2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Erken yumurtlamış olsanız da döllenme olursa yumurtlamadan 12 gün sonra değerler yükselebilir. Hem regl daha bu kadar vakit varken gögüste şişlik de bence gebelik belirtisi olabilir. Normalde reglden ne kadar önce değişiklik oluyordu göğüslerde

Normalde regle mak. 5-6 gün varken şişer ve ağrır şuan ağrım yok sadece şiş patlayacak gibi hissediyorum

Evet bu ay ilk defa yapmaya başladım hala devam ediyorum
Geçen hafta pozitifti sanırım yumurtlama oldu dediğine göre sonra hep silik mi çıktı? Eğer öyleyse hamilelik belirtisi olabilir gibi geldi bana. İnş güzel sonuçlar alırız zaman geçmiyor bir türlüüü

Evet evet bak şimdi bu bence pikti çünkü bundan başka net göremedim ve bu sabah yaptığımda da silik çizgi çıktı şimdi yine ovulasyon yapacağım yüklerim birazdan

Eklentiler

• 07C9A446-78B0-4259-801A-D526D6F73B70.jpeg
    44,9 KB · Görüntüleme: 14
Şimdi de böyle ovulasyon yine sabah gibi silik

Eklentiler

• image.jpg
    198,5 KB · Görüntüleme: 12
Bunlarda benim ovu teslerim 11. Gün bugun
Keske bunlar hcg testleri olaydı çok heyecanlı

Eklentiler

• 20241019_151202.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar benim yarın çatlamanın 12.günü sizce kan versem çıkar mı

Şimdi de böyle ovulasyon yine sabah gibi silik
Sen ovulasyon testini yapmayı bırakma bence canım

Tabii dayanamadım bi test patlattım tertemiz negatif
Valla seni o kadar iyi anlıyorum ki dün planladım yarın test yaparım diye bugun sabah 5te uyandım teste koştum

Daha çok erken olduğu için normal bence üzülme sakın o yüzden bekle bakalım bu erken test dimi?

Bunlarda benim ovu teslerim 11. Gün bugun
Keske bunlar hcg testleri olaydı çok heyecanlı
Aynı şeyi düşündüm bence de çok heyecanlı beklemek zor

Reactions: As6
Evet erken gebelik testi devam edeceğim bakalım ne olacak beklemek gerçekten çok zoorr

Günaydın kızlar

Son gün artık teste.

Ben galiba hamile değilim ya. Biraz öyle hissediyorum. Negatif çıkacak gibi yarın. Regl olcam gibi.

Neyse bugün güzel haberler aldığımız bir gün olsun
Ben dün yaptım negatifti ama yarın sizinle de yapacağım tekrardan. Burada bir arkadaş battan 2-3 gün önce negatif görmüş bat gunu pozitif umut oldu bana adet sancıları yokluyor arada ama hayırlısı ile hepimiz güzel haberler alırız inşallah

Kızlar merhaba dün benim bat günümdü olmayınca test yapayım dedim tertemiz bir negatif çıktı hala olmadım belim ağrıyor meme uçlarımda sızı gibi bir şey var

Kızlar merhaba dün benim bat günümdü olmayınca test yapayım dedim tertemiz bir negatif çıktı hala olmadım belim ağrıyor meme uçlarımda sızı gibi bir şey var
Erken hamilelik testi mi yaptınız yoksa normal mi? Bir de ovulasyon testi yapmış mıydınız bu ay?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…