Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Teşekkür ederiiim izleyeceeğim hemen

Açılma düzensiz sancılarla olmaz zaten inşallah sen yeter ki sancıların şekline dikkat et En az 37ye kadar bir daha gerçek sancı gelmez umarım Herhalde sonlara doğru ölçümlerdeki fark daha da açılıyor. Dediğin gibi normal olmasa doktor söylerdi herhalde. İnşallah normaldir ben de bir dahaki gidişimde soracağım mutlaka. Aslında ultrason kağıdımda yazmıyor ama eşim ekranın videosunu çekmişti orada gördüm bpd haftasını, şaşırdım bayağı bu gidişle normal doğum ihtimali giderek azalıyor

Tabi benim şu an gelse kesin sezaryen hala ters duruyor çünkü bebiş, haftasında gelirse de kafası çok iri oluyor. Zaten fıtıklarım yüzünden de doktorum sezaryen daha uygun diyordu benim %99 belli gibi En hayırlısı sağlıklısı olsun senin için de

Aynı durumdayız artık yatakta sağdan sola dönmek bile zor Ben de ayağa kalktığımda mutlaka tutunuyorum yoksa kör kütük sarhoş gibi oluyorum beldeki müthiş ağrı da cabası. Düşmeden atlatırız şu son iki ayı da inşallah Dün diğer nst hastalarına baktım karınları bizimkine göre o kadar küçük ki

Valla gelişimleri normalse küçük karın az kilo candır baldır kimse özenmesin bence kocaman göbeğe kendilerini şanslı saysınlar

Zaten 39'da gelse bile kafası 43 gibi olacağından bizim normal doğurma ihtimalimiz çok zor gibi Bizim için de, bebek için de çok sağlıklı bir doğum olur inşallah. Normal doğum denerim diyordum ama zor galiba. Bu arada eşimin bir arkadaşı 37. haftada doğurmuş. Onun da önceden sancısı olmuş diye doktor ciğer geliştirici vurmuş. O iğne de bebeklerin gelişimlerini daha erken tamamlayıp doğuma bir-iki hafta erken hazır olmalarını sağlıyormuş. Duyunca ben de iğneyi vurdurmak istedim ama doktorum bunu duyarsa iyice zıvanadan çıkar herhalde

berfuto hayırlı olsun canım benim maşallah Rabbim sağlıkşa kucağına alıp koklamayı öpmeyi de nasip eder inşallah Çok güçlü gözüküyor maşallah zaten, annesi güzel düşlerle beklesin minnoşunu ♥

Son düzenleme:
Aynen öyle ben çatlamaya başladım bile 20 kilo aldım ama gören daha yeni etlenmişsin diyor. Tabi doğumdan sonra vermemeye çalışacağım
Bana da tam tersi ciğer geliştirici gelişim olarak ileri atar ama kilo alımını bir süre durdurabilir demişti. Tabii ciğerleri 2 3 hafta öne geçiyormuş bakalım dediği gibi kilo alımında bir fark olacak mı ortalama 150 180 gram alıyordu haftalık. Valla her şey yolunda olsun vitamin kullanmaya bile ihtiyaç duyulmasın kafasındaydım maşallah günde 19 tane ilaç kullanıyorum tam da umduğumu buldum yani 12.5 kilo aldım ben de ama hepsi göbeğime gitti

Ciğer geliştirici kullandıktan sonraki hafta 150 şer gram almıştı benimkiler merak etme

Ya ben 10 tane bebek bezi koydum hastane çantamıza, zaten bir gece kalmayacak mıyız daha fazlasına gerek var mı ki? Varsa ekleyeyim
Yani normalde bir günde yenidogan 10 15 arasi bez kirletir . Sezeryan doğumda 2 gece kalma hakkınız var ama 1 gece kalıp da çıkabilirsiniz. Ama şöyle bir durum var ilk gün biraz geç yapan da var. Yani evin hastaneye yakınsa sonradan eşin falan ihtiyaca göre alabilir. Ya da hastane yakını eczaneden . Yani ilk etapta paket paket bez koymaya gerek yok bence her bebek kendi özelinde çünkü

ssver canım ben yine de geriden okuyorum yazdıklarınızı da yazdığın bir mesaja denk geldim, benim bebişin de kafası 2 hafta önde gidiyordu son kontrolde
Benimki de başta bir hafta öndeydi, sonra ikiye çıktı ve şimdi 3 hafta olmuş fark. Finalde fark ne kadar olur bilemiyorum Sen nasılsın abla neler yapıyorsun? Çoktandır pek göremiyorum seni buralarda

Benimki de başta bir hafta öndeydi, sonra ikiye çıktı ve şimdi 3 hafta olmuş fark. Finalde fark ne kadar olur bilemiyorum Sen nasılsın abla neler yapıyorsun? Çoktandır pek göremiyorum seni buralarda
O kadar yoğun geçiyor ki kuzum günler, bir cimcimem daha var ya benim evde 4 buçuk yaşında. Onunla uğraş yemek temizlik felan derken günler bitiyor. Bir de buralar çok sıcak, her işimi yarın bıraktırıyor bana. Daha hastane çantamı hazırlayamadım o da strese soktu beni. Hep geriden okumak zorunda kalıyorum yazılanları o yüzden aktif olamıyorum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…