Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar selamlar, 11. Hafta gebelikte, kasik agrisi hisseden var mı? Bir de idrarda beyaz tortular oluyor bazen, en son 3 hafta önce test verdiğimde bir şey çıkmadı. Sizde durumlar nasıl

Bugün ayni şeyi yaşamışız canım
Bende kiz hissediyordum. Nub ramzi cin takvimi hep kızdı. O kadar çok kıza alistirmisimki kendimi bugün doktor erkek diyince dumur oldum. Vicdan yaptım üzüldüm sonra. Umarım bebeğimi uzmemisimdir
Sağlıkla gelsinler
tek olmadığımı bilmek rahatlattı :)

Merhaba güzel anneler. Kısa da sürse çok güzel şeyler paylaştık sizlerle, hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize sağlık sıhhat diliyorum, rabbim bebeklerinizi sağlıklı şekilde kucağınıza almanızı nasip etsin. Bugün ikili test ve kontrol için doktora gittiğimde 10+2 olması beklenen bebegimin kalbinin durduğunu ve gelişiminin 8+4te kaldığını öğrendim. Bugün yatış işlemleri yetişmezse en geç ptesi kürtaj olucam. Hepinize şimdiden mutlu bayramlar 🌸
kediannesibiri kediannesibiri beni listeden çıkarabilirsiniz.
Canım ne desem boş biliyorum Rabbım acını dindirsin gönlüne ferahlık versin en kısa zamanda bizlere yeniden hamileyim haberleri verirsin inşallah 🤲💕💕

Evet canım aynen😂 kızların netleşmesi daha zor geçen hafta da kız dedi ama tahmin olarak söylüyorum dedi 13+0 dı bu hafta da 13+5 olarak gittim 14+3 çıkınca güzel büyümüş artık cinsiyet de kız dedi yeni pipi yok dedi 🥹 yine de başka doktora da teyite giderim🙈 2 erkek den sonra kız haberi bize çok iyi geldi inşallah yanılma olmaz diyorum 🥹
Benimde 2 oğlum var biri 16 biride 7 yaşında 2 side tüp bebek 38 yaşındayım hayatım boyunca hiç korunmadım :) bu kendiliğinden oldu eşim haberi almadan bir kızım olsa keşke tüp bebekmi yapsak dedi 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :)dün fetal dna testi verdim önce sağlık inşallah sonrasında bizde bir kız haberi alırız diye dua ediyorum.Sizin için çok çok mutlu oldum

Sacma sapan insanlar hayatimin her yerinde var canim hamile insana surekli oyle seyler denir mi kiloluda olsan denmez cok ayip insanlarik fiziksel ozellikleriyle neden ugrasiyorlar onun bedeni onun hayati diyince neoldular morardilar mi
Ben aşırı zayıftım evlendim biraz aldım tedavilerle de şiştim simdi sağlıklı besleneyim diye herseyi yemeye özen gösteriyorum illa alıyoruz bi iki kilo daha bilmiyorum insanlar cok acımasız 🙄 birde 3. Ayda hissedilir mi bebek canlanması ne demek onları da anlamadım zaten ilk gebeliğim bilmiyorum ama dün aksam anladım tekrardan ne kadar uzak o kadar iyi 😌

Ablamın bebeğine bakmaya geldim biraz yardıma. 2 aylık 5 kilo filan arada mecbur kucağıma aldım. Ama strese giriyorum ya bişey olursa diye. Burda 2. Ye anne olanlar var diğer çocuklarınızı illaki alıyosunuzdur kucağınıza, napıyorsunuz 😬

Hepatit b, kızamık gibi aşılara karşı değilim ancak covid aşısı keşke olmasaydık. Acil durumda denenmemiş etkisi belirlenmemiş bir şeydi ama işte mecbur kaldık 😏 Tetanoz aşısı içinde ilk gebeliğimde tetanoz aşısından 2 3 gün sonra maalesef kalbinin durduğunu öğrendim bebeğimin. Hareketleri yavaşladı sonrada hissetmeyince anlamıştım durumu. Belki bir denk gelişti bilmiyorum. Doktorların hepsi alakasız olduğunu ve binlerce gebenin güvenle olduğunu söylüyor. Ama işte gelip bir de içime anlatsınlar. O yüzden tetanoz aşısını olmayacağım kesinlikle. Zaten bazı doktorlarda artık ameliyathanenin steril olduğunu ve gerek olmadığını söylüyor. Bende o düşüncedeyim.
Okuyunca çok üzüldüm çünkü bende 24.haftada tetanoz aşısından bir kaç gün sonra kaybettim benimde doktorum alakası yok onunla falan dedi vücudumda enfeksiyon vardı birde üstüne bu aşı bence etkiledi ve etkiliyor sadece çevremizde yok diye haberimiz olmuyor

Okuyunca çok üzüldüm çünkü bende 24.haftada tetanoz aşısından bir kaç gün sonra kaybettim benimde doktorum alakası yok onunla falan dedi vücudumda enfeksiyon vardı birde üstüne bu aşı bence etkiledi ve etkiliyor sadece çevremizde yok diye haberimiz olmuyor
Ya o zaman olmasak mı? Sen şimdi olmayı düşünüyor musun tekrar? Gerçi aşı 5 yıl koruyucu diyorlar

Katılıyorum böyle olduğunu yazanda görmüştüm ben zaten ama işte vurulmayıncada ya yanlış yapıyorsam düşüncesi yüzünden vuruldum. Şimdide şeker yüklemesi için düşünüyorum olsam mı olmasam mı diye 😬

merhaba, dün ikili için hastaneye gittim. ultrasonda sonuçlar normal çok şükür. bebek inanılmaz hareketliydi. ben ilk günden beri kız bebek hissetmeme rağmen ultrasonda kabak gibi bir çıkıntı gördüm sanki :KK70: doktor da kesin bir sonuç söylemedi de ben bir şey demedim ama sen gördün gibi bir laf etti. başından beri kendimi kıza hazırlamıştım biraz şaşırdım ve kız bebek hayal ettiğim için kendimi çok suçlu hissettim. kötü anne olmadığımı bilmek için desteğinize ihtiyacım var. tani ki hep en başta sağlıklı bir bebek diledim, cinsiyet asla önemli değil de böyle ne bileyim garip oldu. sata göre 12+1 ama kendi doktorumda baktığımızdaki ultrasona göre 13 haftalık. cinsiyet kesin değil tabi. 2 hafta sonra da ikili kan sonuçlarını alacağım, inşallah iyi çıkarlar.
Her türlü çok seveceksiniz 🥹

Katılıyorum böyle olduğunu yazanda görmüştüm ben zaten ama işte vurulmayıncada ya yanlış yapıyorsam düşüncesi yüzünden vuruldum. Şimdide şeker yüklemesi için düşünüyorum olsam mı olmasam mı diye 😬
O çok da tehlikeli değil benim gözümde ama sizinki gibi yavaş yavaş hareketler gitti ve bebeğe bitti hafta önce detaylı yapılmıştı herşey yolundayken bu geldi başıma

Benimde 2 oğlum var biri 16 biride 7 yaşında 2 side tüp bebek 38 yaşındayım hayatım boyunca hiç korunmadım :) bu kendiliğinden oldu eşim haberi almadan bir kızım olsa keşke tüp bebekmi yapsak dedi 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :)dün fetal dna testi verdim önce sağlık inşallah sonrasında bizde bir kız haberi alırız diye dua ediyorum.Sizin için çok çok mutlu oldum
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı şekilde kızlarımız olsun💗 eşim de çok istiyor hatta doktor yüzde 95 kız demesine rağmen bidaha gösterelim diyor sevinçten inanamadı🙈 bacak arasını 3 kez teyit ettik bomboştu usg de 14 den fazla çıkınca artık kız diyebilirim dedi😇 benimkiler küçük biri 3 yaş olucak büyük oğlum 6.5

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı şekilde kızlarımız olsun💗 eşim de çok istiyor hatta doktor yüzde 95 kız demesine rağmen bidaha gösterelim diyor sevinçten inanamadı🙈 bacak arasını 3 kez teyit ettik bomboştu usg de 14 den fazla çıkınca artık kız diyebilirim dedi😇 benimkiler küçük biri 3 yaş olucak büyük oğlum 6.5
İnşallah gönlünüze göre olmuştur sağlıcakla da kucağınıza aldığınız baktıkça şükrettiniz günleriniz olsun inşallah 🤲🏻

merhaba, dün ikili için hastaneye gittim. ultrasonda sonuçlar normal çok şükür. bebek inanılmaz hareketliydi. ben ilk günden beri kız bebek hissetmeme rağmen ultrasonda kabak gibi bir çıkıntı gördüm sanki :KK70: doktor da kesin bir sonuç söylemedi de ben bir şey demedim ama sen gördün gibi bir laf etti. başından beri kendimi kıza hazırlamıştım biraz şaşırdım ve kız bebek hayal ettiğim için kendimi çok suçlu hissettim. kötü anne olmadığımı bilmek için desteğinize ihtiyacım var. tani ki hep en başta sağlıklı bir bebek diledim, cinsiyet asla önemli değil de böyle ne bileyim garip oldu. sata göre 12+1 ama kendi doktorumda baktığımızdaki ultrasona göre 13 haftalık. cinsiyet kesin değil tabi. 2 hafta sonra da ikili kan sonuçlarını alacağım, inşallah iyi çıkarlar.
Tabii ki kötü anne değilsin yahu:) ben de kız istiyordum doktor erkek gibi dedi dünden beri valla allahın bildiği kuldan saklanmaz hafif canım sıkkın.
Evde kırılacak camları falan gördüm rüyamda hahaha.
Dur bakalım allahtan umut kesilmez :’)

O çok da tehlikeli değil benim gözümde ama sizinki gibi yavaş yavaş hareketler gitti ve bebeğe bitti hafta önce detaylı yapılmıştı herşey yolundayken bu geldi başıma
Aynı benimde 3 4 gün önce detaylı yapılmıştı. Her şey çok güzeldi. Aynı şeyleri yaşamışız. Rabbim sağlıklı güzel gebelik geçirmeyi nasip etsin 🙏

Bu akşam bende maruz kaldım bozdum şahşen yok erkek olsa cabuk canlanırmış hareket edermiş aaa nasıl hissetmiyorsun o zaman kesin kız aynaya bak mideden bütün geliyorsa kız top gibi yuvarlaksa erkek filan cırlayarak kaçmak istedim hiç kimseye dememiştim bu aksam iftarda baba tarafında toplandık demek zorunda kaldım kiloma taktıkları için göbeğin cıkmıs kilo almıssın dediklerinde 3. Ayda hissedilirmiş doktora desem kesin güler küçücük bebek neyini hiseedicem bilmiyorum birseyler hissediyorum tamam ama ne bilmiyorum sacma sapan gereksiz insanlardan yoruldum
Ay resmen tekrar yaşamış gibi oldum. Mal dolu etraf mal. Bende bundan sonra senin gibi densizlik yapanı bozmayı düşünüyorum hiç valla dayanacak psikolojik gücüm yok çünkü

Tabii ki kötü anne değilsin yahu:) ben de kız istiyordum doktor erkek gibi dedi dünden beri valla allahın bildiği kuldan saklanmaz hafif canım sıkkın.
Evde kırılacak camları falan gördüm rüyamda hahaha.
Dur bakalım allahtan umut kesilmez :’)
Ya bende aynıyım ya erkek gibi dedikten beri doktor biraz üzülüyorum :/ sonra kızıyorum kendime tüp bebekle hamileyim bebeğime bir şey olursa da çok üzülürüm kötü bir anne miyim diye kendime soruyorum🥹

Ya bende aynıyım ya erkek gibi dedikten beri doktor biraz üzülüyorum :/ sonra kızıyorum kendime tüp bebekle hamileyim bebeğime bir şey olursa da çok üzülürüm kötü bir anne miyim diye kendime soruyorum🥹
Doktor bana üzülme en çok sen seviceksin iyi ki oğlum var diyeceksin öyle düşün dedi:)
Hem daha hızlı kilo veririz peşinden koşmakta boşver:)))

X