Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    225
Ay masalllahhhhhh 4 kilo ohhh tam tospik Allah analı babalı büyütsün insallah

Hayırlı uğurlu olsun maşallah size

En önemlisi bebeğin memeyi doğru tutması. Yanlış tuttuğu müddetçe istediğinizi sürün yara geçmiyor

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün

Kızlar bebek beşiklerinin parmaklıkları için koruyucu aldınız mı? Klasik tip uzun minder gibi olanları artık çok önermiyorlar sanırım parmaklıklara tek tek geçen bir marka buldum ama çok pahalıydı o da.. acaba terziye yaptırabilir miyiz

Senin peki kanaman neden olmustu...
Aslinda gecen haftada 40 70 filan cikmisti sancim..neden gec tarihe atti sezeryani anlamadim..37 de alir diye dusunmustum..bide iste dogumda kanama riskimde var.
Nişan dedikleri olay yaşanmıştı 36da..37de sancıyla beraber ıkınma peçete dolusu kanama oldu ıkınmayı cok zorladığım ıcındır belkide evde yaşadım hepsini sonra sancılar devam etti sabaha karşıda şiddetlenince hemen hastaneye gittim altan baktı acılma olunca apar topar alındım.benımde kan değerlerim sıkıntılı devlete geçiş yaptım riskli durumlarda bazı özel hastaneler devlete sevk ediyo bende ameliyat sırasında bişi olur diye özelde devam etmedim kan yetersizliği başka durumlar olur diye ilk oglumun doktorunda devam etme kararı aldım

Sancın cıktıysa acılman olursa gününden önce olursun korkma yani.banada gün verilmişti sancı acılmam olunca hemen sezeryan alınmıştım 36da kanama hafıf gelmişti 37de doğum olmuştu stres yapma
Günaydın canım bende 36+2 yim bu sabah 1 2 damla kadar kanama gördüm çamaşırımda doktoruma yazdım doktorum bana 1 saat uzaklıkta, hemen yakındaki bi hastanede nst çektir yollar önemli bir şey yoktur dedi nst çektirdim güzel dedi nst ye şu an için bir şey yapmadık çağırmadı da acaba bu kanama neden olur nişan gibi de değildi anlayamadım bi türlü

Senin peki kanaman neden olmustu...
Aslinda gecen haftada 40 70 filan cikmisti sancim..neden gec tarihe atti sezeryani anlamadim..37 de alir diye dusunmustum..bide iste dogumda kanama riskimde var.
Erken diye 37de vermemiştir sancı cıkıpta kanala girmediysede bekletiyodur utrasondan bakıp kanala girmişse altan muane ederdi kesin hayırlısı olsun.banada taa normal doğum yapacakmısım gibi gün verdi ekim sonuna belkide kendi sancısıyla gelsin die o tarihe verdi gelmezsede dediği tarihte sezeryan olcam

Anladim canim. Bizde bide kan uyusmazligi var.. ameliyat gunu icin 3 kisi bulduk..bakalim hayirlisi.aksama dogru gidicem

Kanala filan girme yok. sanciyi da anlamiyorum ki..surpriz

Herşey yolundaysa nişan dedikleri şeyde olabilir herkezde farklı oluyor öyle cok kanama olmuyo zaten takip et gene gelirse doktorunla irtibat kurarsın nstde bişi cıkmadıysa korkma

Ne güzel anlamaman stres yapmazsın süpriz sekılde gelmesi daha hayırlıdır.ekimde doğum yapacaklar az kişi galiba
Bilmiyorumki ama azaldi.ben de calistigim icin cok aktif degildim ama grup canliydi toplu okuyodum yazismalari :) ben evdeyim diye rahat giriyorum herkes gitti

Ben de bugün 37 oldum artık. Heyecan git gide artıyor. Önceden düşünmüyordum da artık biraz endişe, korku, heyecan falan da oluyor bir de hala inanamıyorum yani belki 1 , 2 hafta içerisinde artık hayatım tamamen değişecek.

Bilmiyorumki ama azaldi.ben de calistigim icin cok aktif degildim ama grup canliydi toplu okuyodum yazismalari :) ben evdeyim diye rahat giriyorum herkes gitti
Bazen biz bile şu haldeyken elimize telefon alamıyoruz bebek olunca pek aktif olamicaz sorumluluk fazla olcak ilk kez anne olcaklar daha kolay olur onlara.bizim gibi okula giden cocuk varsa daha yorucu geçicek bebek uyuduğu zaman istediğimiz gibi kafayı vurup yatamicaz. benim tek korkum kolik bir bebek olursa naparım

Nasılsın peki canım? Hiç bacak aranda falan batma sızlama gibi ağrıların oluyor mu? Bebeğin kanala inmiş miydi? Bende yavaş yavaş oluyor ama erken mi bilmiyorum. 35+3 ama doktor 36 kabul ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…