Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Oğlumu 7 ekim pazartesi günü 38+2’de planlı sezaryenle sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür 48 cm boy 3.120 gr ağırlık fındık kurdu gibi bebiş kediannesibiri
Grupta çok aktif değilim ama yine de yazmak istedim kızlar hepinize kolay doğumlar dilerim güle güle büyütün bebişlerinizi

Suyunuz mu geldi önce yoksa suni sancı ile mi başlandı kendiliğinden mi geldi sancılarınız nasıldı
Gündüz biraz ağrım vardı. Gece 12 gibi kasılmaları belirgin hissettim. Uyuyakalmışım. 3 gibi uyandığımda geri uyumakta zorlandım. Dk tuttum 3dkda bir 1 dk sürüyor. Doktorum hemen hastaneye geçmemi söyledi. 4.30da girdim 6.35te doğum oldu elhamdülillah. Suyumu dr açtı. Son yarım saat gibi de kolumdaki damar yolundan bi şırınga enjekte etti ne olduğunu sormadım ama suni olduğunu düşünüyorum

Kızlar benim rahmim ters duruyormuş ebe catı muayenesinde söyledi( gebelikte olustu bu durum). Vajinal doğum şansı düşük mü acaba, başına gelen var mı?
Benim ters 10 senedir biliyorum.. vajinal dogum ile ilgili olumsuz bir durum hic duymadik... ki cok dr gordum tup bebek tedavi surecinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…