2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Regl olana kadar ümit var

Merhaba kizlarrrr bende 7. Yılın sonunda geçen ay ilk defa kimyasal gebelik olmuştu. Ve bu ay adetime 5 gün kala kaset test silik çıktığında ertesi gün HCG test yaptım. 17. 6 çıktı. İki gün sonra yani Bugün bir daha yaptım 87 çıktı. Dua edin inşallah sağlıklı bir gebelik olur. Sat 24 Eylül. Henüz adet tarihime 3 gün var.

Kızlar ben elendim sanırım nokta nokta kahverengi lekelenmelerim geliyor. Yarın test hapacaklar umarım hepiniz hamişsinizdir
Çok sağol canım bizi de düşündüğün için. Kahve lekelenme ile mı başlar hep reglin?

Eldoriiin biraz giremedim o kadar çok konuşma olmuş okuyamadım yaptın mı testt
Canım daha yapmadım yarın test günümüz çok tatlısın sağol sorduğun hatirladigin için yarın bakalım belli olacak aşağı yukarı
Ay canım benim gözün aydın çok uzun süre beklemissin sağlıkla devam etsin gebeliğin inşallah

Çok teşekkür ederim. Evt çok bekledik hemde çok. Tam ümidi tesip aklımda tüp bebek tek çare gibi görünürken mucize oldu resmen

Ay ne güzellll inşallah sağlıcakla kucağına alırsın canım baya güzel yükselmiş değerin

Değerlerin cook guzel

Kızlar bende gynoseed kullanıcam bu ay gebe kalan varmı acana

Kızlar ya aranızda tarlusal kullanan var mı bugün akşam bitti son ilacımı aldım ama kullandığım ilk günden beri göğüs ağrısı hassasiyeti göğüs ucu ağrısı bel ağrısı yaptı yan etkileri arasında ama bu durumu yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…