2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım merak etme pamuk ipliğine bağlı değil hiç bişeycik olmaz sen yine de kabız olmamak için kuru kayısı kefir ve bol su iç

Kızlar merhaba. Size bir kaç tavsiye de bulunucam. Ben geçen ay bebeği kaybettim kalbi durdu. Kese gördüğüm gün kanamam başladı. Kese gelişmedi sonra mucize oldu alacakları gün kese gelişti ve kalp atışını gördüm. Ama ne yazikki aşırı kramp yaşıyordum ve bebeğimin kalbinin durduğu içime doğdu. Gittiğim de günüyle uyumluydu doktor bugün durmuş büyük ihtimalle dedi.

Anlatmak istediğim kanamaznız olunca buraya yazın tamam ama kimsenin dediğini uygulamayın. Leke dahi olsa doktorunuzu arayın. Ne erken ne geç bir ilacınızı almayın. Doktor öyle birşey gerekirse zaten söyler. Mutlaka dinlenin ve bol su için. Lavabo hariç bi süre kalkmayın. Burda okuyorum yok ilacını al erkenden yok fitilini al. Biz ne ara doktor olduk ? Burda yardım etmiş olmuyorsunuz yanlış yönlendiriyorsun. Yok kan sulandırıcı kullanma. Belki kan pıhtılaşması var ? Belki doktor uygun görmedi. Anlıyorum burda birbirimizden destek alıyoruz hepimiz ama biz doktor değiliz. Lütfen her konu da yönlendirme yapmayın. Yapacaksanız doktora yönlendirin. Bu daha iyi olur

Lavaboya çıkamama sorunları normal :) kuru kayısı tüketebilirsin hem faydalı bebek için hemde seni lavaboya çıkarır

Bebeğin kalbi durduğunda kanama oldu mu yoksa nasıl anladınız

Canım çok haklısın teorik olarak ben de biliyorum bir çok kadının bu haftalarda lekelenme yaşadığını ama tabiki dış gebelik veya düşük belirtisi de olabilir bunu aklımdan atamiyorum pozitif düşünmek elimde değil normalde de zaten çok panik biriyim bu süreçte iyice deli oldum her an bebeği kaybedicekmisim gibi kötü hisler senaryolar artik psikolojik destek mi alsam diye düşünmeye başladım yoksa hayat geçmeyecek böyle

Ikınmak bilinenin aksine gebeliğe zarar vermez merak etme. Kramplarda büyük ihtimal ıkınmaya bağlı bağırsak hareketlerine alakalıdır ilk gebeliğimde ben de sürekli kabızdım aynı şeyleri yaşadım

İçim rahatladı biraz hala hafif sızlıyor gece biraz şiddetli olunca korktum

Tabii ki psikolojik destekte alabilirsiniz.Lakin böyle kafaya tak tak nereye kadar hanımlar, böyle diyorum ama bende sizin gibiyim yani buradaki birçok kişi eminim çok zor zamanlardan geçmiştir. Benimde kayıplarım oldu yani zor biliyorum, zamanla geçmeyen bir şey de yok onu da anladım. Yazık etmeyelim, kendimize çok şükür bebişlerimiz tutunmuş, rahatımıza bakalım, kendimizi yormadan istirahatimizi yapalım, dualarımızı edelim. Kendimizi, bebişleri Allah a emanet edip sabredelim yani stresimizi azıcık azaltsak, bir şeylerin faydasını da göreceğiz Zor ama imkansız değil çünkü stres yaparak bebişlerimize bir yararımız olmuyor aksine…Bu yüzden Rabbimin izniyle güzel düşüneceğiz güzel şeyler olacak, inanıyorum canı gönülden

Bende de kabizlik ve gaz sancisi oluyo surekli. Ben aldigim progesteron ignelerine yoruyorum. Yuruyus baya rahatlatiyo kabizliga da iyi geliyor. Bir de sabahlari kefir iciyorum. Cok kotu olursan duphalac al demisti bana doktorum. Ama ikinmayla hamilelige bir sey olmuyor merak etme

Kızlar gunaydın saç dökülmesi problemı yasayan var mı bıldıgınız her taramada avuc avuc dökülüyor ilaçlara bağlıyorum ama kel kalıcam korkuyorum

6+6 yarın 7 haftalık olacağım sizde hamile mısınız
Evet
Benıde doktor cuma kontrole cagırdı tam 7 oluyorum da perşembe gıdıyım dıyorum o zaman bende sızın gıbı 6+6 da dogum gunum ınsallah guzel haberi alırız hem dogum gunu hem kutlama yemegı olur dıye düşündük
İnşallah guzel haberlerını beklıyoruz

Sağlıkla gelsin inşallah miniğiniz bence çok güzel düşünmüşsunuz sizin için bu yıl ki en güzel hediye galiba bebişiniz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…