2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Zeyna03 Eldorin S Senab34 nerelerdesiniz kızlar. Heyecan var mi heyecan yarin saat kaçta yapicaksiniz. Bende bitane yapsammi acaba. Bakin kızlar negatif olsada üzülmek falan yok. Gulerek neseli atiyoruz tamam mi.

Laboquick kaset testle yaptım yalancı pozitif çıkarır mı acaba bilemedim. Gün ışığında gölge gördüm evet pazartesi günü erken gebelik testi yapacağım. 6 gün kalmış olacak o zaman bata
Markayi bilemiyorum canım. Evet hatta dayanabilirsen adet günün yap

Negatif olduğunu bildigim halde boşuna yapiyom. Eşimin parasiyla kendisinden lüks yaşıyorum

Ben burdayım canım. Hiç heyecanlı değilim ya kesin negatif diye düşünmeye başladım
Ben sabah en geç 7 gibi yapmış olurum. Zeyna bugün girmeyecek foruma yarın sabah yapıp atacak testini kaçta yapar bilmiyorum

Yani üzülmek serbest olsun bence ya. Sonuçta bu kadar ugrasiyoz hamile kalalım diye bir sürü heyecan bekleme falan negatif görünce ben. İr süre üzülürüm muhtemelen. Sonra geçer

Yok olmadım. Siz de gördünüz mü acaba. 10 -15 dk civarında çıktı. Kuruma da olmaz sanırım bu şekilde dimi
Yani canım simdi baktım testine hevesini kırmak istemem ama sanki ben çizgi ya da gölge göremedim ya bence biraz daha sabretmeye çalış test için daha erken gibi

Laboquick kaset testle yaptım yalancı pozitif çıkarır mı acaba bilemedim. Gün ışığında gölge gördüm evet pazartesi günü erken gebelik testi yapacağım. 6 gün kalmış olacak o zaman bata
Bnde gördüm canısı
Yarın tekrar dene

Bnde şimdiden sipariş verdim gebelik testlerini daha iki hafta var ama evde bulunsun

Selam kızlar geçen pazartesi ovalüsyonum bu şekildi yumurtlama kabul ettim değerlendirdim çünkü sonraki gün silikleşti sizce de yumurtlamamı fotoda çok net değil ama koyulukları yakın iki farklı marka aynı anda yaptım

Eklentiler

• IMG_5807.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_5806.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 10
silikleştiyse en koyu olanı yumurtlama olarak baz alıyoruz muhtemelen çatladı yumurtanız çatlayınca silikleşiyo çünkü

Kimin duası kabul olacağı belli olmaz kuzum sana da şifa olsun

Yani elbet bir huzun uzuntu olurda abartmayalim. Pes etmeyelim. Senin bat yarinmiydi

Yani elbet bir huzun uzuntu olurda abartmayalim. Pes etmeyelim. Senin bat yarinmiydi
Yok canım 22si ama varsa yarın çıkar 2 gün kalmış oluyor bata çıkmazsa zaten yoktur. Negatif olduğunu bile bile yapicam. Kramplarim da sıklaştı. Regl geliyor bence yavaş yavaş

Markayi bilemiyorum canım. Evet hatta dayanabilirsen adet günün yap
Dayanamam kesin
Yani canım simdi baktım testine hevesini kırmak istemem ama sanki ben çizgi ya da gölge göremedim ya bence biraz daha sabretmeye çalış test için daha erken gibi
Haklısın canım çok erken hatta daha 1 hafta var ama testleri görünce dayanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…