2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Büyümüştür inşallah cnm. Bende merak ediyorum çok inşallah herşey yolundadir

Merhaba arkadaşlar, dün sabah lekelenmem başlamıştı pembe renk bazen de kahverengi ama akıntı ile karışık yani yoğun kanama gibi değil. Doktorumla görüştüm normal dedi ve ignelerimi 2 ye çıkardı 3 gün boyunca. Hala devam ediyor lekelenme ama biraz arttı düne nazaran çok tedirginim dün ve bugün 2 şer iğne olmama rağmen geçmiyor oksapar kullanıyorum devam et kesme dedi doktorum ama ondan mı gecmiyor bilemiyorum deli olucam akıl verin lütfen daha önce de bebeğimi kaybettim korkuyorum

Amin Allah razı olsun Rabbim hepimizin evlatlarını sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize Çok şükür çift transfer olmuştu ikisi de tuttu önümüzdeki hafta bende ne durumdalar ne yapıyorlar onu görmeye gideceğim inşallah tahmin ettiğim gibi gelmiş fiyatlar 50 60 bini gözden çıkarmıştım ben. Biz tüp bebek olarak başladığımız için şuanki muayenelerin hepsi tüp bebek tedavisinin içerisinde yer alıyor. oyüzden hocanın muayene ücretini hiç bilmiyorum. Hafta içi gittiğimizde sizin için sorup size yazarım gerçekten çok naif ve çok sakin bir hoca ilk gittiğimde göremezsek alttan muayene ederiz demişti. Hastanenin cihazları çok iyi anladığım kadarıyla alttan muayene etmeye gerek kalmadı. Kesenin biri 2 mm Di ilk muayenede o bile göründü karından baktığında.

9+5 ten sesleniyorum hiç bir belirtim yok geçen haftalarda adet olacak gibi hafif hafif kasık ağrılarım olmuştu oda herkeste olmuyormuş. Dedim cücükler kendilerine yer açıyorlar heralde çok şükür akşama doğru çalışmanın ayakta durmanın verdiği yorgunlukla kasıklarım ağrıyor biraz yatınca geçiyor onlarda haftaya kontrole gideceğim ne durumdalar diye. İnşallah her şey yolundadır da belirtisizliğim sadece rahat hamilelik geçirmeme işarettir

Çok geçmiş olsun ben transfer sürecinden neredeyse 6 haftalık olana kadar hastaydım. Prednol kullanıyorum hala. Bol su içerek ve bol dinlenerek atlattım ben süreci size de aynılarını tavsiye ederim. İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız

Bugün gergin bir gündü ya.Doktorum sokaktaki minik bir kediyi aldım diye teste soktu. Sonuç çıkana kadar akla karayı seçtim.Toksoplazma IgM ve IgG negatif.IgG biraz oynamış ama ucuz yırttım. Dışarda salata yemeyin.Her sebzeyi karbonatlayın.Okudukça yazılanları gözlerim pörtledi

Annem çok kez düşük yaşamış toksoplazma yüzünden o yüzden ilk günden beri sirkeli karbonatlı suda bekletiyor meyve sebzeyi

Maşallah sevindim okuyunca benimde hiç belirtim yok bişey hissetmiyorum burda yazılanlardan etkilendim galiba demekki sağlıkla ilerlemesi için belirti olması gerekiyor diye kendi kendime konuşuyordum Allah sağlıcakla kucağımıza almayida nasip etsin inşallah

Kızlar bu ara az su içmekten herhalde tuvalete çıkamıyorum fazla. Az önce de biraz ıkınmak zorunda kaldım sonra kasıklarıma kramp girmeye başladı hiç bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum ağrının. Çok korkuyorum şu an bir şey olmuş mudur sizce

Canım benim stres yapma, üzülme desemde biliyorum insanın elinde değil, kendine engel olamıyorsun lakin umudunu asla kaybetme ve moralini her zaman yüksek tutmaya çalış, hem sana hem bebeğe muhakkak faydası olur. Sana bir şey anlatayım benim kuzenimin 16 sene üzerine bebişi oldu çok şükür kucağına aldı ama 7-8. denemede mi ne tuttu ve bu süreçte o kadar kanaması olduki ve de bebeğin düşeceğini söylediler lakin bebişi hayata tutundu ve şu an 6-7 aylık mı ne ve de bana şöyle bir şey demişti. “Ben bir gün anne olacağımı biliyordum, hissediyordum asla pes etmedim” gibi bir cümle kurduçok etkilenmiştim güçlü oluşuna..Yani sen umudunu yitirme yeter güçlü ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…