2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Amin canim Rabbim saga saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah sen gördünmü kese? 🥰🥰
Gördüm cnm geçen pazartesi çok şükür rabbime bende haftaya pazartesi kalp atışı için gidicem 2 hafta sonrasina çağırdı kaldi 1 hafta ama umarım dayanabilirim

Gördüm cnm geçen pazartesi çok şükür rabbime bende haftaya pazartesi kalp atışı için gidicem 2 hafta sonrasina çağırdı kaldi 1 hafta ama umarım dayanabilirim
Oh masallah canim güzel ilerlesin insallah🤲🏻💞🥰 Bu günlerimizin tadini cikaralim zaman cok hizli aslinda Ama hep bi endise icindeyiz ne yazikki Zor kavustugumuz icin..

Oh masallah canim güzel ilerlesin insallah🤲🏻💞🥰 Bu günlerimizin tadini cikaralim zaman cok hizli aslinda Ama hep bi endise icindeyiz ne yazikki Zor kavustugumuz icin..
Aynen öyle cnm inşallah rabbim Sağ salim sağlıklı şekilde kucaklarimiza almayi nasip eder hepimize inşallah

duzgun yazamadm canm gitti mesaj herkes bulantı yazıyor çalışınca zor olur evde de değiliz devam edıyor musun çalışmaya nasıl gecıyor gunun iş yerinde bulantıyla
geçen hafta sabahları okula gitmeden kusuyordum sadece gün içinde çubuk kraker falan geçiyordu zaman ama iki gündür evdeyim ne yesem çıkıyo napcam bilmiyorum yarın

Onun hatrına her şeye katlanırım zaten de bir an önce şu haftalar geçsin istemiyor değilim 😅 sosyal hayat diye bişey kalmadı şu an ev-iş-uyku 🙄🙄
Benimde aksine hic belirtim yok korkuyorum mesela böyle de zor inan. Rabbim herseyi kolaylığını nasip etsin bütün annelere ve anne adaylarina

Benimde aksine hic belirtim yok korkuyorum mesela böyle de zor inan. Rabbim herseyi kolaylığını nasip etsin bütün annelere ve anne adaylarina
Canım benimde hiç belirtim yoktu 7. Haftada bulantı ve halsizlikle başladı. Bı kac hafta sonra başlar seninde😂

X