Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Valla sarktı gibi geliyor yada alışmısım küçücük gögüse ben öyle zannediyorum inşallah öyle olur ben simdiden salmış durumdayım çatlak kremini bile kullanmıyorum doğru düzgün ya

Aaa benim arada böyle oluyor ama tek tarafta bir yükseliş oluyor sanki , hafif ağrıyor ve sert oluyor bazen de çok uzun sürmüyo normaldir herhalde diye düşündüm hep
Aynen orada toplanıyo gibi oluyo arada ama uzun sürmüyo geçiyo benim de
Yaklaşık yarım dakika sürüyor ve sertleşiyor, çarpıntı yapıyor bende, sonra geçiyor. Zaten bu haftalarda olması normal ama benimki günde 20 kere oluyor diye tedirginim. Çok sık oluyor ve çok erken başladı maalesef

Benim bebeğim 30+0 da 1320 grmdi yarın Allah nasip ederse 31 haftalik olacagiz.bide bende gebelik sekeri var. doktorum kiloya gayet normal dedi hep kilosu 1 hafta geride çıkıyor hiç sıkıntı yapmıyor doktor. Ama ben kafaya taktım sizinkiler böyle olunca demekki benim bebeğim geride

Benimkiler de geriden geliyor biraz ama büyüme devam ediyorsa, hareketleri suları vs iyiyse hiçbir sorun yok, takibi sıkı yapıyolar sadece

Benimkiler de geriden geliyor biraz ama büyüme devam ediyorsa, hareketleri suları vs iyiyse hiçbir sorun yok, takibi sıkı yapıyolar sadece
Hareketi suyu filan normal çok şükür canım sadece kilosu ve boyu diğer bebeklere göre bi hafta geri doktorum geri demiyor iyi diyor ama usg kağıdında geri gözüküyor. benim içime kurt düşüyor kontrolümüzude 28 ağustosa verdi geçen hafta gitmiştik 2 hafta kaldı. Benim 7 yaşında kızıma hamileyken doktor gelişim geriliği demişti eğer böyle devam ederse alıp dışarıda büyüteceğiz demişti ama kilo alımı azda olsa devam ettiği için 38+5 te doğum yaptım 2740 doğdu boyu 46 cm en küçük dogan bebeğimiz bu hafta demişlerdi. Ama çok şükür sağlık problemi yasamadik ve şuan 2 ye geçti sınıfının en uzun boylu kızı yasitlarindan baya önde boyu oyuzden acaba yine mi öyle olcak die kendimi ferahlatiyorum. Yinede kızımda gittiğim doktora bi yanım yine git diyor

Yeni eklenti ekledim hayırlı olsun

Canım hiç takılma gerçekten bir bebeğin doğum kilosu 2500-4000 gr arasında gayet sağlıklı kabul ediliyor zaten. Burda kilo problemi yaşayan anneler ciddi erken doğum riski olanlar aslında benim gibi. Çünkü o zaman kilo daha da bir önemli oluyor. Yoksa ben de 2600 doğmuşum ve boylu poslu gayet sağlıklı bir kadınım. Çocukluğumda da hiç hastalanmamışım hep yaşıtlarımdan uzundum. Burda kilo muhabbeti yapıyoruz ama 2 hafta önde geride olması inanın bişey ifade etmiyor sağlık açısından gönlünüz ferah olsun

Sağol canım teşekkür ederim haklısın önemli olan sağlık ve akciğer gelişimi ayni benim kizimda siz gibi uzun boylu zayif dogmasina ragmen işte benimde 35 e kadar sabret dedi doktorum erken doğum riskim var ya oyuzden endişe ediyorum inşallah daha uzun süre durur bi 37 yi görürüz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…