Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar en son 8+4te kontrolüm olmuştu. Şimdi 11+2deyim. Belirtilerim de azaldı bulantım yok denecek kadar artık. Korkular başladı yine. Her şey yolundadır inşallah. Tüp bebek ile hamile kaldığım için mi bu kadar endişeliyim bilmiyorum ama içimde hep kötü hisler var. Zaten 6.haftadaki kontolde de 1 ay sonra gel dediği halde dayanamayıp 8+4te gitmiştim. Şimdi de 11+5te gidicem. Sık ultrasona mı girmiş oluyorum sizce

Kızlar en son 8+4te kontrolüm olmuştu. Şimdi 11+2deyim. Belirtilerim de azaldı bulantım yok denecek kadar artık. Korkular başladı yine. Her şey yolundadır inşallah. Tüp bebek ile hamile kaldığım için mi bu kadar endişeliyim bilmiyorum ama içimde hep kötü hisler var. Zaten 6.haftadaki kontolde de 1 ay sonra gel dediği halde dayanamayıp 8+4te gitmiştim. Şimdi de 11+5te gidicem. Sık ultrasona mı girmiş oluyorum sizce
Sık ultrasona girmenizde bir problem yok ki. Bilindiği kadarıyla ultrasonun bir zararı yok. İçiniz öyle rahat edecekse gidin, stres yapmamış olursunuz.

Belirtiler bazen kaybolup geri gelebiliyor. Bir problem yoktur inşallah. ❤

Her türlü çok seveceksiniz 🥹
kesinlikle öyle olacak. o minik parmaklarını hayal ediyorum dünden beri :anne:
şu minik ele bakar mısınız? :KK200:
Screenshot 2024-04-06 at 18.21.18.png

Tabii ki kötü anne değilsin yahu:) ben de kız istiyordum doktor erkek gibi dedi dünden beri valla allahın bildiği kuldan saklanmaz hafif canım sıkkın.
Evde kırılacak camları falan gördüm rüyamda hahaha.
Dur bakalım allahtan umut kesilmez :’)

Kızlar tek olmadığımı görmek beni mutlu ediyor 2 saattir yatıyorum annemlerdeyiz. Annem diyor eşime duyuyorum neyi var hasta mı. Eşim dedi yok anne erkek duydugundan beri böyle kendine gelemedi. Vicdan da yapıyorum. Allah im sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin. Uzuluyorum böyle düşündüğüm için. Doktor kiz deseydi tam tersi aşırı enerjik olacaktım. Bunu bilmek bile vicdan çektiriyor

Kızlar tek olmadığımı görmek beni mutlu ediyor 2 saattir yatıyorum annemlerdeyiz. Annem diyor eşime duyuyorum neyi var hasta mı. Eşim dedi yok anne erkek duydugundan beri böyle kendine gelemedi. Vicdan da yapıyorum. Allah im sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin. Uzuluyorum böyle düşündüğüm için. Doktor kiz deseydi tam tersi aşırı enerjik olacaktım. Bunu bilmek bile vicdan çektiriyor
Ay neden vicdan azabı çekesin. Herkesin gönlünde bir istediği yatar yani. Bana sürekli herkes ayy erkek mi geçmiş olsun diyorlar sinirlerim bozuluyor valla.

Arttiriyo mu cidden kanı? Var evde keçiboynuzu pekmezim içerim nolcak ilaç içmekten iyidir. Demirim hep düşüktü benim demiri de yukseltiyormu
Demir için yağ gibi olan devit ilacını kullanıyorum ekmeğe damlatıp yiyorum keçiboynuzu pekmezi aşırı kan yapıyor dene gör ama dediğim gibi aç karna bir yemek kasığına üç dört damla limon sık öyle ic

Kızlar sabah kalktım kanamam oldu kırmızı hemen acile gittim baktılar progestan yazdılar ama tavırları ilgilenmeleri hoşuma gitmedi özele gittik eşimle doktor iyice baktı bebeğin çevresinde kanama alanı görünmüyor bebek gayet sağlıklı kalp atışı var suyu iyi dedi ama düşük riskim var 2. Gebeligimde 6. Haftada yaşadım aynı şeyleri bebeğimi kaybettim şimdi 11+6 yım ne olur bana dua edin kızlar çok korkuyorum bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum
aH canim o korkular bizi mahvetti cok uzuldum iyiyse seninle korkma guclu cocuklarimiz var Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin sagliklariyla

çevremde en az 20 kişi erkek tahmin etti, 3 kişi falan kız dedi ben ve eşim dışında. eşim de kız çocuk istiyor. başından beri erkek olursa inşaata vereceğiz gibi espiriler yapıyorduk. eşim hala kız olduğuna inanıyor. hayırlısı bakalım :KK70: gerçekten tek dileğim sağlıkla dünyaya gelmesi. düşününce erkek çocuğun da farklı artıları var.

Merhaba güzel anneler. Kısa da sürse çok güzel şeyler paylaştık sizlerle, hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize sağlık sıhhat diliyorum, rabbim bebeklerinizi sağlıklı şekilde kucağınıza almanızı nasip etsin. Bugün ikili test ve kontrol için doktora gittiğimde 10+2 olması beklenen bebegimin kalbinin durduğunu ve gelişiminin 8+4te kaldığını öğrendim. Bugün yatış işlemleri yetişmezse en geç ptesi kürtaj olucam. Hepinize şimdiden mutlu bayramlar 🌸
kediannesibiri kediannesibiri beni listeden çıkarabilirsiniz.
Offf cok uzuldum bende kendim yasamis gibi basiniz sagolsun canim benim

aH canim o korkular bizi mahvetti cok uzuldum iyiyse seninle korkma guclu cocuklarimiz var Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin sagliklariyla
Amin canım inşallah iyi görünüyordu daha önce aynı şeyleri yaşayınca daha çok korkuyor insan tabi o zaman haftam çok erkendi tutunamadı bu sefer yarı yarıya fark var nerdeyse ve doktor herşeyi iyi dedi progestan da iyi geldi şuan daha iyiyim

Bugün ayni şeyi yaşamışız canım
Bende kiz hissediyordum. Nub ramzi cin takvimi hep kızdı. O kadar çok kıza alistirmisimki kendimi bugün doktor erkek diyince dumur oldum. Vicdan yaptım üzüldüm sonra. Umarım bebeğimi uzmemisimdir
Sağlıkla gelsinler
Herkes kiz bekliyormus erkek oldu esimde kendini kiza hazirlamis ben hep saglikli hayirli olsun dedim hic evladim yok doktorda esime dedi sessiz kaldiniz dedi

Amin canım inşallah iyi görünüyordu daha önce aynı şeyleri yaşayınca daha çok korkuyor insan tabi o zaman haftam çok erkendi tutunamadı bu sefer yarı yarıya fark var nerdeyse ve doktor herşeyi iyi dedi progestan da iyi geldi şuan daha iyiyim
Benimde kaybim var camim seni cok iyi anliyorum surekli bende ayninseylerindusunuyorum sonra kendime kiziyorum eger rabbim yiyecek rizik yazdiysa gelecek dedim tadini cikar bak genetigi iyi olanlarin anne karninda bebekleri durmus bizlik hic bisey yok hepimiz ayniyiz insallah riziklari yaziilmistir hepimizin yolumuz uzun hepimizin muradlarimizi sagliklariyla aliriz hepimiz

Benimde kaybim var camim seni cok iyi anliyorum surekli bende ayninseylerindusunuyorum sonra kendime kiziyorum eger rabbim yiyecek rizik yazdiysa gelecek dedim tadini cikar bak genetigi iyi olanlarin anne karninda bebekleri durmus bizlik hic bisey yok hepimiz ayniyiz insallah riziklari yaziilmistir hepimizin yolumuz uzun hepimizin muradlarimizi sagliklariyla aliriz hepimiz
İnşallah canım sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebeklerimizi

Benimde 2 oğlum var biri 16 biride 7 yaşında 2 side tüp bebek 38 yaşındayım hayatım boyunca hiç korunmadım :) bu kendiliğinden oldu eşim haberi almadan bir kızım olsa keşke tüp bebekmi yapsak dedi 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :)dün fetal dna testi verdim önce sağlık inşallah sonrasında bizde bir kız haberi alırız diye dua ediyorum.Sizin için çok çok mutlu oldum
Masallah ne guzel insallah kizin olur canim benimim🧿🧿

X