Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Geçmiş olsun canım Allah esirgemiş

Kızlar sizden bir şey rica edeceğim dediğim şeyi umarım yanlış anlamazsınız, burada hepimiz hamileyiz ve hepimizin kaygıları var.. Lütfen 2 yıl önce dusuk yaptım, 2 yıl önce bebegimi kaybettim gibi şeyler burada yazmayın. İnanin yüreğimiz zaten ağzımızda, buraya böyle şeyler yazmanıza hiç gerek yok

Kizlar bisey soracagim peceteye kahverengi geliyor dun kirmiziydi normal mi agrim yok ara ara kasik batiyor sag tarafima o hep olurdu dunden beri ara ara segiiriyoe
Canım çok geçmiş olsun öncelikle kahverengi olması normal diye düşünüyorum çünkü içerde kalan eski kanlar öyle geliyor korkma ilaçlarını ihmal etme sakın bide mutlaka bol su iç

Günaydın kızlar

Biz bugün avakado olduk .Sizler hangi meyvesiniz ????
.
.
Doktordan geliyorum her şey yolunda 4 gün öndeyiz. Bebiş hareketli cinsiyeti de teyit ettik. Darısı sizlere
Oyy maşallah
biz henüz bir kiviyiz
Cinsiyetimizde haftaya cuma belli olacak. Sanki herkesinki belli oldu bir benimki belli olmadı gibi geliyor bazen

Günaydın kızlar

Biz bugün avakado olduk .Sizler hangi meyvesiniz ????
.
.
Doktordan geliyorum her şey yolunda 4 gün öndeyiz. Bebiş hareketli cinsiyeti de teyit ettik. Darısı sizlere
Ay maşallah nedir cinsiyeti Rabbim sagliklica mutluca bebisleri kucağımıza almamızı nasip etsin

Canım çok geçmiş olsun öncelikle kahverengi olması normal diye düşünüyorum çünkü içerde kalan eski kanlar öyle geliyor korkma ilaçlarını ihmal etme sakın bide mutlaka bol su iç
Su cok iciyorum tecrubeliler var soruyum dedim Allah razi olsun burasj bana guven veriyor cok iyi kotu yasadiklarimizi paylasiyoruz insallah saglikli sekilde alacagiz kucagimiza

Kizlar gida zehirlenmesi yasamisim bebek iyi plesanta korumus bebegi ya sut ya dun aksam buzluktan et cikarmistim sonra sabaha kadar disarda kaldi dolaba koydum ve oglende pisirdim sonra karnima bitmeyen kramplar sonra ishal kanama
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine . Buzluktan çıkardığın eti mümkün mertebe buzdolabında çözdürmeye çalış dışarıda çok bırakma. Çok dikkat et stres te yapma bak çok şükür bebeğin iyiymiş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…