Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Benimkileride 12. Haftada tek plasenta zannettiler baska bir uzman cagirdi oda bakinca dedi milimlik mesafe var iki plasenta dedi saglikla ilerlesin sureclerimiz insallah❤️
Ya çok garip aslında bende de 2 plesenta varmış gibi duruyo ama aralarında uzun bir bağ var. Doktor da heralde 2 embriyo transfer ettiği için ikisi de tuttu diye yorumladığından dikkat etmedi. Ama meğersem bir embriyom bölünmüş 🥹

Merhaba hergun kefir için kabizliginiz gececktir. Altın kılıç marka daha etkili
Canım valla yapmadığım kalmadı çok değişik kefirle karışımları falan smoothiler yapıyorum sabahları aç karnına chia tohumlu şeyler ya su içerim ekmek yemiyorum değişik dün aldım bi ilaç hamilele ir kullanabiliyormuş duphalac diye ama daha bi etki göremedim

1 saate yakın surdu canim hem karından detaylı yaptı hem vajinal usg yaptı serviks ölçüyor herkese yapıyor detayliya gelen. Ben çok memnun kaldım en ince ayrıntısına kadar bakıyor cok ilgili bir doktordu gönlüm rahat döndüm cok sukur 🤲 özel kliniği var prof dr Nuri Danışman
Sağlıkla gelsin inşallah 🤲🏻
Detaylıda vajinal usg oluyor mu ya? Ben hiç rahat edemiyorum bir de doktor erkek benimde 😏😏

Kızlar bebek hareketleriyle ilgili bir sey sormak istiyorum. Ben 20+0a kadar hic hareket hissetmedim. Gecen cumartesi tam 20+0 iken tam gobek deligimin arkasindan sanki iki kez cok yumusak sekilde biri parmak ucuyla dürtüp gitmis gibi bir his oldu. O kadar yumusak ve kısa sürdü ki nabzimi mi hissettim, bebek hareketi miydi hic anlayamadim.
Sonraki 1-2 gün bu hic tekrarlanmadi ama salı gününden bu yana yani 3 gündür aynı hissi tam olarak yine ayni noktada, gun icinde 2 - 3 kez yaşıyorum.
Sormak istediğim şey şu,
Bu hissettiğim bebek hareketiyse ilk hareketlerini devamlı aynı noktada hissetmem normal mi? Gobek deligimin tam arkasında. Hic biraz sagina soluna bile kaymadi. Devamli ayni yerde olmasi acaba bebek hareketi degil mi diye düşündürdü beni. Sizlerin nasil oldu ilk hissedisi?? 🥹
İlk aynen o şekil gibiydi 17. Haftaya giriyorduk sonra maşallah hiç durmadı baya dışarıdan belli oluyor sizin göbek varmıydı belki ondan geç hissetmişsinizdir ya da daha az gibi

1 saate yakın surdu canim hem karından detaylı yaptı hem vajinal usg yaptı serviks ölçüyor herkese yapıyor detayliya gelen. Ben çok memnun kaldım en ince ayrıntısına kadar bakıyor cok ilgili bir doktordu gönlüm rahat döndüm cok sukur 🤲 özel kliniği var prof dr Nuri Danışman
Aaa nereye gittin canım ayrıntılı mı yaptırdın

Kızlar bu Cybex Eezy Twist 2 alanlar yanında puset te aldınız mı aparat gerektiriyor mu yani puset arabaya takılabiliyor mu bir de araba taşıması kolay mı?

X