Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yanlış yazmışım biri 28+5 biri 27+6 çıktı:)

Valla bana ilk beyin koruyucu etki var dedi. Ben geldim eve araştır soruştur yok bir şey bulamadım. Bir haftayı zor geçirdim. Sonra gittim dedim damar da çentik filan mı var ne oluyor gibisinden sordum. Oda darlık gibi bir şey dedi. En son gittiğimde de kan akımı iyi dedi. Yani ne oluyor ne bitiyor pek anlamlandıramadım bir türlü Yani tek bildiğim aslında kan akımının az olmasından dolayı daha yavaş bir şekilde beslendiği bu da kilo alımını etkilediği yönünde. Yapcakta bir şey yok aslında. Öğrensen de öğrenmesende. Ama ben ne olduğunu öğrenmeyince daha çok kafamda kuracağım için bazen bilmek daha iyi oluyor. Yavaş yavaşta olsa büyüyorlar işte. İnşallah böyle sıkıntısız devam eder

Ben de bilme ve yapılabilecekler hakkında detaylı bilgilendirilme taraftarıyım

Bisey sormak istiyorum bugün Ayıptır söylemesi ishal oldum. Normalde muz pirinç lapasi vs ile geçirmeye çalışırdım ama gebelik şekerinden dolayı bunları tuketemem doktorumada ulaşamadım. Ne yapıyım ne yiyim bir fikriniz var mi

Allah kolaylık versin canım tadilat zor iş gerçekten Benimde evde bir yandan yaptırmam gereken çok şey var ama onları bıraktım sadece bebek ihtiyaçlarıyla ilgileniyorum

Haşlanmış patates ye bide bi kase yogurdun ıcıne 1 tatlı kasıgı nişasta koy ye isalini keser

Haşlanmış patates ye bide bi kase yogurdun ıcıne 1 tatlı kasıgı nişasta koy ye isalini keser

Patates haşlanmış belki yiyebilirsin
Gebelik şekerim olduğu için bunları yiyemiyorum canlar, oyuzden ne yapcagmi bilemedim patates haşlanmış bile yasak nişasta beyaz un yasak valla allak bullak oldum

Allah kolaylık versin canım tadilat zor iş gerçekten Benimde evde bir yandan yaptırmam gereken çok şey var ama onları bıraktım sadece bebek ihtiyaçlarıyla ilgileniyorum
Amiin bı iki haftaya artık taşınmaya başlayacağız sanırım yeni evimize inşallah ondan sonra bebiş için bseyler almaya başlayacağım .Bebisimiz zamanında saglikla gelsin diye de dua ediyorum

Gebelik şekerim olduğu için bunları yiyemiyorum canlar, oyuzden ne yapcagmi bilemedim patates haşlanmış bile yasak nişasta beyaz un yasak valla allak bullak oldum
Yarım çay kaşığı türk kahvesini ağzınıza atın suyla yutmaya çalışın benim hemen keser. Eğer varsa üzerine biraz limon damlatıp yiyin, çok geçmiş olsun

Kızlar %25 indirim varken alsam mı diyorum ama karar veremiyorum. Sizce fiyatı ve kendi nasıl? Katlanabilirlerden biraz çekiniyorum da

Eklentiler

• IMG_1900.png
    188,7 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…