sanki

Dün gece bile onun yastığıyla uyudum ben. O kadar alışmışım ki ona dün bile onsuz uyuyamadım. Ben ondan bir adım beklerken özür beklerken o daha da berbat etti herşeyi. Annem dün annesini arayıp oğlunuza sahip çıkın demiş babam akşam onunla kavga etmiş o da ailesini devreye sokmuş. Yaa ben resmen doğuma gideceğim onun bana yaptıklarına bak
duygusallık modunu açıp barışma adımı atma da az bi panter ol kız anan baban arkanda serseri gibi gözü sokakta olan adamın yastığına sarılıp yatıyorsun tamam hormonlar etkiliyordur da karnındaki çocuğun bokuna kurban olsun kendini üzüp çocuğu da strese sokma bu günleri de atlatırsınız ama çocukta stres travması yaratmasın bu durum. Benim ilk hamileliğim her gün ağlamalı geçti ama bak her gün diyorum oğlumun konuşma gecikmesini ona bağlıyorum ve çok üzülüyorum keşke ben ağlayacağıma milletin anasını ağlatsaydım diye

Hiç gitmek istemiyorum. Zaten eşimle de problemlerim var yalandan gittiğimi düşünecekler. Kaynanam bugün beni bir kere bile arayıp sormadı. Kardeşimle evde kaldık. Dayımı aramışlar akrabalarım bile duydu resmen onu eve almadığımı
Sen kndini niye tehlikeye atıyorsun ki onun için sancın varsa veya kndini kötü hissediyorsan git hastaneye ayrıca yemene içmene de özen göster inan ki bizler kendimizi yıpratıyoruz onların umrunda bile olmuyor

Siz hiç telefonda falan konuşmadiniz mi bu olaydan sonra nerden nereye geldi onun ailesi falan yanına gelip seninle konuşup barıştırma adımı atmadilar mi hiç

Ay ne kadar asit bir konu ne kadar büyüdü bide doğum öncesi illa erken doğurtturucaklar seni ya sinir oldum. Bide en sevmediğim şey herkesin duyması

Saçmalama bebeğini riske atma nereden duyuncaklar eğer çok kötü hissediyorsan babanı ara götürsün seni hastaneyi karnındaki herkesten kıymetli

Film gibi yaşıyorsun hayatı. 🙈🙈 ama konusman güzel. Anladıgım kadarıyla eşin de annem de annem demiyor sana da hak veriyo gibi🙈
Eşim görüyor şükür kimin ne olduğunu ben laf söylerken sadece beni sakinleştirmek için araya girer yoksa karışmaz aksine annesine söyler haklı diye

Taş yesinler bana ne ? Ben kendi evime yaptim yedik onları da düşünemem. Ben baştan söyledim gitme diye kendine guvendiyse yapsın
Kuşum zihinsel engelli kaynına bari kocan bişey alsın yazık ya onu neden bırakıyor ki off ne biçim insan o

Kuşum zihinsel engelli kaynına bari kocan bişey alsın yazık ya onu neden bırakıyor ki off ne biçim insan o
Ona baktım ara ara o kadar vicdansız değilim kendi 38 yaşında akıl yaşı 3 bile yok nasıl kıyarsın el vicdan anası bırakıp gidiyor bende peşinde gezecek değilim akşama kadar baktım ara sıra ne yapayım başka

X