2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım valla en son bekarken kullandım kullandım dediğimde bir tane içer içmez regl olmuştum sonuçta o da bir hormon ilacı bilemedim ki daha olmadın mı regl

Kızlar yarın test günümüz bat 22si olanlar için ama sabırsızlanıyorum bennnn ama şu an test yok elimde Eldorin
Ahahah canım umudun neşen daim olsun. Yarın ilk idrarla yapsaydın keşke niye almadın kız test bugün sonra insanın aklında kalıyor ay ilk idrarla yapsam çıkar mıydı acaba diye

Hayırlı haberler gelsin inşallah yarın

Amin canım amin hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım bebislerimizi inşallah. Ben bu yükselme ile acaba çoğul gebelik mi var diye bir düşünmedim değil hanj
Ayy bende düşündüm biliyor musun bir daha ne zaman vereceksin

Canım valla en son bekarken kullandım kullandım dediğimde bir tane içer içmez regl olmuştum sonuçta o da bir hormon ilacı bilemedim ki daha olmadın mı regl

Bat tan 5 gün önce kan verdim 1.34 cıktı bat günü bir daha kan verdim 1.45 pazartesi günü de doktora gittim ultrasona girdim gebelik yok dedi tarlusal verdi yani daha olmadım kafamı çok karistirdi salı günü Bi test daha yaptım negatifti de ilaca başlayınca göğüs uçlarım belirginlesip ağrıdı bel ağrım da var acaba yaşayan var mı etkileri diye merak ediyorum

Canım benim hepimiz böyle neşeli olalım haziran temmuz anneleri topiğine transfer olalım inşallah ay alamadım yaa eşim işe gitmedi bugün normalde her cumartesi gider yarın da malum pazar günü kahvaltıya falan gidelim diyor zaten hiç belirtim yok ya açıkçası negatif hissediyorum sizler inşallah pozitifi görürsünüz

Testi yaklasanlara bı umutsuzluk çökmüş ben de aynı senin gibi negatif hissediyorum rüyamda da gördüm negatifti test sırf yapmış olmak için yapcam yarın sonra da Kasım'da gebelik planlayanlara devam

Anladım canım hay Allah gidebiliyorsan yarın doktora git istersen

Testi yaklasanlara bı umutsuzluk çökmüş ben de aynı senin gibi negatif hissediyorum rüyamda da gördüm negatifti test sırf yapmış olmak için yapcam yarın sonra da Kasım'da gebelik planlayanlara devam
Öyle canım ya mayıs ayında hamile kaldığımda battan bir hafta önce göğüs ağrısı başlamıştı uyku hali falan vardı şimdi hiç bişey yok o yüzden bari regl gelsin de gitsin Kasım için çalışayım diyorum ben aylardır rüyalarımda beta görüyorum 263 çıkıyor geçen ay yaptırdım 0 çıktı

Beni de ekler misiniz ?Sat 01.10.2024 .Bat 27.10.2024

Bence de gölge gibi var ve 1 hafta varmış erken yani

Evet hep kahverengi başlayıp kırmızıya döner mr çekildiği için üzülmemeye çalışıyorum ama bat 4 gün geçince ümitlenmiştim. İnsan her ne kadar mantıklı bakmaya çalışsada kalbe söz geçmiyor
Çok sağol canım bizi de düşündüğün için. Kahve lekelenme ile mı başlar hep reglin?

Ya benim valla ne adette ne de gebelikte pek belirti yaşamıyorum. Ama nedense yaklaştıkça bı yok yaaaa kesin değilim hisse geldi. Bugün biraz rahimde ağrı var biraz sol tarafta biraz genelinde. Adet kramplari sanki kalmış surda 3 gün zaten adete

Neyse bakalım yarın ak koyun kara koyun belli olur pikten sonra 12 catlamadan sonra 11. Gün artık yarın silik çizgi çıkmazsa da yoktur gebelik zaten bence bende

Canım ya çok haklısın. Her ay umut dünyası kuruyoruz kendi çapımızda. Bence uzulmekte hiçbir sorun yok ya. Hatta çok sağlıklı. Heyecanla bekliyorsun, düşünüyorsun ve bir şekilde negatif gelince hayal kırıklığına uğruyorsun. Bence üzülmek hakkın hiç duygularını bastırma şimdi üzüntünü yaşayıp atarsan çok daha sağlıklı bir şekilde diğer dongunde devam edersin

Sana kocaman sarılıyorum üzüntünü ve hayal kırıklığını da görüyorum. Gecicek ve her şey olması gerektiği gibi olacak eminim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…