Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bir de hastane çantasına koymaya şampuan yazmışlar listeye. Şampuan gerekiyor mu ki kızlar ? Hastane çantasına koymak harici hangi marka iyidir yaa ben hep mustela biliyodum ama ona muadil iyi marka çok çıktı. Hangisi iyidir acaba

canım aç karna gittim bir aç karna bir de glikozlu suyu içtikten bir saat sonra kan verdim. İki kez veriliyormuş. Sınır 140'mış galiba. 140'tan düşük olduğu için normal dedi ama ben yine de dikkat ediyorum
ay çok tesekkürler ona göre saatli gidicektim de arkasına hastanede dagıtılcakları almaya ıvır zıvıra daha da ağırlasmadan halletmekte lazım işler birikmeye de basladı :)

Benden ilk idrar aldı. İçeceği içtikten bir saat sonra da kan verdim. Yani tek kan. Ama bazı doktorlar ilk kan alıyor sonra içecek. İçecekten 1 saat sonra yine kan şeklinde yapıyor

Benim de günlerdir canım sushi çekiyor ama öyle böyle değil sabrediyorum

Selam kızlar herkesin hastane çantası hazır mı? Başladınız mı görselleriniz var mı? Sonunda evde ki işlerimi kolayladim %80 bitti 30. Haftaya giriş yapacağım tamamen bebeğe odaklanmam lazım alındı eşyaları çoğu hazır fakat yıka, ütüle, yerleştir yapmadım. Fikir amaçlı paylaşım yaparsak kolaylık olabilir birbirimize

Merhaba annişler, ben de takipli olduğum hastaneyle konuştum doğum için, size bir durum güncellemesi yapmak istedim en azından bir fikir olur diye Şu an 29+5’teyiz. İstanbul, Avrupa yakasındayız. Eğer sezaryen olursa; 1 ya da 2 gece yatış, refakatçi yemek (bu da mı ücretli olmuş diye içimden geçirmedim değil ), bebek topuk kanı, bebek sarılık testi, doğum sonrası ilk anne ve bebek kontrolü dahil 35 bin tl’ymiş. Ama normal doğum tercih edersek 33 bin. Sizlerde durum nedir, fiyat alanınız var mı

Hastanelerde yenidoğan için ücretli bi şey olmuyo diye biliyordum ama

Öyle bir şey mi varmış duymadım. Ama bence hem uğraşmak külfetli olur hemde bakteri bulaşma riski fln fln ben tercih etmezdim
Aynen aslında çok yaygın hem ekonomik diyolar hem doğal hem işte tek kullanımlık olmadığı için atık olmuyo, bebek pişik olmazmış falan böyle düşününce mantıklı geliyo da zor olur mu diye de bi düşündürüyo

Gebelik okulu nedir biraz bilgi verebilir misiniz nerede gidiyorsunuz
Bağlı bulunduğum belediyenin ketem’inde gidiyorum siz de ilçenizin sağlık müdürlüğüne sorabilirsiniz ücretsiz oluyor eğer varsa. Bazen özel hastanelerin veya şehir hastanelerinin de gebelik okulları olabiliyor ilçenizde araştırın

Ben şampuan olarak incia aldım ama hastanede çocuğu hemşireler yıkıyor zaten niye konmuş anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…