2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ayyy valla şimdiden böyle düşününce tuhaf oluyor insan. Sekiz hafta önce ve sonrasi doğum izni bitince raporlarla ek falan en fazla beş altı aya geliriz. O vakitten sonra için endişelerim başlıyor. Annem de olsun da derdin bu olsun diyor. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

Yarın test yapacak canım kızlar sbaah uyanır uyanmaz bakıcam buraya. İnanın ben bile heyecanlıyım🥹 🤲 hakkınızda hayırlısı olsun. Olmazsa üzülmeyin bata kadar bekleyin sonra olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız hep beraber 💃

Ya çok dikkat et öyleyse. Ben masa başı çalışıyorum. İşim çok rahat çok şükür lakin iş yerim uzak biraz. Ona da şükür. Rabbim inşallah tamamına erdirsin. Ben şimdiden izinler bitince kim bakacak çocuğuma diye dertlere girdim 🤭🤭🤭
Aminnn. Dikkat etmeye çalışacağım ama her halükarda nasip olursa gebeliğin 6. Ayı bitene kadar nobetli çalışmak durumundayım 😅 bakalım artık şu an en önemlisi sorunsuz ilerleyecek mi beta. Sizin de bakarsınız maddi durum el verirse ve hakkınız varsa ücretsiz izin kullanmak olabilir Bi süre de

Ya çok dikkat et öyleyse. Ben masa başı çalışıyorum. İşim çok rahat çok şükür lakin iş yerim uzak biraz. Ona da şükür. Rabbim inşallah tamamına erdirsin. Ben şimdiden izinler bitince kim bakacak çocuğuma diye dertlere girdim 🤭🤭🤭
Aminnn. Dikkat etmeye çalışacağım ama her halükarda nasip olursa gebeliğin 6. Ayı bitene kadar nobetli çalışmak durumundayım 😅 bakalım artık şu an en önemlisi sorunsuz ilerleyecek mi beta. Sizin de bakarsınız maddi durum el verirse ve hakkınız varsa ücretsiz izin kullanmak olabilir Bi süre de

İnşallah sorunsuz ilerler herkes sağlıkla mutlulukla kucağına alır. Aklımda var aslında ücretsiz izin. Bakalım o zamanki şartlar ne gösterecek. Zaten bir yıla kadar iki saat emzirme izni var. Bende onu yarım güne ceviririm. Amirim sorunlu biri değil çok şükür. Hele dogsunlar da🤭🤭🤭

İnşallah sorunsuz ilerler herkes sağlıkla mutlulukla kucağına alır. Aklımda var aslında ücretsiz izin. Bakalım o zamanki şartlar ne gösterecek. Zaten bir yıla kadar iki saat emzirme izni var. Bende onu yarım güne ceviririm. Amirim sorunlu biri değil çok şükür. Hele dogsunlar da🤭🤭🤭
Amin🤲 evet o zamanki şartlar ne olur bilinmez tabi Rabbim hayırlısını versin😊

Sipser Sipser Senin bat bu gün di demi naptin gelişme var mi

Sevgili arkadaşlarım, günü kapatma mesajımı yazıyorum ❤️

Yarın test yapacak herkes için heyecan ve umutla dolu bir gün. Test sonuçları ne olursa olsun, bu yolculuğun her adımı birer başarı. Hepimiz kendi hikayemizi yazıyoruz ve bazen bir adım geriden başlasak da, sonunda hayallerimize kavuşacağız. Sabırla bekledik o yüzden sonuçlar ne olursa olsun, burdayız ve birbirimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Umut her zaman yanımızda olsun. ❤️

Yarın sabah ilk test fotoları düşerken görüşmek üzere 🥰 bu gece herkes güzel uyuyabilir inşallah 😂
İyi geceler canım dualarımdasınız 😍❤️

silikleştiyse en koyu olanı yumurtlama olarak baz alıyoruz muhtemelen çatladı yumurtanız çatlayınca silikleşiyo çünkü
Evet canım silikleşti normalde yumurtlama zamanım daha koyu cıkardı ama bu şekilde olunca yumurtlama kabul ettim sizde sormak istedim pik olmadan pike yakın görüp hamile kalanda çok sonuçta testlerde yanıltabiliyor

Kızzçeler napıyosunuz benim regliye son 7 sivilcem çıktı karnım ağrıyor sanırım elencem bu ayda ben😂😂
Merhaba canım benim de 7 kaldı. Bugün test yaptım hatta buraya da attım çok silik şekilde gölge çizgi gördüm. Kasık ağrısı meme ucu hassasiyeti yaşıyorum. Benim de sivilcelerim çıktı hep

Merhaba canım benim de 7 kaldı. Bugün test yaptım hatta buraya da attım çok silik şekilde gölge çizgi gördüm. Kasık ağrısı meme ucu hassasiyeti yaşıyorum. Benim de sivilcelerim çıktı hep
Ay hadi inşallah bı kaç gün sonra tekrar yap bakalım umarım çift çizgi görürüz

X