2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bir gebenin günlüğünden aldım canım ben

Çok şükür pcosum yok, kistik bir durumda. Ama uzayan akıntım devam ediyor. Hiç anlamadım.
Hatta canım kızlar ben aslında yapmayı bırakalı baya oldu ama bugün yumurtalığım çok ağrıdı çatlama ağrısı gibi, test yaptım ama böyle çıktı.
Pik değil ama ne anlamadım.
Bi de artımed bu, güvenilir mi acaba?

Eklentiler

• IMG_2575.jpeg
    274,8 KB · Görüntüleme: 17
Bu ne ? Gebelik testiyse büyük bir pozitifff tebrik ederim cnm

Ay reglmin 9. Günü, eşim yarın gelcek. 10. Gün yani.
Ben normalde 12-13-14. Günde yumurtlarım.
Kafamda kentsel dönüşümler.

Ay canım yaa iyi yapmışsın nasıl ne vesile olacak bilemeyiz herşey rabbımin bir lütfudur bir ikramıdır belki insallah sağlıklı sıhhatli bebişlere vesile olsun bende cok istiyorm
Aynen canım bende öyle düşündüm içim bir tuhaf oldu yaa. Amin canım inşallah hepimize nasip olsun

Çizginin tamamen kaybolması gerekmiyor ki. Pükten sonra çizginin silindiği gün ve ertesi gün oluyor şans

Çizginin tamamen kaybolması gerekmiyor ki. Pükten sonra çizginin silindiği gün ve ertesi gün oluyor şans
Teşekkürler dün pikti değerlendirdim ama bugünü boş geçicem yarına kısmetse artık. Bir kaç gündür ağrılı geçiyor açıkcası zorlamak istemedim

Kızlar ben yine test yaptım bata 1 hafta var. Çok çok silik gölge şeklinde çizgi görüyorum gibi geliyor. Ya da gözlerim bana oyun oynuyor lütfen siz de bakar mısınız gün ışığında belli oluyordu kameraya pek çekemedim o yüzden renkleriyle oynadım

Eklentiler

• IMG_20241019_175243.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 49
Isaretledim ama burasi mi sanki biraz golge var gibi

Eklentiler

• IMG_5188.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 11
Canim ben gördüm. Eğer kendinde goruyorsan vardir. Hem daha adetine vakit var 3 4 gun sonra tekrar dene varsa koyulasacaktir

Aynen canım bende öyle düşündüm içim bir tuhaf oldu yaa. Amin canım inşallah hepimize nasip olsun
İnsallah canım benım amin senın bu mesajını okuduktan sonra komşum yemek getirmiş banada kemik suyuyla yapmış kokusundan anladıgım kadarıyla senın anlattıgın bu olay aklıma geldi yemicektim ama yedim bende. İnşallah bedenimize şifa bolluk bereket bebşş olsun rabbimin ikramı vesilesi olsun

Canim ben gördüm. Eğer kendinde goruyorsan vardir. Hem daha adetine vakit var 3 4 gun sonra tekrar dene varsa koyulasacaktir
Laboquick kaset testle yaptım yalancı pozitif çıkarır mı acaba bilemedim. Gün ışığında gölge gördüm evet pazartesi günü erken gebelik testi yapacağım. 6 gün kalmış olacak o zaman bata

Laboquick kaset testle yaptım yalancı pozitif çıkarır mı acaba bilemedim. Gün ışığında gölge gördüm evet pazartesi günü erken gebelik testi yapacağım. 6 gün kalmış olacak o zaman bata
Laboquick eğer çatlatma iğnesi olmadiysaniz yalancı pozitif çıkarmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…