Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Maşallah Ben de kasığımda bir seyirme gibi cekistirme gibi bir sey hissettim icten boyle sürtünme gibi baloncuk patlamasi gibi. Doktoruma yazdım bebek hareket etmeye baslamistir dedi🧿🧿 14+2 benim de
Ben de arada minik pıt pıt birşey bir yada iki kez vuruyor çok derinden gibi hissediyorum. İlk hamileliğim olsa hiiç ihtimal bile vermezdim ama ikinci hatta kaybımı da hissetmiştim 3. Hamilelik olunca benzediğini düşünüyorum. Ama çoook yoğun kabızlık ve şişkinlik problemi yaşıyorum bir yandan da bağırsak hareketlerim mi yoksa diye de düşünüyorum 😅🤦🏼‍♀️ maşallah hepimizin bebişlerine sağlıkla büyüsünler 🙏🏻

Cinsiyeti belli olan anneler, sizde Çin takvimi mi tuttu Rus takvimi mi?? Cinsiyet öğrenmemiş anne adayları için bir nebze merak giderebiliriz. 🥰🥰 Benim ikisi de erkek diyordu ve tuttu. Ama Çin takvimine yaş tablosundan bakmayın, yaş farkı çıkıyor Asyalılarda. Oto hesaplayıcılardan bakın bakalım 🤗🤗
Benim çin Rus hepsi tuttu,makas bıçak testinde bıçak oturdum oda tuttu,yüzük denemedim.kizlarimda çok kusuyordum bu bebeğimde kusmadim hiç ama bulantim hep var devam ediyor.bu kusma vs durumlarında da kızda yoğun olur derler erkekte az bu da bende denilen gibi oldu 🙂

Kızlar ben öğretmenim. Yarın okulda iftar var ve herkese söyleyeceğim hamile olduğumu. Aslında çok söylemeyi düşünmüyordum 16-17 haftalara gelmeden ama artık göbeğimi gizleyemiyorum çok erken çıktı bu defa. Daha önceki kayıplarımdan dolayı bekliyordum aslında ama dedikodum dönmeye başlamış geçen gün kulağıma geldi. Bi arkadaş sordu. Bir anda yok diyiverdim. 😳

Ben de arada minik pıt pıt birşey bir yada iki kez vuruyor çok derinden gibi hissediyorum. İlk hamileliğim olsa hiiç ihtimal bile vermezdim ama ikinci hatta kaybımı da hissetmiştim 3. Hamilelik olunca benzediğini düşünüyorum. Ama çoook yoğun kabızlık ve şişkinlik problemi yaşıyorum bir yandan da bağırsak hareketlerim mi yoksa diye de düşünüyorum 😅🤦🏼‍♀️ maşallah hepimizin bebişlerine sağlıkla büyüsünler 🙏🏻
Insallah saglikla buyusunler bebislerimizz🤲🤲 bence hissedilebilir ya disaridan belli olma durumu bence 20. Hafta dedikleri

Canım aşırı köfte ekmek istedi ama kokoreccilerde olandan saat de cok gec oldu bu saatte yemek istemiyorum aglayacak gibi oldum ya asiri gerildim

Dun sordum, agrin coksa ortopedi ya da fizik tedaviye gidebilirsin dedi. Ama bu kadar hayati durduracak bi agri normal mi hamilelikte yoksa fitik falan mi oldum hic anlamadim. Kaskati su an vucudum gece de uyuyamadim. Bugun de bi gecsin, toparlayamazsam yarin gidicem :KK43:
Yaaa oakdsr mi ilerlryen aylarda cok zorlar seni basindayken al tedbirini iyi yapmissin

Ilacin yapısı bozuk yazan olmuş kaldirilacak yazan olmuş ciddi kabizlik yapiyo yazan olmuş. Ayrica ilacın üstünde folik asit de yaziyo heeeer yerden folik asit alip vucutta biriktirmek ne kadar faydali bilemedim. Mide yakıyo demir tadi birakiyo agizda vs de denmis...
12. Haftadan sonra herkese veriliyor bnmde degerlerime bakılmadan sağlık ocağında verdiler devit vitamin ve kan ilacı bnm kanım normal olduğu için vede bnde kabızlık yaptığı için kullanmıyorum onun yerine keçi boynuzu pekmezi içiyorum çok fazlasıyla kan yapıyor vede sağlıklı sende rahat etmiyorsan pekmez iç onun yerine

Haşlanmış mısır diyince nasıl canım istedi 😁 listeye eklendi😜
Bende mısır çekti canım birde rüyamda gördüm geçen off of çok severim zaten 😁
Eriiiikkk ve cicibebe 😂😂
Erik artık getirde filan var canım söyle ben hemen söyledim yedim feci çekiyordu canım
Kızlar ben ikili tarama için test verdim bebişimi de ultrasonda izledim maşallah çok hareketli elleriyle yüzünü kapatıyordu hep. 11+3 tam son adetimle uyumlu bebişim daha cinsiyetimiz belli değil 🥰🥰🌼
Ay benim de öyle cuma kontrol var 11+3 olacak günlerimiz yakın baya
Ben de en son 8.hafta gördüm. Sürekli aklımda iyi mi diye düşünüyorum:) cuma günü için randevu aldım tam 11 oluyorum. İkili tarama yapar herhalde.
Günlerimiz yakın baya canım bende en son 8. Hafta da gördüm feci özledim merak ediyorum miniğimi 🥰

Kızlar siz yüzüstü yatıyor musunuz ben yatıyorum rahatsız etmiyor da 11 hafta yeni
Bitti ama korkuyorum da. ne zamandan sonra yatmıyorduk yüzüstü ? unutmuşum yaa kızım 6 yaşında kaç sene geçti en son hamileliğimin üzerinden

Kızlar o kan hapları korkulu rüyam iğrenç yaa kakanın rengi dahi
Değişiyor sevmiyorum keşke gerek olmayana vermeseler kan hapı 🤢
Zatem bulantılar tavan her akşam bulantı hapı iki tane içmeme rağmen bulantım tamamen geçmiyor ama kusturmuyor çok şükür

Bu ikili taramada ki kan sonucum. Gecen hafta yaptırdığım. Ama rapor olarak elimde hala bir belge yok. Sadece telde doktorum orta riskli yaştan dolayi ded
İkili tarama bir tanı testi değil, direkt fetal dna testi yaptırsanız daha doğru olmaz mı? Doktor yaşınızı biliyor sonuçta?

X