Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Bende tam aynısını söyleyecektim, fenalık basıyor içten içten. Elim kolum kalkmıyor güneş batana kadar. Artık ne yemek yapacağımı da bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor, daraldım şimdiden. Birde az önce havaforum’da okudum, temmuz ağustosta sıcaklar pik yapacakmış. Mevsim normallerinin üstünde olması bekleniyormuş 😅
Mecbur kalmadıkça cıkmayın carpıyo güneş gecen yolda bayılacaktım betim benzim atıyo tansiyon oynuyo su şişesini eksik etmeyin yanınızdan gölge yer buldukca soluklanın😃

Al bi tane daha benden, bizde de klima yok vantilatörün önünde çaresiz bekliyorum o da boğaz kuruluğu yapıyorrr 😂 buz desen, yetiştiremiyorum artıkkkkk 😅
Pipetli soğuk termos aldım bir süre suyu soğuk tutuyor da en azından ona şükrediyorum ev vantilatörü yetmiyor. Canım anam sağolsun küçük elde tutmalik da almış bugün daha neler yapicaz bakalım

Mecbur kalmadıkça cıkmayın carpıyo güneş gecen yolda bayılacaktım betim benzim atıyo tansiyon oynuyo su şişesini eksik etmeyin yanınızdan gölge yer buldukca soluklanın😃
Yarın kontrolüm var eşimin izin alamama ihtimali yüksek bayram öncesi diye nasıl gidicem diye kara kara düşünüyorum yürüsün 25 dklik yol ama sıcak fena 3 de hastanede olmam lazım şimdiden düşüncesi sardı benu

Yarın kontrolüm var eşimin izin alamama ihtimali yüksek bayram öncesi diye nasıl gidicem diye kara kara düşünüyorum yürüsün 25 dklik yol ama sıcak fena 3 de hastanede olmam lazım şimdiden düşüncesi sardı benu
Güneş gözlüğü takın bir nebze güneşi engeller rahat gidersiniz yelpaze alın Allah kolaylık versin tüm hamilelere ☺️

Çok geçmiş olsun eşimin halasınında var kadın hiç oturamıyodu ayakta duruyodu sürekli tuttu mu tutuyodu çözüm bulamadı yaşı var kadının siiznki nasıl oluyo
Valla bende de öyle sabit sekilde uzanip oturamıyorum ayaklarimi surekli oynatmak kaslarimı sıkmak istiyorum ayagim istemsizce segiriyor vuruyormus gibi, icten icten üşüyor gibi oluyor

Eklentiler

• IMG_1876.png
    IMG_1876.png
    430,5 KB · Görüntüleme: 26
Valla bende de öyle sabit sekilde uzanip oturamıyorum ayaklarimi surekli oynatmak kaslarimı sıkmak istiyorum ayagim istemsizce segiriyor vuruyormus gibi, icten icten üşüyor gibi oluyor
Öncesinde sık sık olan bişiyse kesin tanı konulduysa size sizinkisi kronikleşmiş ilacı tedavisi vardır illaki rahatlamanız için

X