Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Gynoferon kan ilacı kullanan var mı ben bugun ilk kez içtim çok kötü yaptı halsizlik baş ağrısı sarhoş gibiydim sonra midem bulandı istiğraf ettim cok şükür kendime geldim sizlerde de oldumu

Kızlar ben çok fenayım,
Gynoferon kan ilacı kullanan var mı ben bugun ilk kez içtim çok kötü yaptı halsizlik baş ağrısı sarhoş gibiydim sonra midem bulandı istiğraf ettim cok şükür kendime geldim sizlerde de oldumu
ben kullanıyorum ama hiç öyle bir yan etki yaşamadım, sadece sindirimde bazı değişiklikler yaşadım

senin havuç benimkine göre haraketli o zaman canım masallah belki kilodan da olabilir (havuc haftasındayız diye dedim )
Anladım anladım maşallah hareketli 1 haftadır. Bugün sağlık ocağına gittim ben de tetanoz aşısı için, hemşire kalp atışını da dinletti cihazı koyduğu yere vuruyo resmen kıpır kıpırdı güldürdü bizi

Ben kullanıyorum canım ama daha önce de söylemiştim . Ben sabaha karşı tuvalete kalktığım zaman içip geri yatıyorum zaten 2-3 saat bisi yememek gerekiyor mide bulantısı da yapmıyor bu şekilde tavsiye ederim

Sıcaklık arttıkça mide bulantilarim arttı, hiç iyi hissetmiyorum ufaklık hep yukarda nefesim de darlaniyor tuzu biberi oldu. Yaz nasil geçer ne olur bilmiyorum
Bende tam aynısını söyleyecektim, fenalık basıyor içten içten. Elim kolum kalkmıyor güneş batana kadar. Artık ne yemek yapacağımı da bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor, daraldım şimdiden. Birde az önce havaforum’da okudum, temmuz ağustosta sıcaklar pik yapacakmış. Mevsim normallerinin üstünde olması bekleniyormuş

Kızlar nasılsınız ya benim kabızlık sorunum var ne yapsam ne etsem olmadı ilaç vs varmı hamilelerin kullanabileceği şekilde olan uygun
Ben hamileliğin başından beri kabızlık yaşadım hep. Ama vitaminleri kullanmaya başlayınca bir anda geçti. Feramat, decavit, devit 3 ve magvital kullaniyorum. Hangisi işe yaradı bilmiyorum ama bunları aynı anda kullanmaya başladım ve kabızlık geçti.

Ay deme deme öyle duştan çıkamayız artık, ayağımı buzlu leğene koyarım klima da yok ev sahibinden dolayı taktıramiyoruz da bu nedir rabbim yardım et

Ben de 20. Haftadayım 5 gündür hareket hissetmiyorum desem yeridir. Aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum mesajını görünce yazıyım dedim. Normaldir diye düşünüyorum

Ay deme deme öyle duştan çıkamayız artık, ayağımı buzlu leğene koyarım klima da yok ev sahibinden dolayı taktıramiyoruz da bu nedir rabbim yardım et
Al bi tane daha benden, bizde de klima yok vantilatörün önünde çaresiz bekliyorum o da boğaz kuruluğu yapıyorrr buz desen, yetiştiremiyorum artıkkkkk

Ben aç içemiyorum hapları daha kötü yapıyo yemekten sonra aldım yan etkileri hepsini yaşadım çöpe attım başka bir ilac isticem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…