2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Anladım canım inşallah vardır tüm kalbimle hepimiz için dua ediyorum o kramplar inşallah hamişliktendir

Birtanesin umarım tüm hissettiğin negatifler nazlanma çıkarda yarıb kopkoyu bir pozitif görürsün Eldorin içimi rahatlattın; senide melekler müjdelesin

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin dualarım sizinle ben de dün 30.9 la öğrendim ve yarın tekrar test vereceğim çok tedirginim sizin kadar çok beklemedim ama stresinizi anlıyorum inşallah sağlıkla ilerler herkesin

İnşallah çıkar inşallaaaahhhh

İnşallah sağlıklı ilerler canım içini ferah tut

Anladım canım inşallah vardır tüm kalbimle hepimiz için dua ediyorum o kramplar inşallah hamişliktendir

Birtanesin umarım tüm hissettiğin negatifler nazlanma çıkarda yarıb kopkoyu bir pozitif görürsün Eldorin içimi rahatlattın; senide melekler müjdelesin

İnşallah çıkar inşallaaaahhhh
Amin canim kızlar çok teşekkür ederim dua almak büyük nimet ben de hepiniz için dua edeceğim bol bol

Amin amin. Çok sevindim sizin adınıza da. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Evr çok heyecanlı sabırsız ve tedirginim açıkçası. Ya kimyasal ise ya düşerse ya sağlıksız bir gebelik olursa vs. Ultrasyonda kalp atışlarını duymak için çok sabırsızlanıyorum. Evin içinde gidiyorum geliyorum yok sigamiyorum.

Aminnnn Ben de aynı şeyleri düşünüp tedirgin oluyorum sonra birseylerle oyalanmaya çalışıyorum. Dün aileme söyledik acaba söylemese miydik uzulecekler mi vs kendim haricinde Bi de onlara kafa yoruyorum ücretsiz izin almıştım bebek için uğraştık olmuyor diye bozdum pazartesi başlıyorum ve ona göre bir yere verildim simdi bebek kesin var mı yok mu bilmeyince o kısmı ne yapacağım onu da bilmiyorum riskli Bi işteyim çünkü. Düşün düşün Hindi gibi inşallah sağlıklı sonuçlar alalım da herseye değer o zaman

Sevgili arkadaşlarım, günü kapatma mesajımı yazıyorum

Yarın test yapacak herkes için heyecan ve umutla dolu bir gün. Test sonuçları ne olursa olsun, bu yolculuğun her adımı birer başarı. Hepimiz kendi hikayemizi yazıyoruz ve bazen bir adım geriden başlasak da, sonunda hayallerimize kavuşacağız. Sabırla bekledik o yüzden sonuçlar ne olursa olsun, burdayız ve birbirimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Umut her zaman yanımızda olsun.

Yarın sabah ilk test fotoları düşerken görüşmek üzere bu gece herkes güzel uyuyabilir inşallah

Ya çok dikkat et öyleyse. Ben masa başı çalışıyorum. İşim çok rahat çok şükür lakin iş yerim uzak biraz. Ona da şükür. Rabbim inşallah tamamına erdirsin. Ben şimdiden izinler bitince kim bakacak çocuğuma diye dertlere girdim

Yok canım 22si ama varsa yarın çıkar 2 gün kalmış oluyor bata çıkmazsa zaten yoktur. Negatif olduğunu bile bile yapicam. Kramplarim da sıklaştı. Regl geliyor bence yavaş yavaş
Herkese adet gününe kadar umut vardır diyen kendisine gelince düşündugu şeye bakın

Negatif olduğunu bile bile bu yorumun beni heyacanlandirdi. Çok iyisin inşallah bir surpriz olur bize. Bende hala adet olmadim açıkçası belirti de yok Karin ağrı vs. Bu gün olmam lazim ama. Ve saat 12 olmak üzere. Burda saat sizden 2 saat ilerde. Yani şuan saat 23:43

Reactions: As6
Ha işte analik bu işte. Sen bide dogduktan sonra ki endiseyi gör. Yeni doğan zamanlarinda. Geceleri nefes aliyormu diye yüzüne dokunuyordum kipirdayinca ohh cekiyordum. Hem korku dolu zor hem çok güzel duygu. Inşallah o günleri yaşamak nasip olsun sanada. Isteyen herkese

Kızzçeler napıyosunuz benim regliye son 7 sivilcem çıktı karnım ağrıyor sanırım elencem bu ayda ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…